DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 18 z 124
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 124
 #1090030  autor: Karlos20
 12 lut 2020, 22:20
Nie ma znaczenia, czy wpiszesz kod polecający czy też nie. Liczy się moment włączenia planu po dodaniu karty płatniczej lub doładowaniu środków na saldo Flex np. BLIKiem. Aplikacja czeka, aż potwierdzisz aktywację planu, jeśli to zrobisz, z karty lub salda pobranie zostanie opłata za plan.
Oczywiście jak wbijesz kod przed dodaniem formy płatności, możesz liczyć na bonus. Środki za kod polecający/promocyjny (50 zł) otrzymasz na saldo Flex (do dowolnego wykorzystania lub wypłatę na kartę płatniczą), jeśli minie miesiąc od aktywacji pierwszego planu i w tym czasie operator pobierze opłatę na drugi miesiąc korzystania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1090046  autor: Duke
 13 lut 2020, 06:28
Remington pisze:
12 lut 2020, 23:44
No właśnie, czy jeśli poda się kod przed aktywacją, to wpadnie te 50 zł i tym samym można mieć pierwsze 2 mies. gratis?
Nie. Opłata za pierwszy miesiąc jest pobierana w momencie aktywacji, bez względu na to czy podałeś kod promocyjny czy nie.

„ Przyznamy Premię Tobie i Nowemu Klientowi, jeśli Nowy Klient dokona płatności za co najmniej dwa Okresy rozliczeniowe w Orange Flex, a Ty będziesz do tego czasu korzystać ze swojego numeru w Orange Flex.
 #1090121  autor: Majek7
 14 lut 2020, 00:04
Cześć, niektórzy widziałem narzekają na flexa, ale ja odkąd przeszedłem na te ofertę ok 5 miesięcy temu, jestem mega zadowolony. Wcześniej bujalem się u rozmaitych prepaidowych operatorów czy to wirtualnych czy z nju z rachunkiem albo a2 (wrr...). We flex od 5 miesięcy nie zapłaciłem ze swojej kasy nawet 1zl za subskrypcje, korzystam z opcji 30GB za 30zl, mimo że rzadko wykorzystuje chociaż połowę transferu, ale awaryjnie lepiej mieć uważam za 5 zł 30GB niż nie mieć ;). Net w "UE" w roamingu na Islandii podczas pobytu działał wzorowo i o dziwo szybciej niż w Polsce. Akurat byłem 5 dni tam i zbiegło się w czasie aktywacji nowego pakietu, dzięki czemu miałem ponad 6 GB neta pod ręką z dwóch cykli rozliczeniowych :)

Dlaczego "nie płacę" swojej kasy? Bo korzystam z bonusów za polecenie, dzięki temu, że nowi użytkownicy flexa korzystają z mojego kodu polecającego w odpowiednim temacie na naszym forum (1 post poza zakładającym). Jest to mega wygodne i nie muszę mieć żadnej uwagi na kwestie co miesięcznej aktywacji pakietu/opłacenia faktury... Jeszcze jak od dziś uruchomili we Flex e-sim między innymi na nowe Pixele to już w ogóle jest bajka, bo można w 1 urządzeniu bez dual sima fizycznie, mieć 2 numery aktywne ;)

Także ja jestem zadowolony, zachęcam do korzystania z kodu polecającego, aby nowi użytkownicy mogli otrzymać na start 50pln, ja jako ciut z większym doświadczeniem we flexie również bonus otrzymać mogę w apce.

Pzdr!
 #1090136  autor: 24bis24
 14 lut 2020, 11:14
Duke pisze:
13 lut 2020, 06:28
Opłata za pierwszy miesiąc jest pobierana w momencie aktywacji, bez względu na to czy podałeś kod promocyjny czy nie.

„ Przyznamy Premię Tobie i Nowemu Klientowi, jeśli Nowy Klient dokona płatności za co najmniej dwa Okresy rozliczeniowe w Orange Flex, a Ty będziesz do tego czasu korzystać ze swojego numeru w Orange Flex.
Majek7 pisze:
14 lut 2020, 00:04
odkąd przeszedłem na te ofertę ok 5 miesięcy temu,

We flex od 5 miesięcy nie zapłaciłem ze swojej kasy nawet 1zl za subskrypcje, korzystam z opcji 30GB za 30zl

Dlaczego "nie płacę" swojej kasy? Bo korzystam z bonusów za polecenie,
i kto tu ma racje?

