DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1091134  autor: zeniu84
 02 mar 2020, 08:57
Witam
Z uwagi na fakt iż jestem zielony jeśli chodzi o internet mobilny, ponieważ do tej pory z tego nie korzystałem posiadając internet stacjonarny... ale pojawił się tablet dla dzieciaka.. Chciałbym prosić Was o poradę.. jaki internet, jaka sieć jest warta uwagi ( na pierwszy rzut oka jest tego bardzo dużo na rynku i trudno to ogarnąć ) .. Głównie chodzi o zasięg i ilość GB za jak najmniejsze pieniążki... Co jakiś czas by karta była doładowywana.. nie chcę się bawić w abonament..

Proszę o propozycję :)
Ostatnio zmieniony 02 mar 2020, 22:32 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: modyfikacja tytułu
 #1091136  autor: pakierhakierxd
 02 mar 2020, 09:16
Nie wiem ile potrzebujesz ale podam oferty z najdłuższą ważnością !
-Aero 2 za darmo 512 kb mam i sobie chwalę ,captcha co godzine ,jak nie chcesz captchy jest pakiet 3gb za 5zł /mc ;) ,sam raz darmowy a raz kupuje
-Play do konca kwietnia 10gb za darmo co mc wystarczy aktywowac w Play24 ! ,chwalę to mam to w play internet na karte ;)
-Plush 5gb -5zl wazne miesiac
-Nju 9gb za 9 ważne miesiąc
-Play Odnowa 1gb wazne bezterminowo ;) 5zł
Ostatnio zmieniony 02 mar 2020, 09:18 przez pakierhakierxd, łącznie zmieniany 1 raz.

Pozdrawiam :)
 #1091137  autor: iphoneski
 02 mar 2020, 09:17
Ale ile tych gigabajtów potrzebujesz? Możliwie dużo to trochę mało precyzyjne określenie.
 #1091173  autor: Karlos20
 02 mar 2020, 20:26
Określ ile chcesz GB miesięcznie przeznaczyć na internet. Jest dostępnych mnóstwo ofert z konkretną ilością GB na szybszego neta, bądź na nielimitowanego neta z mniejszą prędkością. Nakreśl nam pewne wskazówki na ten temat i cenę, a pomożemy z wyborem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091177  autor: Remington
 02 mar 2020, 22:07
zeniu84 pisze:
02 mar 2020, 08:57
Chciałbym prosić Was o poradę.. jaki internet, jaka sieć jest warta uwagi ( na pierwszy rzut oka jest tego bardzo dużo na rynku i trudno to ogarnąć ) .. Głównie chodzi o zasięg i ilość GB za jak najmniejsze pieniążki... Co jakiś czas by karta była doładowywana.. nie chcę się bawić w abonament..

Przenoszę do właściwego działu.
pakierhakierxd pisze:
02 mar 2020, 09:16
Nie wiem ile potrzebujesz ale podam oferty z najdłuższą ważnością !
-Aero 2 za darmo 512 kb mam i sobie chwalę ,captcha co godzine ,jak nie chcesz captchy jest pakiet 3gb za 5zł /mc ;) ,sam raz darmowy a raz kupuje
-Play do konca kwietnia 10gb za darmo co mc wystarczy aktywowac w Play24 ! ,chwalę to mam to w play internet na karte ;)
-Plush 5gb -5zl wazne miesiac
-Nju 9gb za 9 ważne miesiąc
-Play Odnowa 1gb wazne bezterminowo ;) 5zł

To jest właściwie zestawienie najlepszych ofert. Sam korzystam w tablecie z pakiety 5GB za 5 zł w Plushu. nju odradzam, bo co miesiąc trzeba pamiętać o terminie aktywacji, w Odnowie wystarczy trzymać puste konto by nie zostało wyczyszczone internetem. Dodałbym do tego jeszcze:
- a2mobile z nielimitowanym internetem za 12,90 zł/mies. (prędkość zwalnia co 5GB i po 15GB jest już tylko 512 kbps, ale dziecku powinno wystarczyć), dwie osoby w mojej rodzinie z tego korzystają w swoich tabletach i są zadowolone.
 #1091179  autor: zeniu84
 03 mar 2020, 09:31
Faktycznie nie podałem ile GB potrzebuję... Wiadomo, że w domu korzysta się z wifi .. ale jadąc gdzieś na wakacje, czy w podróż dziecko ogląda różne treśći czy to YT ( które zjada dużo GB) czy też HBO GO Lub CP GO.. Myślę, że 10-15 gb starczy an w/w aplikację. A w przypadku utraty ważności karty wystarczy ją ponownie aktywować ?? czy trzeba kupić nową ??
Ps. na stronie plush nie widzę tej oferty o której mówicie
 #1091186  autor: zeniu84
 03 mar 2020, 12:05
pakierhakierxd pisze:
03 mar 2020, 11:03
https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte?tab=2
uslugi dodatkowe ;)
Czyli w zasadzie kupuje starter za 5 zł , doładowuje go np 5 zł kupuje Włączenie: SMS o treści PAKIET pod nr: 80025 mam 5 gb internetu ... i na rok mogę potem wrzucić do szuflady kartę i mi nie zablokują ?:)

