DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1091845  autor: piotrzet
 17 mar 2020, 15:34
https://antyweb.pl/plus-otwiera-swoje-s ... fake-news/

Plus od dnia 17.03 otwiera salony w galeriach. Cały Zygmunt tylko kasa. Mam nadzieję, że inni nie pójdą tą samą drogą. Żeby Plus tak chętnie dawał bonusy jak otwiera salony :lol:

Edit:
Plus jednak po protestach klientów na forach i pracowników pozostawił salony w galeriach zamknięte
Ostatnio zmieniony 17 mar 2020, 19:16 przez piotrzet, łącznie zmieniany 2 razy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1091847  autor: Karlos20
 17 mar 2020, 15:55
Już nie bądź taki kąśliwy, bo to jest z Twojej strony bardzo żenujące.
Sieci komórkowe są nam potrzebne w codziennej komunikacji, szczególnie na taką okoliczność - więc ich salony muszą być otwarte, nie tylko Plusa, ale i innych operatorów. A to, że podejmują różne decyzje to ich dobrowolna sprawa. Orange, T i Play też mają wybrane sklepy otwarte.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091848  autor: piotrzet
 17 mar 2020, 16:00
Wybrane sklepy i to jest sedno. Naprawdę uważasz, że w obecnej sytuacji jest potrzeba otwarcia wszystkich salonów?
Nie sądzę żeby Plus czy jakakolwiek sieć musiała otworzyć wszystkie sklepy, bo te co są otwarte nie nadążają z obsługą klientów.
Rozumiem, że warto ryzykować zdrowie innych osób tylko po to żeby może kasę zarobić?
Wszyscy zamykają tylko Plus otwiera. I nie tylko tyczy się to sieci komórkowych Xkom, mediamarkt i pewno jeszcze kilka innych sklepów pozamykane wszędzie nie tylko w galeriach.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1091849  autor: Karlos20
 17 mar 2020, 16:09
Jak chcą, to dla mnie niech nie otwierają placówek (zakaz dotyczy tylko wielkopowierzchniowych centrów), call centra będą cierpieć, gdyby były jakieś kłopoty. Spójrz na swojego ukochanego operatora T-Mobile: "Aktualnie próbuje skontaktować się z nami zbyt wielu klientów..." bla bla bla. I tak cały czas, nawet pod *9602. To niepoważne!
O koronawirusie i zachowaniu o podejrzeniu pandemii już każde media o tym trąbią i każdy powinien o siebie doskonale zadbać. Nie ma tutaj w tej kwestii dyskusji.
Elektromarkety to co innego, ale jak wspomniano mogą być otwarte w mniejszych punktach, zgodnie z rozporządzeniem, zresztą to sprawa i decyzja przedsiębiorców.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091850  autor: piotrzet
 17 mar 2020, 16:14
Przecież wydłużony czas oczekiwania na infolinii to norma w obecnej sytuacji i otwarcie salonów tego nie zmieni. Wystarczy zobaczyć co się dzieje na ulicach. Każdy dzwoni na infolinię, a nie wychodzi na miasto żeby jakieś sprawy załatwić. Dokładnie to samo jest w bankach pomimo tego, że te są otwarte.
Po prostu dla Plusa liczy się jak zwykle kasa nic innego. Orange, Play i T-Mobile w galeriach pozostają nadal zamknięte i nikt tego nie planuje zmieniać tylko Plus jak zwykle robi na opak.

A co ciekawe okazało się, że jednak Plus zostawił salony zamknięte po protestach pracowników i klientów na forach.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1091855  autor: Karlos20
 17 mar 2020, 17:08
Otrzymałem informacje w aplikacji Mój T-Mobile, z linkiem dotyczącym sytuacji i funkcjonalności punktów T-Mobile w obliczu zagrożenia epidemicznego.. W wielkich galeriach handlowych sklepy T są nieczynne. Te uliczne i w małych centrach handlowych są bez problemu otwarte.
Tak więc zakaz nie obejmuje każdego sklepu/punktu operatora sieci komórkowej. W mojej okolicy wszystkie 2 sklepy T-Mobile są normalnie otwarte.
Bądźmy bardziej obiektywni i nie dajmy się zwariować rewelacjom z innych stron branżowych. Bez odbioru.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091856  autor: piotrzet
 17 mar 2020, 17:17
A co ja napisałem w poście wyżej? Wydaje mi się, że dokładnie to samo co i ty teraz.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1091858  autor: rudymax
 17 mar 2020, 17:56
Nie wiem jak teoria, ale mogę się podzielić, jak wygląda praktyka w moim mieście. Najbliższy salon Plusa czynny, ale jak informuje ogłoszenie w witrynie "w ograniczonym zakresie". Drzwi zamknięte. Pomimo kilku stanowisk obsługi, czynne tylko jedno i w środku może być tylko jedna osoba. Jak wychodzi obsłużona osoba, pracownik wpuszcza kolejną i zamyka drzwi. Ale zanim wpuści, pyta w jakiej sprawie, ponieważ obsługują tylko "pilne" przypadki. Ponieważ chciałem przenieść numer, nie zostałem obsłużony, bo to nie "pilny" przypadek. Dodam, że tłoku nie było. Jak przyszedłem, w środku była jedna osoba, a na zewnątrz tylko ja. Nie zależało mi, więc nie poszedłem do innego salonu i nie wiem, czy jest tak samo.
 #1091870  autor: Karlos20
 17 mar 2020, 19:41
piotrzet: powtarzam: jeśli sklepy spełniają warunki rozporządzenia - będą one otwarte - wszystko leży w kwestii Plusa/CP, Orange, T i Playa. Jeśli masz jakieś wątpliwości, dzwoń do BOK operatorów lub przejdź się po mieście.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