DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 7 z 51
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 51
 #1089782  autor: Karlos20
 10 lut 2020, 11:56
Nie da się, trzeba było dzwonić i walczyć o ofertę wyżej wymienioną w poprzednich postach.
Może Ciebie jeszcze uratować oferta za 20 zł z no-limitami i 5GB neta bez lejka. Warunek jest taki - musisz na chwilę przeskoczyć do innej sieci.
Jeśli nie chcesz kombinacji, jest pakiet SOLO L na kartę za 30 zł/mies, gdzie dostajesz nielimitowane minuty i SMSy + 15GB neta, po ich wykorzystaniu włącza się lejek 1 mbps.
Szczerze? Naprawdę Tobie Play odpowiada, skoro konkurencja oferuje więcej za tyle samo lub taniej + dodatkowe promocje?
Plush ma 3 miesiące rozmów, SMS i MMS za darmo + 5GB dla nowych klientów + 6GB na 30 dni za darmo.
a2mobile ma ciekawe pakiety z netem bez limitu danych (wraz z większym wykorzystaniem spada prędkość) za mniej niż 20 zł/mies.
Flex z wygodną ofertą bez doładowań i faktur z dużą ilością neta i wszystkim bez limitu w PL i UE, a do tego 50 zł na start.
Pomyśl.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089785  autor: postrtegiment
 10 lut 2020, 12:15
Karlos20 pisze:
10 lut 2020, 11:56
Nie da się, trzeba było dzwonić i walczyć o ofertę wyżej wymienioną w poprzednich postach.
Może Ciebie jeszcze uratować oferta za 20 zł z no-limitami i 5GB neta bez lejka. Warunek jest taki - musisz na chwilę przeskoczyć do innej sieci.
Jeśli nie chcesz kombinacji, jest pakiet SOLO L na kartę za 30 zł/mies, gdzie dostajesz nielimitowane minuty i SMSy + 15GB neta, po ich wykorzystaniu włącza się lejek 1 mbps.
Szczerze? Naprawdę Tobie Play odpowiada, skoro konkurencja oferuje więcej za tyle samo lub taniej + dodatkowe promocje?
Plush ma 3 miesiące rozmów, SMS i MMS za darmo + 5GB dla nowych klientów + 6GB na 30 dni za darmo.
a2mobile ma ciekawe pakiety z netem bez limitu danych (wraz z większym wykorzystaniem spada prędkość) za mniej niż 20 zł/mies.
Flex z wygodną ofertą bez doładowań i faktur z dużą ilością neta i wszystkim bez limitu w PL i UE, a do tego 50 zł na start.
Pomyśl.
W play mam już od wielu lat i 10zł w tą czy w tamtą nie robi mi różnicy, ale póki co miałem od nich ofertę na 55zł, absurd. To mój drugi dodatkowy numer, więc wystarczy mi spokojnie z 5gb internetu
 #1089786  autor: Karlos20
 10 lut 2020, 12:22
Tylko po co przepłacać za coś, co może być tańsze o połowę, a dostajesz tyle samo bądź więcej... Play nie dba o stałych klientów i to wybitnie. Statystyki nie kłamią. Niewiele osób decyduje się zostać z operatorem, zachowując niekiedy preferencyjne warunki w porównaniu do tego co obecnie ta sieć oferuje. Reszta ucieka na kartę lub do innej sieci. Są też inne czynniki o których nie będę wspominał.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089789  autor: postrtegiment
 10 lut 2020, 12:42
Karlos20 pisze:
10 lut 2020, 12:22
Tylko po co przepłacać za coś, co może być tańsze o połowę, a dostajesz tyle samo bądź więcej... Play nie dba o stałych klientów i to wybitnie. Statystyki nie kłamią. Niewiele osób decyduje się zostać z operatorem, zachowując niekiedy preferencyjne warunki w porównaniu do tego co obecnie ta sieć oferuje. Reszta ucieka na kartę lub do innej sieci. Są też inne czynniki o których nie będę wspominał.
A pozostając w play na abonament najtańsza opcja to faktycznie 55zl?
 #1089792  autor: postrtegiment
 10 lut 2020, 13:09
postrtegiment pisze:
10 lut 2020, 12:15
Karlos20 pisze:
10 lut 2020, 11:56
Nie da się, trzeba było dzwonić i walczyć o ofertę wyżej wymienioną w poprzednich postach.
Może Ciebie jeszcze uratować oferta za 20 zł z no-limitami i 5GB neta bez lejka. Warunek jest taki - musisz na chwilę przeskoczyć do innej sieci.
Jeśli nie chcesz kombinacji, jest pakiet SOLO L na kartę za 30 zł/mies, gdzie dostajesz nielimitowane minuty i SMSy + 15GB neta, po ich wykorzystaniu włącza się lejek 1 mbps.
Szczerze? Naprawdę Tobie Play odpowiada, skoro konkurencja oferuje więcej za tyle samo lub taniej + dodatkowe promocje?
Plush ma 3 miesiące rozmów, SMS i MMS za darmo + 5GB dla nowych klientów + 6GB na 30 dni za darmo.
a2mobile ma ciekawe pakiety z netem bez limitu danych (wraz z większym wykorzystaniem spada prędkość) za mniej niż 20 zł/mies.
Flex z wygodną ofertą bez doładowań i faktur z dużą ilością neta i wszystkim bez limitu w PL i UE, a do tego 50 zł na start.
Pomyśl.
W play mam już od wielu lat i 10zł w tą czy w tamtą nie robi mi różnicy, ale póki co miałem od nich ofertę na 55zł, absurd. To mój drugi dodatkowy numer, więc wystarczy mi spokojnie z 5gb internetu
spojrzałem na oferty flex i plush i faktycznie bardzo atrakcyjnie. a jak wygląda sprawa prędkości internetu?
 #1089797  autor: Karlos20
 10 lut 2020, 13:28
postrtegiment: Popraw post jeśli możesz, bo zganią Cię moderatorzy :)

