DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1092391  autor: neotele
 27 mar 2020, 22:29
Znalazłem Regulamin: https://www.telepolis.pl/images/2020/03 ... -karta.pdf

Jest dokładnie odwrotnie, tj. pakiet 10GB schodzi na samym końcu.
13. Abonent, który korzysta również z innych pakietów internetowych, będzie korzystał z Pakietu internetowego w momencie kiedy wykorzysta wszystkie jednostki z innych pakietów.
 #1092401  autor: abrams
 28 mar 2020, 09:17
Obydwa (10G+20GB) pakiety chciałbym uruchomić 30.04.2020 (na karcie Plusha gdzie nie ma innych pakietów danych). Mam małe wątpliwości, czy będzie to możliwe ?
Bo może to działa wg. takiego schematu:
włączasz darmowe 10GB/30d, wykorzystałeś je po np. 11 dniach to wyłączasz ten pakiet i dopiero włączasz 20GB/10zł/30d ?

W obydwu regulaminach jest identyczny pkt. 13

13.Abonent, który korzysta również z innych pakietów internetowych, będzie korzystał z Pakietu internetowego w momencie kiedy wykorzysta wszystkie jednostki z innych pakietów

więc z tego zapisu nie powinno być problemów w przypadku uruchomienia dwóch (na 30d), niemal jednocześnie (1-szy 10GB, 2-gi 20GB) bo pierwszy zejdzie uruchomiony wcześniej...
 #1092403  autor: neotele
 28 mar 2020, 10:05
@abrams
Niepotrzebnie się zamartwiasz. W cytowanym 13. punkcie Regulaminu mowa jest o czasie "korzystania" z pakietu. Nie ma tu nic o czasie włączania pakietu.

Kwestie włączania pakietów reguluje §2.2. Teoretycznie "Włączenie.. Pakietu internetowego nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez POLKOMTEL krótkiego kodu", więc na wszelki wypadek sugeruję włączyć pakiet 10G pod koniec 29.04.
 #1092502  autor: trecik
 29 mar 2020, 21:29
To do czego ja się zapisałem?

Z 80123:
#Zostanwdomu, badz online! Ogladaj filmy, baw sie, ucz sie! Aby bezplatnie wlaczyc pakiet 10 GB internetu, odpowiedz TAK i ciesz sie swobodnym dostepem do internetu. Wiecej na www.plus.pl/zostanwdomu-pakiety?ione_ex ... XXXXXXXXXX Pozdrawiamy, Plus!
 #1092537  autor: neotele
 30 mar 2020, 16:21
W Plush na Kartę dostałem SMSa o treści jak niżej.
Odpowiedziałem "TAK", choć na razie (od ok 1 godz.) nic zwrotnego w tej sprawie nie otrzymałem.
#Zostanwdomu, badz online! Ogladaj filmy, baw sie, ucz sie! Aby bezplatnie wlaczyc pakiet 10 GB internetu, odpowiedz TAK i ciesz sie swobodnym dostepem do internetu. Wiecej na plushbezlimitu.pl/zostanwdomu-pakiety Pozdrawiamy, Plush!
 #1092539  autor: Karlos20
 30 mar 2020, 16:32
Nie lepiej i szybciej aktywować krótkim kodem promocji w ofercie na kartę? Stąd tam te SMSy nie działają...
> 10GB #zostańwdomu: *136*11*010# [ziel. słuch./OK] - pakiet jednorazowy, darmowy.
> 20GB #zostańwdomu: *136*11*020# [ziel. słuch./OK] - pakiet można włączyć wielokrotnie, koszt 10,00 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