DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1091885  autor: biala1991
 17 mar 2020, 21:30
biala1991 pisze:
17 mar 2020, 18:43
Nie wiem co to za promocja ale w apce mam baner: "Pełna siódemka za pełny profil" i opis: Uzupełnij swoje dane w profilu a dostaniesz 7GB. Ma ktoś może namiar na regulamin? W tym pierdolniku :D który TM nazywa stroną z dokumentami oczywiście nie da się tego odnaleźć.

Pakiet 7GB, o którym piszę to raczej nie HF chociaż też w aplikacji. Nie jest tak zupełnie darmowy, bo wnioskując z opisu warunkiem otrzymania jest uzupełnienie profilu, czyli: nazwisko, data urodzenia, mail, nr kontaktowy. Co właściwie zyska na tym TM? Przecież już mają te dane :)
 #1091891  autor: Remington
 17 mar 2020, 22:16
No... nie mają. Profil w apce mobilnej zakładasz na jedne dane, profil w Mój TM na www na inne, a każde konto abonenckie masz na jeszcze inne (i tylko one są zweryfikowane). Oba profile Mój TM zakładasz na deklarowane dane, może być np. Miś Uszatek 😉.
 #1091917  autor: biala1991
 18 mar 2020, 17:38
Tylko jak to będzie działać w praktyce? Jeśli w profilu mam kilka numerów na różne nazwiska (np. A, B i C) i uzupełnię profil danymi na nazwisko A to numery należące do B i C też dostaną 7GB tylko dlatego że są podpięte do tego profilu? Wątpię, tym bardziej jeśli podam jakieś wymyślone dane, wtedy pakietu nie dostanie ani właściciel numeru A ani numeru B ani numeru C tylko Miś Uszatek :)
Przydałby się regulamin :)
 #1091920  autor: biala1991
 18 mar 2020, 18:15
Obawiam się, że samo nie wpadnie :) Jak znam tego typu promocje w TM (np.bonus za zgody) to nawet po spełnieniu warunku, czyli uzupełnieniu profilu system nie zaskoczy i konieczna będzie reklamacja. Jak się pod nią podpiszę? :)
 #1091922  autor: biala1991
 18 mar 2020, 19:42
To może ktoś przetestuje i wpisze jakieś dane od czapy, zobaczymy jaki będzie efekt :D
Po kliknięciu w baner przekierowuje do uzupełnienia profilu więc myślę że brak banera nie wyklucza z promocji, wystarczy coś zapodać w danych profilowych i czekać na GB :)
 #1091925  autor: biala1991
 18 mar 2020, 20:19
Moim zdaniem nie. Ta promocja pewnie działa tak jak HF, w żadnym regulaminie HF nie było warunku, żeby pakiet włączyć przez baner, podejrzewam że jedyna różnica to wymóg podania danych, jeśli ktoś uzupełni profil to czy z banerem czy bez kwalifikuje się do otrzymania pakietu :)
 #1091926  autor: iphoneski
 18 mar 2020, 20:49
Dlatego ja olewam takie bonusy gdzie trzeba coś wypełniać i jeszcze wątpliwe czy bonus wpadnie. Korzystam tylko z takich o jasnych i prostych zasadach tak jak choćby HF - kilka kliknięć, jasny regulamin i tyle.
 #1091929  autor: biala1991
 19 mar 2020, 05:37
Sprawdziłam regulamin ostatniej promocji HF (dla abo) i tam jest wzmianka o łączeniu się pakietów: 3GB HF, 6GB za zapłatę kartą Visa i 7GB za uzupełnienie profilu. W regulaminie HF dla karciarzy takiego info brak, czyżby 7GB za profil było tylko dla abo (podobnie jak 6GB za kartę Visa)? W prepaid bardziej pasuje 7GB na 7dni :) tyle zazwyczaj działały pakiety HF.
Czy promocja "Pełna siódemka za pełny profil" ma w ogóle jakiś regulamin? bo zaczynam wątpić :)
 #1091962  autor: biala1991
 20 mar 2020, 06:08
2. Z niniejszej oferty może skorzystać abonent T-Mobile korzystający z taryfy T lub T data (zwany dalej "Abonentem"), który w okresie trwania promocji uzupełni w aplikacji Mój T-Mobile swój profil przez ustawienie tam adresu e-mail i hasła.