Jak z prędkościami neta. Ja nie narzekam, jest dużo lepiej niż w Play i na poprzednim telefonie. Na Play miałem między 10 a 30 mbps (średnia 15), w Orange mam między 20 a 50 (średnia 30-40 mbps), nocami Play nie dochodził do stówki, Orange między 100 a 200 mbps.
Plus: u mnie jest kilkadziesiąt metrów od domu nadajnik, ale prędkości nie zachwycają, średnia to 20 mbps, w nocy też nie dobija setki.
Potestuj na różnych starterach w swojej okolicy. Wszystko zależy od zaawansowania technologicznego modułów w Twoim telefonie + terenu, w którym aktualnie przebywasz. U mnie może być nie najgorzej, u Ciebie wręcz przeciwnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089798  autor: TomLee
 10 lut 2020, 13:51
Jeżeli nie przeszkadza Ci brak mmsów albo nie wysyłasz ich zbyt wiele, to możesz aktywować w Play na kartę ofertę za 25 zł z no limit rozmowy i sms oraz 10GB internetu. Dla wielu jest to wystarczające.
 #1089802  autor: iphoneski
 10 lut 2020, 14:43
Prędkości internetu zależą od miejsca. Np u mnie Plus działa jakby chciał ale nie mógł, Orange i T-Mobile w dzień fajnie ale wieczorami ledwo strony się wczytują, Play w okolicach stówki praktycznie cały czas. A w innym miejscu miasta może być zupełnie odwrotnie.
 #1089817  autor: perdos1
 10 lut 2020, 20:27
TomLee pisze:
07 lut 2020, 17:08
Pedros1 - skoro na 2 numerach tylko rozmowy to możesz się przenieść do flex rodzina. Wtedy 15 zł/szt za numery bez internetu i 25 zł za numer z internetem.
Jeszcze lepszy będzie virgin za 9 zl (300 minut i 300 SMS), ale jeżeli uda mi się teraz przedłużyć Play za 2x20+25 to i tak mi się to bardziej opłaca. Mam w sumie 990 zł zobowiązania do anulowania.
 #1089827  autor: Vasco
 10 lut 2020, 23:03
Witam ponownie, admin usunął mój poprzedni post jakoby niezgodny z treścią dyskusji... niech mu będzie:)
Dzisiaj z własnej inicjatywy skontaktowałem się z Playem, zaproponowane oferty słabe. 60 zł za numer z lg k40 (mam 3 numery), brak ofert bez telefonu na czas nieokreślony... Ale przede wszystkim co mnie uderzyło - rozmawiam 4 czy 5 raz i konsultant nie wie, że nie interesuje mnie oferta z telefonem. Albo nie zapisują co klienta interesuje, albo myślą, że zrobią dobrze, ale sobie. Szkoda.
 #1089829  autor: Remington
 10 lut 2020, 23:46
Vasco pisze:
10 lut 2020, 23:03
Witam ponownie, admin usunął mój poprzedni post jakoby niezgodny z treścią dyskusji... niech mu będzie:)

