DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1090363  autor: neotele
 17 lut 2020, 08:34
W razie wątpliwości, Regulamin, pkt. 5e, prawdę powie:
e) po realizacji Przekazu wartość konta Przekazującego nie może być niższa niż 3 PLN,
czyli, min 4.10zł na koncie przed przekazaniem 1zł.
 #1090367  autor: zielony71
 17 lut 2020, 10:18
Hej
Od pewnego czasu wypróbowuję Plusha na kartę na jednym ze swoich numerów i właśnie zastanawiam się czy nie przejść do Plusa na kartę, ze względu na premię za staż https://www.plus.pl/uslugi/premia-za-staz której w Plushu nie ma.
Z tego co widzę, to przy niskich doładowaniach w Plusie dostanę też minimalnie więcej internetu. Natomiast nie wiem co stracę. Czy jest coś o czym nie wiem, poza darmowym FB/Youtube/Tik-Tokiem z których nie korzystam?
Może jest gdzieś, w którymś temacie porównanie Plusa z Plushem na kartę?
 #1090368  autor: perdos1
 17 lut 2020, 10:49
Nowa oferta w Plush na kartę jest według mnie bardzo słaba, bo nawet przy doładowaniu za 200 zł otrzymujemy pakiet internetu ważny tylko 30 dni, więc trzeba dokupować dodatkowe pakiety internetu, co przy cenie pakietu no limit (25 zł) nie jest już w ogóle opłacalne. Jeśli Plush to tylko starsza oferta z pakietem nolimit+10GB za 25 zł.

W Plus na kartę za 50 zł masz 25GB na 90 dni i do tego niewykorzystane GB się sumują. Moim zdaniem jest to warte poświęcenia 10GB na yt/tiktok, tym bardziej, że w Plushu dostajesz 5GB mniejszy pakiet, czyli w praktyce dostajesz 5GB na yt/tiktok w porównaniu do Plus na kartę.

Pamiętaj tylko, że gdy wyskoczy promocja doładowań to i tak nic nie przebije starej oferty Plush. Tam dodatkowo masz internet w UE.
 #1090370  autor: Karlos20
 17 lut 2020, 11:08
W Plus elastycznej na kartę jakby co po doładowaniu konta za min 25 zł jest nielimitowany tekstowo-obrazkowy FB, Messenger, Viber, a także: ipla i Plus Music.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1090372  autor: zielony71
 17 lut 2020, 12:22
perdos1 pisze:
17 lut 2020, 10:49

Pamiętaj tylko, że gdy wyskoczy promocja doładowań to i tak nic nie przebije starej oferty Plush. Tam dodatkowo masz internet w UE.
A widzisz, nie pomyślałem o danych w roamingu! Czyli najlepszy jest stary plush. A można na niego przejść bez problemu, nawet 2 dni przed wyjazdem? Przy migracji konto główne zostaje chyba bez zmian?
 #1090374  autor: perdos1
 17 lut 2020, 12:45
@zielony71
W plushu to tak naprawdę jest ta sama taryfa, z tym że jak masz włączoną promocję "Plush Internet Promo BS" to nie możesz włączyć pakietu za 25 zł z internetem. Wystarczy wyłączyć promocję i włączyć pakiet za 25 zł.

Przejście z Plus na kartę będzie płatne 5 zł, środki na koncie głównym zostaną, ale uzbierane GB przepadną.
 #1090375  autor: Remington
 17 lut 2020, 12:46
Można, ale nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy zablokują możliwość migracji na starą ofertę. Dlatego lepiej mieć ją po prostu aktywną, korzyść rzędu 10 zł rocznie (za staż) to żadna korzyść.
 #1090376  autor: Karlos20
 17 lut 2020, 12:48
A po co przechodzić na starego Plusha, skoro w "nowym" jest pakiet no-limit min/SMS/MMS + 10GB?
Kod do pakietu to *136*11*07#
Regulamin: http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... limitu.pdf
W ramach pakietu otrzymujemy też GB w roamingu UE.
Jak prędkość neta się obniży do 32 kbps, zawsze za 5 zł można dokupić 5GB neta bądź włączyć w aplikacji Plus Online "Pakiet Extra 6GB" za darmo na 30 dni. Nie trzeba zmieniać taryfy, a ODPOWIEDNIO DOBIERAĆ PAKIETY, bo mogą się wzajemnie wykluczać, a net rozliczany osobno, od najstarszego pakietu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1090377  autor: perdos1
 17 lut 2020, 12:58
@Karlos20
Źle nazwałem taryfy. Pisząc "stary Plush" miałem na myśli taryfę Nowy Plush bez włączonej promocji "Plush Internet Promo BS", czyli starą wersje bez bonusu za doładowanie. Z włączoną promocją nie da się aktywować wspomnianego przez ciebie pakietu a każdy nowy starter ma włączoną tę promocje.

@Remington
No właśnie. Ja tam wole siedzieć na starym pakiecie za efektywnie 20 zł na miesiąc i czekać cierpliwie na promocję doładowań.
 #1090378  autor: Karlos20
 17 lut 2020, 13:05
Żaden problem - wyłączamy promocję i odpalamy pakiet. Nowy Plush daje wybór.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1090379  autor: Remington
 17 lut 2020, 13:08
perdos1 pisze:
17 lut 2020, 12:58
@Remington
No właśnie. Ja tam wole siedzieć na starym pakiecie za efektywnie 20 zł na miesiąc i czekać cierpliwie na promocję doładowań.

Ja również oczywiście miałem tę ofertę na myśli. Każda promocja ma osobny regulamin i bez problemu mogą zablokować aktywację promocji innych niż BS.

20 zł póki jest promocja 5. doładowania gratis, oby jej nie usunęli. Promocje doładowań stały się niestety coraz rzadsze, a wobec kary od UOKiK są w ogóle zagrożone, np. na Walentynki już promocji nie było.
 #1090382  autor: zielony71
 17 lut 2020, 13:26
No właśnie obawiam się, że po tej karze promocji doładowań już nie będzie, a za staż zgodnie z regulaminem można dostać nawet 30 zł rocznie (czyli 15% rocznego kosztu utrzymania numeru).