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1090140  autor: Majek7
 14 lut 2020, 11:27
Gwoli ścisłości - zapłaciłem za pierwszy cykl rozliczeniowy z góry, jak przechodziłem z nju do flexa. Ale potem, z bonusów za polecenie, nazbierało się trochę wpływów i część z nich sobie przelałem na konto swoje, a z pozostałej kasy ściąga sobie orange co miesiąc opłatę za subskrypcję (czy to z mojej karty podpiętej pod płatności, czy od tego miesiąca kasa z bonusów za polecenie może być ustawiona jako główna płatność co miesiąc za usługę). Jedynie co, to bonus wpływa po 1 cyklu rozliczeniowym danej osoby we flexie, która skorzystała z kodu polecającego.

Pozdrawiam.
 #1090264  autor: Karlos20
 15 lut 2020, 23:00
Można otrzymać 10 bonusów po 50 zł czyli 500 zł - zapewne z powodów podatkowych. Kasę aktualnie można przelać na konto podpiętej karty płatniczej, albo wykorzystać wewnątrz Orange Flex na wszystkie usługi.
Maksymalny bonus możemy poświęcić na opłacenie Flexa - i tak: Przy planie za 25 zł, kwota bonusu pozwoli korzystać z usług nawet przez 20 miesięcy. Przy planie za 30 zł lub combo 25 + Music Pass za 5, czas skraca się do 16 miesięcy + zostanie nam 20 zł. Oczywiście dodając usługi czy zmieniając plan na wyższy czas się zmniejsza.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1090455  autor: Majek7
 18 lut 2020, 13:57
A ja od tego cyklu zmniejszyłem plan z 30GB na 15, a co za tym idzie cenę z 30 na 25PLN. Przetestuję mniejszy pakiet, i tak ostatnio raptem 8-9GB transferu zużyłem i to oglądając kilka razy na transmisji danych mecz czy serial w apce Playera ;d
 #1090458  autor: iphoneski
 18 lut 2020, 14:46
Właśnie też się zastanawiam czy nie wziąć tego za 25, bo do końca kwietnia po 10GB na karcie Play za darmo i jeszcze co 2 albo 3 tygodnie darmowy pakiet neta od T-M...
najwyżej jak zabraknie to sobie zwiększę :)
Np kolega zmniejszył z 50 do 30 +5 na muzykę i w ogóle nie oszczędza transferu, po prostu 50GB nie wykorzystywał - przy normalnym użytkowaniu miał coś ok 40 wliczając mnóstwo na Spotify/Open.fm/sociale.
 #1090464  autor: WellDone
 18 lut 2020, 18:19
Cześć,

Czy ktoś z Was używał opcji przekazywania GB w rodzinie? Czy przychodzą jakieś powiadomienia jak się komuś "zabierze" GB?

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1090466  autor: iphoneski
 18 lut 2020, 20:14
@WellDone
W zakładce „zużycie danych” masz rozpisane ile przejąłeś i ile oddałeś. Czy przychodzą powiadomienia to nie wiem, nie przekazywałem ale we Flex o większości akcji na numerze jesteś powiadamiany także o tym raczej też.
 #1090475  autor: iphoneski
 18 lut 2020, 22:54
Nie, przed przeniesieniem nawet karty płatniczej nie dodasz. Dopiero dzień przed przeniesieniem masz info że jutro jesteś u nich i musisz dodać kartę.
 #1090486  autor: Duke
 19 lut 2020, 06:49
iphoneski pisze:
18 lut 2020, 20:14

W zakładce „zużycie danych” masz rozpisane ile przejąłeś i ile oddałeś. Czy przychodzą powiadomienia to nie wiem
Jako administrator rodziny przekazuję GB pozostałym członkom. Nikt nie dostaje żadnych powiadomień.
 #1090532  autor: Karlos20
 19 lut 2020, 15:04
Nie będzie działał. Tylko w Polsce. Aby korzystać z połączeń w roamingu poza UE, trzeba kupić odpowiedni pakiet. Sądzę, że to decyzja biznesowa, stąd takie ograniczenie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 18 z 124
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 124
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 124