Jakoby? Post o kolejności migracji kart z prepaida Playa do Flexa miał się nijak do tego wątku.
 #1089843  autor: chocostars
 11 lut 2020, 10:47
15.02. Mija termin mojego miesięcznego wypowiedzenia umów dla 4 numerów.
Play nie stanął na wysokości zadania.
Otrzymałam smsy na każdy numer, że mają ofertę 20zł (12gb netu, no limit połączenia, sms).
Chciałabym z niej skorzystać, ale w salonie nie ma tej oferty, dzwoniący konsultanci też jej nie mają (spychają, że inny dział to ma, a ten inny dział nie dzwoni), dzwoniąc na *500 nie chcą połączyć z działem utrzymania, bo mają tam za dużo połączeń.
W sobotę 15.02. zmuszona jestem odejść gdzieś indziej, bo Play mnie nie chce.

Bo kiedy chcesz to w sobie masz paletę najpiękniejszych barw...
 #1089845  autor: perdos1
 11 lut 2020, 11:14
@chocostars
No niestety kontakt z działem utrzymania jest mocno utrudniony. SMSy dostałem na każdy numer z ofertą 25zł/25GB ale z DUK nikt nie dzwoni, a zamawiając na czacie rozmowę z działu utrzymania i tak dzwonią ze zwykłego działu nie mając pojęcia o takiej ofercie.
Jak na razie oferta widmo.
 #1089872  autor: Adriano
 11 lut 2020, 13:54
perdos, ja dzwoniłem na 730300300 tam wybierałem dział ofert i przedłużenia umowy. Powiedziałem najzwyczajniej, że dostałem sms z ofertą 25GB i konsultant mi ją włączył bez problemu.
 #1089877  autor: perdos1
 11 lut 2020, 14:33
Adriano pisze:
11 lut 2020, 13:54
perdos, ja dzwoniłem na 730300300 tam wybierałem dział ofert i przedłużenia umowy. Powiedziałem najzwyczajniej, że dostałem sms z ofertą 25GB i konsultant mi ją włączył bez problemu.
Dzięki, zaraz wypróbuję.

Jeszcze jedno pytanie, posiadam 3 numery + kartę do internetu w ofercie rodzinnej. Załóżmy, że uda mi się przedłużyć umowę na ofertę 25GB/25 zł. Co z opłatą za kartę do internetu? Czy te 3 numery po przedłużeniu będą się naliczały jako te uprawniające do rabatu na karcie grupowej?

Edit: 3 razy byłem przełączany zanim trafiłem do odpowiedniego działu.
Przedłużyłem umowę na innych warunkach, ponieważ oferta za 25 zł jest dostępna dopiero na 2 miesiące przed końcem umowy (tak twierdził konsultant). 3 numery (no limit +12GB)+ karta sim do internetu 5GB za 60 zł łącznie . Anulowane pozostałe zobowiązanie z prawie 4 miesięcy (1261 zł). Umowa na 25 miesięca + pozostałe zobowiązanie z obecnej umowy.