A możesz coś wiecej na temat pakietu w play odnowa ?? jak z zasięgiem tam ?? i na czym polega ten 10 gb odnowa i do kiedy to ważne jest
 #1091187  autor: TomLee
 03 mar 2020, 12:14
Na tzw. wyjazdy najlepiej zaopatrzeć się w kartę sim lub 2 karty sim, które mają co najmniej rok ważności konta po doładowaniu. Wtedy nie trzeba ich doładowywać co chwilę. Polecam Play z taryfą odnowa. W play obecnie jest promocja internetu i do końca kwietnia jest on gratis w ilości 10GB miesięcznie. Promocje są co jakiś czas, ale jak ich nie ma to internet w Play jest drogi , przy tej taryfie 6GB kosztuje 25 zł. Za to pakiet internetu nie ma terminu ważności. Opcją dobrą na wyjazdy jest wspominany we wcześniejszych postach Plush na kartę. Robisz RWK i uruchamiasz przez apkę plus online pakiet 6GB ekstra, jeżeli mało to ten pakiet 5 GB za 5 zł. Pakiety aktywujesz przed wyjazdem.
 #1091191  autor: Play_Polska
 03 mar 2020, 13:04
@zeniu84 w Play masz rok ważności konta po doładowaniu. Jeżeli chcesz korzystać z internetu, dostępne są pakiety bez terminu ważności: na przykład 6GB za 25zł, które leżą w szufladzie i czekają na Ciebie :)
 #1091195  autor: zeniu84
 03 mar 2020, 14:11
Play_Polska pisze:
03 mar 2020, 13:04
@zeniu84 w Play masz rok ważności konta po doładowaniu. Jeżeli chcesz korzystać z internetu, dostępne są pakiety bez terminu ważności: na przykład 6GB za 25zł, które leżą w szufladzie i czekają na Ciebie :)
No dobra a gdybym chciał skorzystać z promocji odnowa... to np teraz aktywuje karte .. dostaje 10 gb gratis.. potem w kwietniu kolejne 10 .. i mam 20 gb ..to mi znika czy np będzie ważne przez rok czasu ?? lub póki nie wykorzystam ??
 #1091198  autor: Remington
 03 mar 2020, 15:08
W opcji na rok najlepiej wychodzi Plus z jego starterem 30GB na rok (mozna je jeszcze trafić, m.in. w internecie i w sklepach). Na początek 5GB z polecenia kogoś z forum, 30 zł pierwszego doładowania sprawi, że dostaniemy 30 GB ważne rok. Póki jest pakiet 6GB za free, który można obecnie aktywować co miesiąc, te 30GB starczy na gługo. A gdy się już wyczerpie, to wtedy zmienić taryfę na Plusha (koszt 5 zł) i zostaje na koncie 25 zł na kilka odnowień pakietu 5GB.
 #1091199  autor: pakierhakierxd
 03 mar 2020, 15:39
Aktywyjesz karte zmieniasz na taryfe odnowa.
doladowujesz za 5
wlaczasz pakiet 10 gb w Play24 do kwietnia
jak nie wykorzystasz to przepadnie ...
ten pakiet 1gb/2gb /6 gb jest bezterminowy
dalej uwazam ze najlepsze ci bedzie Aero 2 ! + darmowy Play ;) ,hehe ,aero 2 bez limitu ;) -koszt tylko 30zl za karte

uote=zeniu84 post_id=1091195 time=1583241109 user_id=74698]
Play_Polska pisze:
03 mar 2020, 13:04
@zeniu84 w Play masz rok ważności konta po doładowaniu. Jeżeli chcesz korzystać z internetu, dostępne są pakiety bez terminu ważności: na przykład 6GB za 25zł, które leżą w szufladzie i czekają na Ciebie :)
No dobra a gdybym chciał skorzystać z promocji odnowa... to np teraz aktywuje karte .. dostaje 10 gb gratis.. potem w kwietniu kolejne 10 .. i mam 20 gb ..to mi znika czy np będzie ważne przez rok czasu ?? lub póki nie wykorzystam ??
[/quote]

Pozdrawiam :)
 #1091208  autor: zeniu84
 03 mar 2020, 18:44
Remington pisze:
03 mar 2020, 15:08
W opcji na rok najlepiej wychodzi Plus z jego starterem 30GB na rok (mozna je jeszcze trafić, m.in. w internecie i w sklepach). Na początek 5GB z polecenia kogoś z forum, 30 zł pierwszego doładowania sprawi, że dostaniemy 30 GB ważne rok. Póki jest pakiet 6GB za free, który można obecnie aktywować co miesiąc, te 30GB starczy na gługo. A gdy się już wyczerpie, to wtedy zmienić taryfę na Plusha (koszt 5 zł) i zostaje na koncie 25 zł na kilka odnowień pakietu 5GB.
Co masz na myśli z polecenia kogoś z forum ??

https://www.plus.pl/30gb-na-rok#30gb -czyli tu mamy za 15 zł 30 gb na rok . potem mozna te pakiety za 5 zł
 #1091211  autor: Remington
 03 mar 2020, 20:01
Za 15 zł masz starter (jest na nim jakaś kasa 5 albo 15 zł nie pamiętam dokładnie), ale 30GB masz po doładowaniu 30 zł, które w przyszłości wydasz na pakiety.

Chętnych do polecenia znajdziesz pod dostatkiem tutaj.