DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1090613  autor: Tint123
 20 lut 2020, 17:15
Poszukuję najkorzystniejszej oferty internetu mobilnego. Będzie on używany jako dodatkowe łącze. Moje miesięcznie zapotrzebowanie to ok. 10 GB. Dobrze by było gdyby niewykorzystany internet sumował się z nowym pakietem. Mogę też wydać jakąś większą kwotę i korzystać przez dłuższy czas (np. pół roku). Jeżeli chodzi o zasięg to w moich stronach operatorzy radzą sobie całkiem nieźle. Trochę słabiej wypada jedynie Plus ze względu na duże obciążenie ale też da się korzystać
Póki co, zainteresowała mnie oferta nju na kartę i pakiet 9 GB za 9 zł z możliwością sumowania pakietów. Wcześniej korzystałem z Klucza i pakietu 10 GB za 10 zł. Tutaj niestety niewykorzystany internet przepadał.
Może ktoś z forumowiczów znalazłby dla mnie jeszcze jakieś inne rozwiązanie?
Z góry dziękuję.
 #1090614  autor: fwitkowski17
 20 lut 2020, 17:25
Internet na kartę w T-Mobile - oferta STRONG LTE. Starter za 5 zł i masz na nim 12 GB na start. Najbardziej opłacalny pakiet to 30 GB za 30 zł na 60 dni - wychodzi 15 zł za 15 GB na miesiąc. Do tego kumulacja niewykorzystanego internetu, bonus za doładowania online (powyżej 25 zł) i Happy Friday (darmowe paczki neta)
 #1090630  autor: Remington
 20 lut 2020, 20:00
Chyba lepszej oferty nie ma. Koszt 30 zł/60 dni możliwy do zbicia do 25 zł jeśli ktoś ma konto w Alior-TMUB.

Da się za 5 zł, choć wykorzystując promocję, która nie wiadomo ile potrwa. Plush z pakietem 5GB za 5 zł oraz promocyjnym aktywowanym ręcznie raz na miesiąc pakietem 6GB (wystarczy go aktywować gdy zużyje się te 5GB z płatnego pakietu).

Gdy promocję odwołają, koszt wzrośnie do 10 zł, tj. po zużyciu pakietu 5GB, wystarczy go wyłączyć i włączyć na nowo i już ma się kolejne tyle.
Alternatywy "plusowe" wypadają kiepsko - a2mobile za 12,90 zł za tzw. no limit ze schodkowym lejkiem.

Zważywszy na promocję 5. doładowanie gratis w Plusie, obie ww. ceny mogą realnie spaść o 20%.
 #1090634  autor: iphoneski
 20 lut 2020, 20:33
Do końca kwietnia darmowe 10GB miesięcznie w Play za zasilenie konta za 5 zł. Oczywiście konto zasilasz tylko raz a pakiet wpada co 30 dni, pakiety się sumują. Im szybciej kupisz kartę tym lepiej bo dłużej korzystasz z internetu - jeśli włączysz dziś to korzystasz od dziś, a jeśli włączysz 30 kwietnia to korzystasz tylko do końca 30 kwietnia.
 #1090665  autor: Tint123
 21 lut 2020, 21:45
Aktualnie promocja w Play będzie dla mnie najkorzystniejsza. :D Domyślam się, że będę musiał wybrać jakąś taryfę z RWK, tak? Od maja prawdopodobnie skorzystam z T-Mobile STRONG LTE.
 #1090669  autor: iphoneski
 21 lut 2020, 23:44
Najlepiej przejść do taryfy Odnowa (to ta gdzie nic nie przepada). Jeśli będziesz korzystał z tego neta to nic nie płacisz, ale od maja lepiej zmienić na RWK bo w odnowie masz 2 zł miesięcznie za utrzymanie konta. No chyba, że kartę wyrzucisz, ja tam wolałem sobie zostawić i raz na rok przedłużać to konto żeby przy każdej promocji nie bawić się w dodawanie nowego numeru do Play24. Przejście do RWK od razu to głupota, bo w tej taryfie prędkość neta jest ograniczana do 7,2 Mb/s także szkoda pakietu w takiej prędkości.
 #1090749  autor: iphoneski
 23 lut 2020, 13:21
Flex akurat nie jest tu żadnym rozwiązaniem a jeśli już jakimś to jednym z gorszych. Skoro potrzebne jest 10GB to po co płacić za 30? Strata pieniędzy i tyle. Miałoby to ewentualne sens tylko w przypadku gdyby udało się znaleźć 10 osób, które przejdą do Flex z kodem polecającym. Wtedy plan za 25 zł byłby za darmo przez 20 miesięcy, ale 10 ludzi ciężko znaleźć.
 #1090855  autor: pakierhakierxd
 25 lut 2020, 10:26
Ja chwalę Play odnowa
10 gb do końca kwietnia co mc za darmo
do Play za darmo :)
to jest mój taki dodatek do abo w Orange w którym mam słaby zasięg i jak głupi Orange wyłącza mi wifi calling to jest słabo.
A że Play zasięg mam dobry nawet bez wifi calling ;)
no i oczywiście wszyscy w Play :)

Pozdrawiam :)