Do tego zapytałem na czacie co z tidalem, który był aktywowany dopiero po 6 miesiącach od podpisania umowy (6 miesięcy numery były tymczasowe i nie dało się aktywować tidala.) Oto zapis czatu:
Konsltant: Sprawdze to
Z tego co widze tidal jest za darmo przez 24 miesiące
Czyli do końca obecnej umowy
Czy mogę coś jeszcze dla Ciebie zrobić?
Ja: Ale obecna umowa została dzisiaj przedłużona na innych warunkach
To nic nie zmienia?
K: Najwidoczniej, w nowych warunkach był także tidal na 24 miesiące
Ja: W nowych nie ma tidala mam umowę przed sobą
K: Zatem to możne być błąd, mogę to wyłączyć
Ja: No właśnie jeżeli to ma działać i dalej być za darmo to wolałbym nie wyłączać bo korzystam
K: To dobrze
Czy mogę coś jeszcze dla Ciebie zrobić?
J: Tak, odpowiedzieć mi konkretnie na pytanie, czy od dzisiaj do grudnia tidal będzie dalej za 0 czy będzie naliczana opłata?
K: Tak jak pisałem jest to darmowe do końca trwania umowy, jest to konkretna odpowiedź uwarunkowana tym co widzę w systemie
J: Do końca tej przedłużonej umowy tak?
K: Tak
J: Do sierpnia 2022?
K: Tak dokładnie
J: Ok dziękuję za informację
Bardzo ciekawe :) .
 #1089919  autor: Vasco
 11 lut 2020, 19:54
Witam, Panie adminie, kilka postów wcześniej był dość szeroko komentowany proces anulacji umowy i ewentualnego przeniesienia numerów do Flexa, stąd też moje pytanie, bo pewne rzeczy nie były dla mnie jasne.
Co do ofert Playa - mam 3 numery plus kartę rodzinną, umowa wypowiedziana, trwać będzie do 6 marca br. Wczoraj otrzymałem: umowa z telefonem, 60 zł na numer, 24 miesiące, telefon LG K40 oraz umowę bez telefonu, 25 miesięcy, zdaje się 25 gb, 40 zł za numer. Podsumowując, mam dwie uwagi: 1) obsługa Play nie słucha klienta i nie zapisuje informacji w CRM-ie bądź zapisuje, ale chce ugrać swoje, czyli ... klienta nie słucha (to a propos oferty z telefonem, gdzie już 3 lub 4 razy mówiłem, że interesuje mnie tylko umowa bez telefonu). Uwaga druga - oferta Playa, w szczególności na kartę, jest bardzo słaba. Umowy po 6.03 przechodzą na Play na kartę i muszę stwierdzić, że Play na tle konkurencji nie ma nic dobrego do zaproponowania. Na koniec mam jeszcze taką uwagę dot. działu promocji czy czegoś tam - ocena komunikacji firma - oferta dla klienta - realizacja oferty - wypada źle.
 #1089944  autor: chocostars
 12 lut 2020, 07:09
Dałam wczoraj Play ostatnią szansę.
Zadzwoniłam pod *500 i po kilku przełączeniach w końcu trafiłam do tego ich tajnego działu promocji.
Zgodnie z ofertą z sms dla 4 numerów otrzymałam ofertę za 80zł za wszystkie 4 karty (20zł za jeden numer) i w tym polaczenia/smsy no limit pl + 12GB netu na każdą z kart.
Wg nich to "formuła rodzina" dostępna od min. 3 kart i tylko w tym ich tajnym dziale (he he :mrgreen:).
Dodatkowo poprosiłam konsultanta (jak już się trafił ogarnięty) o kontakt z moim szwagrem, który otrzymał ofertę taką jak ja, z tym że po 25zł za numer, bo miał tylko dwa numery (formuła duet).
Wszystkie numery miały wysłane wypowiedzenia. Moje 4 numery miały wygasnąć 15.02. a szwagra 15.03.
Walka wygrana. :smt006

Bo kiedy chcesz to w sobie masz paletę najpiękniejszych barw...
 #1089977  autor: Karlos20
 12 lut 2020, 15:23
chocostars: zwycięstwo ogłoś gdy dostaniesz umowę oraz sprawdzając parametry oferty w Play24. Jak coś będzie nie tak, masz 14 dni na cofnięcie aneksu, wtedy przywrócą starą taryfę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1090013  autor: Karlos20
 12 lut 2020, 20:39
Vasco: po 12GB nie ma lejka, transmisja jest odcinana, można dokupić 1GB za 5 zł (promocja oparta jest o taryfę PLAY SOLO S).
Umowy są na czas nieokreślony, choć też dają na 24 miesiące.
Tak, są tam MMSy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 7 z 51
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 51
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 51