DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1087936  autor: Xy
 13 sty 2020, 18:24
Jako, że mój Huawei powoli rozpoczyna dogorywanie (głównie bateria poddaje się, zaś telefon potrafi wyłączyć się przy ~45% energii) rozpoczynam szukanie czegoś na następcę P9.
Wymagania to:
- budżet 1000 - 1200 zł
- bardzo dobry aparat (powiedzmy, że taki jak w Galaxy S6, bo w P9 trochę odstaje...)
- pojemna bateria (czyli od rana do wieczora z Internetem, trochę Yanosika... Ot, aktywne wykorzystywanie telefonu).
- sensowny wyświetlacz (coś a'la Galaxy S6 lub lepszy)
- nie chcę patelni typu 6,5 cala i większe. Telefon ma zmieścić się do kieszeni bez robienia w niej dziury. W samochodzie mam małe schowki więc także to ma znaczenie.
- jakiś rozsądny procesor. Porównywalny do Kirina w P9?
- Nie chcę żadnego Xiaomi, Oppo i podobnych...
- Huawei, Samsung... Motorola? A może Nokia? W zasadzie te cztery marki...
- audio nie ma dla mnie znaczenia.
- USB typu C

Nie wiem co jeszcze. Wypadłem z obiegu i nie wiem co teraz jest fajne, a co nie :)
Telefon na co najmniej dwa lata. Do nabycia w zwykłym sklepie.
A może jakieś promo, gdzie kupując dwa telefony będzie jakiś rabat? ;)

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #1090209  autor: Xy
 15 lut 2020, 12:19
Pomacałem sobie w sklepie telefony i... sam nie wiem. Wszystkie są tak jednakowe, tak paskudne... Bardzo rozczarowały mnie nowe Samsungi. A40, A50 i A70 wyglądają jak rozdeptane mydło. Motorola One Vision niby fajna ale wąska jak śledź. Nie wiem jak tak wąski telefon daje radę w codziennym użytkowaniu. Czy aplikacje wyświetlają się poprawnie czy niekoniecznie?
P20 w promo?
P30 Lite?
P Smart Z / Pro (istotna wada to brak szybkiego ładowania)
Motorola G8?

Huawei P9 wyłącza mi się sam codziennie (ostatnio przy 60% baterii) i sam się restartuje. Tak więc muszę coś kupić bo rezerwowy Galaxy S6 także ma baterię na wykończeniu.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #1090240  autor: Xy
 15 lut 2020, 17:16
Napisałem, że nie chcę żadnego Xiaomi.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71
 #1090805  autor: Xy
 24 lut 2020, 09:09
Duz jest różnica między P20 i P30? Lepiej starszy flagowy czy czekać aż P30 zejdzie z ceny do ludzkiej wartości? Jak z aktualizacjami i usługami Google w tych Huaweiach?
Bo z Samsunga chyba nie ma nic ciekawego w tej cenie.

Alcatel OT301 ➡ Motorola T180 ➡ Ericsson R310s ➡ SE K700i ➡ Samsung SGH-X450 ➡ Nokia 3310 ➡ SE K550i ➡ Nokia 6650d ➡ Xperia Neo ➡ Lumia 820 ➡ Xperia S ➡ HTC Desire 820 ➡ HTC One M8 ➡ Huawei P9 ➡ Galaxy S6 ➡ Nokia 7.2 ➡ Galaxy A71