DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1091952  autor: wibra
 19 mar 2020, 16:47
Panowie,mam 4 nr.w P4 już jakies 15 lat i chce porzenieść do Flexa lub do Plusha. Ogólnie porównywalnie wychodzi to cenowo ale najbardziej martwi mnie jakość połaczeń,internetu,obsługa klienta w Orange.Sieć P4 wzorowo,Plus rownież,nić nie zrywa jest OK,ale mam Neostradę i jak przychodzi mi cos załatwić w salonie ich,to można jajo znieść na ta ich obsługę,a i czytałęm o ich problemach GSM i internetu.Co możecie poradzić?
 #1091953  autor: iphoneski
 19 mar 2020, 17:03
Flex to nie klasyczny Orange, tam do salonu nawet nie masz po co iść bo wszystko załatwia się na czacie aplikacji, więc salon ci nic nie pomoże, ale i nie zaszkodzi ;)
Co do jakości połączeń i neta to w każdej sieci masz narzekania, wejdź sobie na profile każdej sieci na Facebooku to w ogóle zrezygnujesz z telefonu bo albo gdzieś kradną, albo oszukują, albo nigdzie nie ma zasięgu, albo wszędzie internet jest strasznie wolny i nic nie można zrobić. Ja na jakość nie narzekam - Internet działa, przez telefon słychać, zasięg też ok. No i Orange łącznie z T-M mają najwięcej nadajników w kraju, także jak byłeś zadowolony z Play czy Plusa to tu też powinieneś być. Osobiście przeszedłem z Play do Flex właśnie i nie widzę jakiejś przepaści w jakości sieci - Play mi działał i Orange też działa, może w Orange jest lepszy zasięg na trasach, ale z drugiej strony jak jeździłem z Play to z internetu też korzystałem.
 #1091955  autor: Remington
 19 mar 2020, 18:17
Szukasz oferty to załóż nowy wątek, zamiast zaśmiecać swoimi rozterkami o różnych sieciach dyskusję poświęconą jednej konkretnej ofercie.
 #1091965  autor: pakierhakierxd
 20 mar 2020, 09:41
Ja przeszedłem z Play do Orange i to moja najgorsza decyzja w życiu ;)
i dlatego mam tez abo w Play ,po prostu Orange co chwila nie mam zasięgu :P

Pozdrawiam :)
 #1091966  autor: piotrzet
 20 mar 2020, 09:45
Dlatego kupuje się kartę prepaid żeby sprawdzić, a nie w ciemno.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1091967  autor: pakierhakierxd
 20 mar 2020, 09:49
Brałem Neostradę z tv i telefonem stacjonarnym i to po prostu dodali za darmo to wziąłem :D
Wogole załuje że wziąłem Orange i dlatego musze uzywać obok internetu mobilnego bo neo szwankuje co raz itp .
Rok został umowy albo się przemęczę albo podpiszę umowę na satelitarny/światłowód ;) ,na mobilny juz nie podpisze nigdy zadnej umowy bo tmobile domowy dobrze dzialal pol roku albo rok a potem zdychał :P

Pozdrawiam :)