DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1090666  autor: jkazan
 21 lut 2020, 22:25
Chce kupić telefon do kotłowni.
Mam ZTE MF63 ale ostatnio mam z nim problem. Łaczy sie z piecem po wifi ale nie laczy sie z netem :/
Jaki telefon kupic? Opcja najtansze z mozliwych. Uzywany. Bez muzy, bez filmów, bez gier, bateria bez znaczenia bedzie cały czas podlaczony i tak pod ladowarke
Sprzet musi tylko rozsiewac internet z karty sim i miec mozliwosc hotspota.

Do czego sprzet? Mam piec z podłączonym modułem internetowy ecoNet300, który po wifi ma sie polaczyc z telefonem. A telefon ma miec internet po karcie sim.

Doradzcie cos taniego. Thx.
 #1090673  autor: iphoneski
 22 lut 2020, 00:17
Dokładnie, jakiś router byle jaki który na OLX kupisz za kilkadziesiąt zł. Sam zapłaciłem chyba 70 zł za jakiegoś Alcatela, który w hotelach zapewnia mi internet na wszystkich urządzeniach, które tam przywożę.
 #1090681  autor: jkazan
 22 lut 2020, 13:01
Chcialem kupic E5573C ale do niego nie daja ladowarki.
Jes tylko kabelek :/
Ja musze miec podlaczone pod prad......w kotlowni jestem raz na tydzien :/
 #1090699  autor: iphoneski
 22 lut 2020, 17:19
One są droższe i do takiego zastosowania szkoda sprzętu, lepiej niech kupi ktoś kto go bardziej wykorzysta ;)
 #1090711  autor: jkazan
 22 lut 2020, 20:10
E5573C bedzie git. Oby trzymal łacznosc /wifi i swiat/.

PS. Patrze na alledrogo i sa po 50 / 60 pln ale ze sklepow allelompard. A te sklepy to moja slabe opinie :/
Nowy 150 PLn
 #1090712  autor: iphoneski
 22 lut 2020, 20:15
Masz 14 dni na zwrot sprzętu kupionego przez sieć. Ja kupowałem na OLX także mogłem sam pojechać i zobaczyć.