DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 3 z 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32
 #1089099  autor: Larryxz
 30 sty 2020, 10:18
u mnie przez ponad miesiąc nie było żadnego tel od nich, zastanawiam się czy w ogóle zadzwonią przed 5.02

W Orange od 17-tu lat
 #1089116  autor: Karlos20
 30 sty 2020, 12:48
Sk_uter: wszystko załatwisz w aplikacji Orange Flex. Co do 50 zł za polecanie i dodatkowe pytania co do Flexa - zapraszam na PW.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089133  autor: spider1313
 30 sty 2020, 14:07
Larryxz pisze:
30 sty 2020, 10:18
u mnie przez ponad miesiąc nie było żadnego tel od nich, zastanawiam się czy w ogóle zadzwonią przed 5.02
Ja byłem gotowy uciekać z Orange więc przeniesienie zlecilem do sieci w której w razie braku kontaktu miałem zostać no ale zadzwonili pewnie można było jeszcze coś wycisnąć ale chciałem mieć 3 nr do 50 dych i mam
 #1089143  autor: reggie
 30 sty 2020, 15:42
spider1313 pisze:
30 sty 2020, 14:07
Ja byłem gotowy uciekać z Orange więc przeniesienie zlecilem do sieci w której w razie braku kontaktu miałem zostać no ale zadzwonili pewnie można było jeszcze coś wycisnąć ale chciałem mieć 3 nr do 50 dych i mam
Dostałeś 3 plany mobilne 45 za 45zł / m-c, czyli podwójny rabat na dwóch numerach i pojedynczy rabat na trzecim numerze. Daje to 15zł / m-c za jeden numer.
Zakładam, że nie masz Orange Love, więc max, co teoretycznie mogłeś dostać, to w tej sytuacji 35zł za te trzy numery (czyli podwójne rabaty na każdym numerze).
Ale taka oferta to chyba tylko Zielonemu71 została przedstawiona, tzn. podwójne rabaty na wszystkie numery.
A przynajmniej nie kojarzę, aby ktoś to dostał bez Orange Love...
Chętnie zobaczę ofertę innej sieci, gdzie za to samo (no-limit i po 14GB netu łącznie) zapłacę tylko 15zł / m-c.

Oczywiście dwa lata temu sytuacja była inna. Sam w styczniu 2018r. przedłużałem trzy umowy metodą "na przeniesienie" i dostałem max rabaty, czyli 3 m-ce za 0zł i po 40% na abo, przez co płacę 22zł za trzy numery, gdzie jeden numer był za darmo (20zł+0zł+2zł). W przeliczeniu całej umowy zapłaciłem w ostatnich dwóch latach średnio niecałe 6,50zł / m-c za jeden numer (no-limit i po 10GB netu).
Ale takie czasy już się w Orange skończyły (osobiście nie dziwię się, bo jaki z tego zysk?).
 #1089156  autor: spider1313
 30 sty 2020, 18:11
reggie pisze:
30 sty 2020, 15:42
spider1313 pisze:
30 sty 2020, 14:07
Ja byłem gotowy uciekać z Orange więc przeniesienie zlecilem do sieci w której w razie braku kontaktu miałem zostać no ale zadzwonili pewnie można było jeszcze coś wycisnąć ale chciałem mieć 3 nr do 50 dych i mam
Dostałeś 3 plany mobilne 45 za 45zł / m-c, czyli podwójny rabat na dwóch numerach i pojedynczy rabat na trzecim numerze. Daje to 15zł / m-c za jeden numer.
Zakładam, że nie masz Orange Love, więc max, co teoretycznie mogłeś dostać, to w tej sytuacji 35zł za te trzy numery (czyli podwójne rabaty na każdym numerze).
Ale taka oferta to chyba tylko Zielonemu71 została przedstawiona, tzn. podwójne rabaty na wszystkie numery.
A przynajmniej nie kojarzę, aby ktoś to dostał bez Orange Love...
Chętnie zobaczę ofertę innej sieci, gdzie za to samo (no-limit i po 14GB netu łącznie) zapłacę tylko 15zł / m-c.

