DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 46
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 46
 #1090430  autor: babciagienia1p
 18 lut 2020, 01:21
SMS-y wstępne dostałam przed 16:00. SMS-y o aktywacji przed 22:00, ale tylko na kilka numerów. Większość nie dostała.
Wprowadzają ręcznie? Może to i lepiej, bo później aktywowane będą dłużej ważne.
Czy ktoś dostał na więcej niż 5 numerów obdarowanych z tej samej apki?

----------Edit------------
Ostatnie pytanie już nieaktualne. 5GB przyszło na wszystkie numery (było ich sporo). Na większość bez SMS-ów (zarówno wstępnych jak i potwierdzających). Dlatego teraz nie wiem do kiedy 5GB są ważne (wszystkie weszły w poniedziałek czy część we wtorek?). Zakładam, dla bezpieczeństwa, że jednak od poniedziałku. 25 lutego rano będę musiała sprawdzić czy gdzieś coś zostało. Widać, że 5GB schodzą przed 3GB. Został też obdarowany numer główny apki, z której obdarowywałam, czyli ten numer obdarował sam siebie i inne numery, które są podpięte do apki, albo system był tak ustawiony, że obdarowanie poszło z różnych numerów, ale zawsze z tej samej apki.

-------------Edit2-------------
Po 8:15, we wtorek, SMS-y potwierdzające zaczynają przychodzić na pozostałe numery. Niewykluczone, że T-Mobile kulturalnie nie wysyła SMS-ów w godzinach nocnych. Nadal nie wiem od kiedy wystartowały niektóre z podarowanych 5GB - od poniedziałku czy od wtorku.

--------Edit-------------
Wreszcie zauważyłam datę wygaśnięcia w apce (sorry, to ze starości). Wszystkie paczki 5GB weszły w poniedziałek. Są ważne do końca 24 lutego.
 #1090449  autor: jarekt
 18 lut 2020, 12:55
UWAGA! Ważny komunikat ode mnie w związku z tym:
jarekt pisze:
15 lut 2020, 12:16
...możecie mi wysyłać numery na PW, aby nie zaśmiecać tematu.

Ponieważ z tego co wiem wszystkie numery obdarowane przeze mnie, 5GB już otrzymały (wszystkie wczoraj) więc najprawdopodobniej 5GB otrzymały również wszystkie numery, które mi przesłaliście, to:

- kasuję (za moment) ze swojej skrzynki PW na forum Telepolis wszystkie Wasze wiadomości z tymi numerami, aby nie były niepotrzebnie trzymane na serwerach Telepolis/Comperii/CentrumDanychObsługująceComperię_i_Telepolis;

- ja Waszych numerów nigdzie nie zapisywałem (np. na kartce czy w notatniku) na żadnym z etapów obdarowywania, więc nigdzie ich u mnie nie ma w systemach IT czy papierowych,

- zostały te numery moimi oczyma odczytane z wiadomości PW, zapamiętane w moim mózgu, po czym zostały odtworzone z niego po sekundzie i wpisane w apce T-Mobile (w sekwencjach 3x po 3 cyfry),

- ma je więc T-Mobile (przetwarza je) ale to zrozumiałe (wymóg promocji),

- mój mózg już ich nie pamięta i nie przetwarza ich.


Pozdrawiam wszystkich obdarowanych. Śpijcie spokojnie!
Wasze numery w moim mózgu są bezpieczne! Bo ich tam już nie ma.


Za T-Mobile nie ręczę...
 #1090453  autor: jarekt
 18 lut 2020, 13:47
Pewnie korzystałeś z tego uszkodzonego banera z uszkodzonym/nieaktywnym JavaScriptem - wszystkie 5 pół na numery były od razu widoczne, nie było komunikatu (okienka) potwierdzającego wysłanie numerów, itp. (pisałem o tym wcześniej kilka razy).

Czy było wszystko OK jednak (jedno pole aktywne i działający przycisk "dodaj kolejny numer" i pojawiło się potwierdzenie)?
 #1090457  autor: jarekt
 18 lut 2020, 14:00
@tytan1, aha, no to jesteś pierwszy, który nie dostał :(.

Możesz w sumie złożyć reklamację. Masz ode mnie przecież maila, bo każdemu wysłałem potwierdzenie, o której zleciłem obdarowanie, co do minuty, i z info czy było wszystko OK (a to oznaczało że otrzymałem potwierdzenie w apce, że zlecenie przyjęto).

Pamiętaj jednak, że mają 2 tygodnie na przyznanie tych 5GB (aż do 2 marca mają przyznawać). Dopiero wtedy (no i gdy wciąż nie dostaniesz do 2 marca tych 5GB) złóż reklamację.
 #1090462  autor: biala1991
 18 lut 2020, 18:04
U mnie GB dotarły na numery wskazane (prepaid) wczoraj wieczorem i jeden dzisiaj rano, co ciekawe na ten dzisiejszy poranny numer sms przyszedł po południu ale pokazuje się przy nim godz. 8.20 :)
Natomiast numery obdarowujące (abo) nie dostały pakietu chociaż wszystkie były wysłane w tym samym czasie.

babciagienia1p pisze:Widać, że 5GB schodzą przed 3GB.
 
Ja mam wszystko w jednym "worku".



Edit.
Nie mam dostępu więc nie mogę sprawdzić czy na pominięte numery przyszły jakieś smsy.
Numery obdarowane dostały tylko powiadomienie o przyznaniu pakietu, bez smsa-zapowiedzi
 #1090465  autor: babciagienia1p
 18 lut 2020, 20:13
biala1991 pisze:
18 lut 2020, 18:04
babciagienia1p pisze:Widać, że 5GB schodzą przed 3GB.
 
Ja mam wszystko w jednym "worku".

Tak masz rację też mam wszystko razem. Zagalopowałam się w interpretacji :)

Nie dostały 5GB numery z dużej firmy wbijane z palca. Wysłałam testowo, żeby zobaczyć zachowanie się sytemu. Pewnie mają mocno odrębne od standardu umowy.
 #1090582  autor: jarekt
 20 lut 2020, 01:03
Wydaje mi się, że te 20GB tak szybko, bo już w kolejnym tygodniu (nie było wcześniej takiej sytuacji) to efekt zmaszczonej promocji z ubiegłego tygodnia, głównie tych 5GB, którymi ciężko było kogokolwiek obdarować, a powodem jak zwykle była apka i zwalone systemy T-Mobile.

Możliwe, że niemiłe wrażenie tym sposobem zostanie szybko zatarte.

Oczywiście 30GB na 80 dni w Play/RBM też mogło dodatkowo wzmocnić efekt.
 #1090590  autor: piotrzet
 20 lut 2020, 07:06
W niektórych szczególnie tańszych taryfach to 2x więcej internetu. Ja dzięki tym promocją w lutym mam ponad 100 GB transferu do wykorzystania, a niektóry dają tyle w ofertach internetowych.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1090600  autor: babciagienia1p
 20 lut 2020, 09:43
jarekt pisze:
20 lut 2020, 01:03
Wydaje mi się, że te 20GB tak szybko...
Możliwe, że niemiłe wrażenie tym sposobem zostanie szybko zatarte.

Oczywiście 30GB na 80 dni w Play/RBM też mogło dodatkowo wzmocnić efekt.
.
Myślę, ze to bardziej odpowiedź na Playa. Ładna bo bezwarunkowa. Jeśli dadzą na 7 dni, to może niedługo znowu powtórzą... Czy widać już może na ile dni jest te 20GB (do apki mam dostęp tylko po Wi-Fi)?
  • Strona 16 z 46
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 46
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 46