DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1092434  autor: biala1991
 29 mar 2020, 08:25
Sukces :D dzisiaj jeszcze raz spróbowałam podpiąć numer główny z jednego profilu pod inny profil, za pierwszym razem sms jak zwykle nie dotarł ale za drugim razem udało się :) A tydzień temu pomimo wielu prób żaden sms nie przychodził co skłoniło mnie do wniosku, że numeru głównego nie da się przepiąć. I częściowo to prawda, numeru głównego usunąć z profilu się nie da ale okazuje się, że jeden numer może być przypisany do dwóch profili równocześnie: na jednym mam go jako numer główny, na drugim jako numer podpięty.
Dobre rozwiązanie, na każdy numer można założyć niezależny profil i na każdym z tych profili można podpinać inne numery w dowolnej konfiguracji.
A więc jedyny problem to taki, że nie mogę brać udziału w promocji, bo po założeniu profilu na dany numer nie da się na ten sam numer założyć kolejnego profilu ale to już przeboleje :)

Reasumując jeśli ktoś ma profil założony na maila to na numerze głównym nie skorzysta, jeśli ma profil na kod sms może uzupełnić maila i powinien otrzymać pakiet na numerze głównym.
Jeśli ktoś chce skorzystać na numerze podpiętym to zakłada na niego profil z mailem tylko do odbioru bonusa a nadal używa starego profilu :)

macqmacq pisze:
25 mar 2020, 21:18
Ale do regulaminu się dokopać... :lol:
Wszystko masz podane na tacy :D