DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 20 z 124
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 124
 #1091076  autor: Duke
 29 lut 2020, 15:31
Czy ktoś z Was przerabiał może scenariusz w którym numer główny (Administrator rodziny) zostaje przeniesiony do innego operatora? Czy pozostałem numery będą działać na dotychczasowych zasadach (zarządzaniae w apce Administratora i plan taryfowy bez zmian)?
 #1091089  autor: Karlos20
 29 lut 2020, 18:22
Zapytaj o to konsultanta na czacie. Jeśli numery które należą do tej samej osoby należą do Flex Rodziny, a numer główny zrezygnuje z Flexa, zapewne operator przewidział opcję zawieszenia usług i możliwość przydzielenia do któregokolwiek numeru możliwości dodania karty płatniczej i sposób opłacenia usług. Tym bardziej, że aby korzystać z Flexa nie trzeba podpinać karty płatniczej, bo np. Blikiem można doładować saldo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091104  autor: Duke
 01 mar 2020, 10:47
Karlos20 pisze:
29 lut 2020, 18:22
Zapytaj o to konsultanta na czacie.
Zrobiłem to zanim tutaj napisałem.
Według konsultanta nic się nie zmieni, nawet cena subskrybcji nie wzrośnie powyżej 15 zł.
Ale im nie ufam. ;-)

Karta płatnicza jest CHYBA przypisana do konta (założonego na adres email), a nie numeru.
 #1091111  autor: Karlos20
 01 mar 2020, 14:06
Kartę płatniczą można zmienić w każdej chwili i nie wpływa na ważność już opłaconych usług. Zamiast karty płatniczej można doładować saldo Flexa (na te saldo też wpływają bonusy za polecanie) i użyć go jako formy płatności za usługi w aplikacji.
Poza tym, jeśli nie dojdzie do obciążenia rachunku karty/salda Flex za plan (niewystarczająca ilość kasy na karcie bądź jej blokada itp. czy brak kasy na saldzie), usługi na numerze/numerach ulegają zawieszeniu na 180 dni.
Funkcja Flex Rodzina rozpadnie się, gdy na koncie zostanie tylko jeden numer telefonu. Tym bardziej, że aby funkcja działała, numery muszą należeć do tego samego Abonenta.
Ja nie widzę w tym problemu, ale gdyby były jakieś niespodziewane anomalie, piszcie do doradcy na czacie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1091222  autor: iphoneski
 04 mar 2020, 11:39
W sumie jednej rzeczy to mi brakuje - mniejszych pakietów na strefę egzotyczną. Potrzebne mi maksymalnie 50 mega żeby mieć na wszelki wypadek zaraz po przyjeździe na jakiś słownik/mapę/ubera a jedyny pakiet to 500 mega za 500 zł, trochę bez sensu to kupować skoro i tak kupię kartę lokalnej sieci na cały wyjazd. Skoro 500 mega kosztuje 500 zł to nie wiem czemu nie zrobili pola do wpisania liczby np 20 mega i wtedy płacimy 20 zł.
 #1091617  autor: piotrek1111
 13 mar 2020, 20:54
Witam. Umowa w Orange kończy mi się 24.04.2020 i chcę numer przenieś do Flex.
Przy dodawaniu kartu z pko bp mam cały czas brak autoryzacji. Próbowałem kartę żonki (tez pko bp) i to samo. Miał ktoś taki problem? Czy bank może jakoś mi to blokować? Można to jakoś sprawdzić?
Pozdrawiam
 #1091622  autor: iphoneski
 13 mar 2020, 21:11
surface123 pisze:
13 mar 2020, 21:00
Mam umowę do 15 października w Orange, kiedy mogę najwcześniej przenieść do Flexa ? Kobieta z infolini się upierała że dopiero po zakończeniu umowy...
Na 6 miesięcy przed końcem umowy, policz sobie :)

@piotrek1111
Nie o ten limit chodzi - ten w sklepach to limit operacji stacjonarnych a do Flex musisz sprawdzić limit operacji internetowych.
 #1092019  autor: iphoneski
 21 mar 2020, 09:31
Takie pytanie, jeśli ktoś skorzysta z mojego kodu do Flex to od razu dostanę powiadomienie w aplikacji czy dopiero po miesiącu gdy przyjdzie 50 zł?
 #1092029  autor: Duke
 21 mar 2020, 11:47
Tak.
Od razu dostaniesz powiadomienie o treści: "Ktoś właśnie dołączył do Flex z Twoim kodem. Wystarczy że zostanie z nami ponad miesiąc - wtedy dostaniecie po 50 zł w prezencie."
 #1092037  autor: Karlos20
 21 mar 2020, 12:42
iphoneski: otrzymasz 2 powiadomienia. Najpierw, że ktoś z użyciem Twojego kodu dołączył do Flexa, a za miesiąc jeśli polecony user odnowi na drugi miesiąc dowolny plan, otrzymacie 50 zł na saldo Flex z możliwością zwrotu na konto bankowe.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1092581  autor: columbo
 31 mar 2020, 16:48
Czy jest jakiś okres wypowiedzenia? Czy można zrezygnować w bieżącym okresie z jego ostatnim dniem? W sumie pytam w kontekście tej promocji 2msc dla uczniów.
Czy podpinanie karty jest konieczne? Można ją potem kompletnie usunąć?
 #1092584  autor: Karlos20
 31 mar 2020, 17:16
columbo - oferta jest prepaidowa i nie zawiera okresu wypowiedzenia, korzystasz z opłaconego Planu do końca jego ważności. Warto podkreślić, że po wygaśnięciu Planu, Orange czeka jeszcze 6 miesięcy, aby wznowić subskrypcję nowego Planu, w innym wypadku numer przepadnie. W czasie braku subskrypcji nie możesz dzwonić i odbierać połączeń (tylko alarmowe).
Dodatkowo - jeśli w ciągu PIERWSZYCH 14 dni od aktywacji pierwszego Planu wycofasz się z niego, rozwiążesz umowę natychmiastowo, a koszty będą w 100% zwrócone na konto bankowe. Tracisz tym samym numer telefonu.

W ofercie polecam podpiąć kartę płatniczą, gdyż w przypadku rezygnacji z pakietu/Planu w ciągu 14 dni, środki zostaną zwrócone. Przykład: doładuje saldo na usługi premium na kwotę 5 zł. Jeśli stwierdzę, że z nich nie skorzystam, zlecam ich zwrot.
Możesz też zapłacić za pierwszy Plan - BLIKiem, wtedy aby korzystać z usług, musisz jak w prepaidzie doładować saldo Flex. Żeby odzyskać niezużyte środki, polecam zmienić formę płatności na kartę płatniczą. Formy płatności możesz sobie spokojnie zmieniać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 20 z 124
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 124
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 124