DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1092177  autor: jamto02
 23 mar 2020, 11:21
Podobno można teraz zrobić to zdalnie, bez wychodzenia z domu. Wiadomo Wam coś o tym? Po krótkich poszukiwaniach w Play nic nie znalazłem. Chodzi mi o przeniesienie z karty do Play na kartę.
 #1092179  autor: pakierhakierxd
 23 mar 2020, 11:35
Nic o tym nie wiem :)
sam teraz przenosze z Redbull Mobile abo na Virgin pakiet za 3zł karta ;)
dlatego tak bo chcę przestestować i pozatem mam abo w Orange i tak który mi podnieśli pakiet danych itp i mogę z niego bardziej korzystać a 2 nr dodatkowo w domu musze mieć bo tu problem z zasięgiem Orange ,gadać się da ale przy oknie ;p ,jeszcze rok umowa.

Pozdrawiam :)
 #1092184  autor: Remington
 23 mar 2020, 12:04
Zmiana sprzed roku, bez związku z obecną sytuacją.

Z dużej chmury mały deszcz. Np. Flex to zdaje się umożliwia. Jednak nie stało się to powszechne, bo te przepisy są dziurawe - nie definiują w żaden sposób jak miałaby być potwierdzana tożsamość wnioskodawcy. W efekcie, łatwiej byłoby ukraść numer w ten sposób, niż poprzez SIM-swap.

Dotąd żaden operator ani ustawodawca nie wpadli na to by móc podpisywać wniosek poprzez Profil Zaufany (choć on na to pozwala).
 #1092185  autor: jamto02
 23 mar 2020, 12:19
Nie zauważyłem, że to sprzed roku :( Wpisałem w google i pierwsze mi się wyświetliło, myślałem, że coś w tej kwestii się dzieje. A to, że nie można poprzez profil zaufany czy choćby np poprzez przelew weryfikacyjny, też mnie bardzo dziwi.....
 #1092189  autor: Remington
 23 mar 2020, 12:38
Dobre pytanie. Parafrazując byłego selekcjonera: Leo, why? For money!

Jedynie państwo zabezpieczyło się przed tymi słabej jakości danymi i nie pozwala zakładać PZ w bankach, jeśli dane konto było otwarte przelewem lub wideorozmową, bez fizycznej weryfikacji tożsamości i dokumentu przez pracownika.
 #1092196  autor: Robin560
 23 mar 2020, 15:04
zdalnie można jeszcze przenieść do:
lycamobile tylko trzeba mieć ich zarejestrowaną kartę sim. I odsyła się skan dokumentów
i wspominany orange flex to chyba jedyna opcja zdalnego przeniesienia bez haczyków i kurierów
do niedawna mobile vikings ale zaczęli karty kurierem wysyłać

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1092251  autor: Karlos20
 25 mar 2020, 11:41
Orange Flex wygrywa. Ci co mają urządzenia obsługujące eSIM, nawet na kuriera nie muszą czekać. Kumpel z pracy przenosi się z Plush'a na kartę. W trybie przeniesienia "najszybszym" gdy wniosek był składany w poniedziałek, numer w Orange zostanie uruchomiony w nocy z piątku na sobotę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1092431  autor: marcz123456
 29 mar 2020, 01:19
No teraz jest faktycznie problem. W wielu miastach operatorzy pouciekali do galerii i innych centrów. Punktów poza zostało niewiele.
 #1092446  autor: TomLee
 29 mar 2020, 12:11
Dobrze że można przenieść numer online do np. Orange. Wprawdzie karta dostarczana kurierem, ale to duży plus. Właśnie wczoraj w ten sposób przeniosłem numer z wrodzinie bo ostatnio kicha zrobiła się straszna. Chyba znacząco obniżył się priorytet dla tej sieci i zrównał się z a2m. Także podziękowałem za współpracę. Docelowo chcę mieć ten numer w Play, ale na razie się nie da. W moim mieście zamknięte salony Play. Ciekawostką jest fakt, że przez infolinię Play można przejść do abo, ale na kartę się nie da.