DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1090157  autor: radoslavv
 14 lut 2020, 14:29
1. wymagania odnośnie telefonu
Aparat robiący świetne zdjęcia, zwłaszcza w pomieszczeniach i w ruchu
2. preferencje odnośnie marki
Samsung, Huawei, ale jesli inne miażdzą konkurencję to jestem otwarty (koniecznie za to android)
3. miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
Bez znaczenia, może być używany z OLX
4. kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
Okolice 2-2,5k, max. 3k
5. wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, do tej pory korzystałem z półki do 1000 pln

Cześć, poszukuje telefonu jak w temacie. Mam obecnie S6, aparat ma niezły, ale niestety w pomieszczeniach robiąc zdjęcia (gdy się ludzie lekko poruszą) są one często rozmazane, co mnie bardzo irytuje. Bateria to tragedia, wymianialem przezd koncem gwarancji na nowa, nic to nie dalo. Przy moim korzystaniu z telefonu (duzo messengera, duzo stron internetowych, troche zdjec plus inne aplikacje zycia codziennego: rozklady jazdy, gielda, kantory, bankowe, przegladarka) 6h to max. co jest bardzo irytujace w sytuacjach braku dostepu do gniazdka.

Myslalem o kupnie lustrzanki na imprezy rodzinne, ale pomysalem, ze skoro mam wydac na nia 2k i kolejny 1k na telefon to moze polacze to w jedno. Od razu zaznaczam, ze nie jestem fotografem z zamilowania i nie bede robil pejzaży, plenerow, zdjec kota, dziewczyny itp. Owszem trafia sie, ale glownie chodzi mi o zdjecia rodzinne, imprezowe.

Bede wdzieczny za wszystkie podpowiedzi, zwlaszcza za te czy obecne telefony w warunkach domowych (czyli niesuperoswietlone wnetrza) maja na tyle "szybkie" migawki (bo chyba o to chodzi, jak nie to mnie poprawcie) zeby robic ladne nierozmazane zdjecia.
 #1090162  autor: iphoneski
 14 lut 2020, 15:32
Moim zdaniem Samsung S10e - świetny aparat i cena za nowy w okolicach 2000 zł. Bateria nie jest może jakaś wybitna ale na cały dzień powinna spokojnie wystarczyć. Najlepiej podłączyć na noc i rano wyjść z domu ze 100% energii.
 #1090182  autor: Eragon
 14 lut 2020, 23:25
A ja standardowo będę niepopularny, i powiem że nowego, nieprzetestowanego (przez Kowalskich) Xiaomi Mi10. Do 3k z Chin do wyrwania. Myślę że duchowo (poprzez front camera, edge, jakość zdjęć i ekran) jest to niejako Samsung. No i bateria zapowiada się mega dobrze. No ale to moje zdanie - musiałbyś autorze czekać z 1 msc-2.. na zakup, i max 1 msc na przesyłkę.

Zaś na chwilę obecną, ten 10E nie jest zły, ewentualnie standardowo zaproponuję Mi9T Pro, spełniający potrzeby 99% społeczeństwa obecnie.

:smt006