4. Bonus 7 GB zostanie przyznany w stosunku do głównego numeru objętego profilem, który spełnia warunek wskazany powyżej w pkt.2


Padłam :D myślałam, że w profilu trzeba uzupełnić nazwisko a tu chodzi o skrzynkę na spam :) Przecież większość klientów abo już udostępniła maila i to za free (faktura na e-mail). To uzupełnienie a raczej założenie profilu na maila to nie jest żaden warunek, to jest wygoda, żeby komfortowo korzystać z apki i nie logować się kodem sms tylko hasłem. Ja to dawno zrobiłam i bardzo sobie chwalę, tylko że teraz, w rozumieniu tej promocji mam już profil uzupełniony więc się nie kwalifikuję, pomimo tego pokazał mi się baner :)
TM usilnie pracuje na złą opinię o swoim systemie. Ludzie, którzy tak jak ja założyli profil na maila będą uzupełniać wszystkie dane (sugerując się info z banera) a i tak nie dostaną pakietu, bo to czego wymaga TM w promocji mają już uzupełnione. Będą przekonani, że spełnili warunki a operator się nie wywiązał :)
 #1092012  autor: biala1991
 21 mar 2020, 08:12
Dla tych co mają już "uzupełniony profil" :) tzn. konto założone na maila, rozwiązanie oczywiście jest, odpiąć numer i założyć nowy profil do 31.03.2020 (termin obowiązywania promocji). Założenie kolejnego profilu jest też konieczne, jeśli mamy na jednym koncie kilka numerów abo i na każdym chcemy otrzymać 7GB (zgodnie z regulaminem do pakietu uprawniony jest tylko nr główny).
Może być ciekawie jeśli numerem głównym jest nr prepaid, wtedy nawet jeśli mamy tylko jeden nr abo to się nie zakwalifikuje, bo jest podpięty jako drugi :)
U mnie poza "pełnym" profilem problem polega na tym, że numer, na którym bym chciała skorzystać z promocji jest właśnie numerem głównym. Odłączenie numeru podpiętego to prosta sprawa ale co będzie jeśli odłącze numer główny? Obawiam się, że wtedy cały "stary" profil się posypie i nie będę miała podglądu na pozostałe numery.
 #1092101  autor: biala1991
 22 mar 2020, 05:33
Nie wiem jak mogłam wcześniej tego nie zauważyć :D ale ikonka kosza przy numerze głównym jest niepodświetlona czyli tego numeru nie da się odłączyć od profilu, można tylko usuwać numery podpięte, numer główny po przypisaniu maila zostaje przyspawany, bo mail jest nieusuwalny. To jakiś żart? profil można założyć ale usunąć się nie da. Słowo kluczowe "założyć", po przypisaniu maila tak naprawdę zakładamy profil, co w przypadku numeru głównego jest czynnością nieodwracalną, pisanie o "uzupełnianiu profilu" wprowadza w błąd.
Mniejsza już o tą promocję, ale co w sytuacji gdy numer główny zmienia właściciela a do profilu są podpięte inne numery, które nadal należą do mnie? Wymyśliłam, że jeśli numer główny przypisany do jednego profilu spróbuję podpiąć do innego profilu to wtedy uwolnię go z tego pierwszego :) Odpięłam jeden z numerów i założyłam na niego nowy profil z mailem a potem znów próbowałam go podpiąć do starego profilu i lipa (sms nie przychodzi). Teraz mam numery rozbite na trzy profile :D
Dlatego uprzedzam, jeśli ktoś planuje założyć "na chwilę" profil dla każdego numeru, na którym chce odebrać pakiet to musi się liczyć z tym, że to nie będzie chwila tylko na stałe będzie miał numery na kilku profilach, bo po przypisaniu maila nie da się tych profili usunąć i zebrać numerów na jednym koncie :)
 #1092105  autor: piotrzet
 22 mar 2020, 09:46
Jak logujesz się normalnie przez numer telefonu i kod to te numery można dodawać i odpinać ile razy się chce, a tu taki bezsens?
Nie rozumiem co to za różnica między logowaniem hasłem SMS, a emailem, że się nie da tego zmienić.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1092126  autor: biala1991
 22 mar 2020, 13:37
Też uważałam, że to jest bez sensu i niemożliwe żeby to tak działało :) dlatego założyłam nowy profil w przekonaniu, że da się go usunąć okrężną drogą, wymuszając przepięcie numeru głównego do innego profilu. Niestety, po przypisaniu maila nr główny zostaje uziemiony, dlatego trzeba dobrze się zastanowić czy warto wchodzić w profil z mailem a jeśli już się zdecydujemy, to na którym numerze go założyć, bo zmienić się tego nie da :)