DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1090552  autor: columbo
 19 lut 2020, 17:22
Jarek, jak coś wiesz to napisz, a jak nie wiesz - to ja wiem gdzie jest ten milion regulaminów. I nadal nie wiem, na jakiej zasadzie to działa, czyli czy w ogóle w FPnK, czy tylko przy włączonym pakiecie Fsms.
 #1090559  autor: jarekt
 19 lut 2020, 17:54
columbo pisze:
19 lut 2020, 16:53
Chyba znalazłem:
https://www.play.pl/oferta/play-karta/p ... rmula-sms/

Nic nie znalazłeś. To znaczy coś znalazłeś ale nie to czego szukałeś.
Tak myślę, że to nie to, bo gdyby to było to, to byś przecież wszystko już wiedział, a piszesz, że dalej nic nie wiesz. Więc nie znalazłeś. Tak myślę :).
 #1090560  autor: columbo
 19 lut 2020, 17:59
Jarek, nic do ciebie nie mam, a nawet ci dziękuję za pomoc na priv ostatnio, ale coś się tak dziś do mnie przy...dolił? Normalnie jak "autobus się zepsuł" I tak mam kiepski dzień.
 #1090565  autor: jarekt
 19 lut 2020, 18:33
columbo pisze:
19 lut 2020, 17:59
... coś się tak dziś do mnie przy...dolił?
Faktycznie, dziś jesteś w dziwnej "formie" :)


@babciagienia1p, jesteś? To Ty wygrzebałaś ten temat z forum Play? Umisz w szukanie :).
 #1090569  autor: TomekErek
 19 lut 2020, 19:07
chocby na stronie
https://www.play.pl/oferta/play-karta/p ... rmula-sms/

jest napisane:
"pierwsze 5 zł wydane na internet oddamy Ci na kartę"

a po najechaniu na wykrzyknik w kółku:
"Bonus 5zł możesz wykorzystać na krajowe połączenia głosowe i SMS-y do wszystkich sieci, ważny 30 dni. Promocja obejmuje pierwsze 5 zł wydane na starterze FORMUŁA Play na Kartę na transmisję danych"