DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1091003  autor: mediolan
 27 lut 2020, 17:28
mam pytanie czy można bez doładowania przedłużyć ważność konta w T-mobile, ? rok ważności konta - mając coś takiego ?
dawno nie miałem i nich numeru i jeden aktywowałem starter , jego wazność się kończy za 4 dni, taryfa frii
 #1091005  autor: mediolan
 27 lut 2020, 17:56
@macqmacq - to jest regulamin bez limitu dziennie za 1 zł / wybacz ale Ty chyba nie jesteś obeznany w t-mobile
haracz 30 zł / miesięcznie bo Ty tak doradziłeś, klasa światowa - expert
nie wiem może nie wytłumaczyłem dokładnie - nie korzystam z tego numeru do dzwonienia, sms-ów itd leży sobie tylko i mam 5 zł na koncie
 #1091148  autor: mediolan
 02 mar 2020, 12:56
@macqmacq - przepraszam , ale moja wina nie doczytałem warunków dokładnie i da radę to wykorzystać idealnie. Jeszcze raz przepraszam .Dziekuję ślicznie.
 #1092420  autor: TomekErek
 28 mar 2020, 17:41
Szybkie pytanie: jesli dzis wpisze kod na aktywacje uslugi, waznosc konta wydluzy sie o rok, karta sim bedzie lezec caly czas w szafie, po 5.5 miesiaca wpisze kod aby wylaczyc te usluge i np. nastepnego bede mogl ja wlaczyc ponownie, aby miec kolejne 5.5 miesiaca spokoju?
 #1092432  autor: babciagienia1p
 29 mar 2020, 01:25
TomekErek pisze:
28 mar 2020, 17:41
Szybkie pytanie: jesli dzis wpisze kod na aktywacje uslugi, waznosc konta wydluzy sie o rok, karta sim bedzie lezec caly czas w szafie, po 5.5 miesiaca wpisze kod aby wylaczyc te usluge i np. nastepnego bede mogl ja wlaczyc ponownie, aby miec kolejne 5.5 miesiaca spokoju?

Usługę Bez limitu za 1,- zł dziennie możesz włączyć ponownie natychmiast po jej skutecznym wyłączeniu. Nie musisz czekać do następnego dnia.Ostatnio cała operacja dezaktywacja/ponowna aktywacja trwa kilkadziesiąt sekund. To zabezpiecza przed zapomnieniem o ponownej aktywacji usługi. Po dezaktywacji konto jest ważne +31 dni.