Oczywiście dwa lata temu sytuacja była inna. Sam w styczniu 2018r. przedłużałem trzy umowy metodą "na przeniesienie" i dostałem max rabaty, czyli 3 m-ce za 0zł i po 40% na abo, przez co płacę 22zł za trzy numery, gdzie jeden numer był za darmo (20zł+0zł+2zł). W przeliczeniu całej umowy zapłaciłem w ostatnich dwóch latach średnio niecałe 6,50zł / m-c za jeden numer (no-limit i po 10GB netu).
Ale takie czasy już się w Orange skończyły (osobiście nie dziwię się, bo jaki z tego zysk?).
Miałem przeniesienie do Play ale nikt nie dzwonił więc wycofalem i dałem przeniesienie do multimedia gdzie proponowali 15 zł za nr i na każdym po 5 giga Orange love nie mam po tel od Orange pierwszy nr 25zl drugi 15zl a trzeci 5zl więc jak na te warunki gdzie pomarańczowy z niektórymi w ogóle się nie kontaktuje to ta oferta jest jak dla mnie lux
 #1089159  autor: WebSter
 30 sty 2020, 19:43
Umowa konczy sie 1 lutego. Wniosek o przeniesienie 4 numerow do Virgin zlozony w listopadzie. Do poczatku stycznia zero kontaktu z Orange. Zniechecony, wycofalem wnioski z Virgin, a zlozylem 4 przeniesienia do Plush Abo umowa 24 msc. Dwa dni przed koncem mozliwosci odstapienia od umowy na odleglosc z Plushem, telefon z numeru 50x. Bardzo mila i rzeczowa Pani. Pierwszy numer 25 zl, pozostale 3 numery po 5 zl, w sumie 40 zl. Dodatkowo kazdy numer 12 gb internetu, plus paczka 9 gb wspoldzielona. Do tego P Smart Z 20 rat x 31,50. Umowa z Plushem odstapiona.  Nie mialem Love.

Only Windows Mobile! : )
 #1089353  autor: trancex
 03 lut 2020, 17:08
Negocjacje z pomarańczowymi czas zacząć. Dzisiaj złożyłem dyspozycje przeniesienia numeru na kartę w virginmobile. Teraz pytanie. Jeśli zdecyduje się pozostać z Orange, to oni przerwa proces przeniesienia numeru? Czy virgin tez muszę o tym potem poinformować? Co robię z karta sim, która otrzymałem?
Drugi scenariusz to taki, ze zostaje w Orange, ale chce przejść na kartę. Czyli wtedy rezygnuje z przeniesienia, ale składam wypowiedzenie z przejściem na kartę prawda? Na szczęście umowa kończy mi się w połowie marca, żeby mieć wystarczająca ilość czasu na podjęcie kroków. Ciekawe, czy w Orange wejdę jakieś nowe taryfy. Te obecne są słabe, mówię o samych usługach.
 #1089382  autor: kedzior28
 04 lut 2020, 08:48
Cześć,
po kilkunastu latach prawdopodobnie przeniosę swój numer do Plusa.
Umowa z orange skończyła mi się 26 stycznia. Była to umowa na 1 numer, dla małych firm.
Zależy mi na darmowych rozmowach i smsach oraz przynajmniej 10 GB internetu. Z tego co się orientowałem na szybkości, to najlepszą ofertę dla mnie ma plus. 40 zł netto, 6 miesięcy za darmo.
Rozumiem, że wystarczy, że złożę u nich na stronie wniosek o przeniesienie numeru? Czy powinienem coś jeszcze zrobić z orange?

Z oferty plusa, średnia miesięczna wysokość abonamentu to 30 zł netto. Jest szansa uzyskać coś takiego przy przedłużeniu w orange?
Oczywiście włączę wszystkie zgody na kontakt w orange i dam im szanse.

Dzięki,
Konrad
 #1089386  autor: sebagitek720902
 04 lut 2020, 10:35
W Plusie znajdziesz ofertę 20,33 netto (25 brutto) do tego 3 miesiące bez opłat. W abonamencie jest 15 Giga internetu rozmowy sms, mms, do tego 10 Gb na Youtube i Tik Tok i Facebook, instagram itd bez limitu. Ta tajemnicza oferta to PLUSH. Można umowę w PLUSH podpisać na firmę. Nie wiem czy znajdziesz coś lepszego. Możesz wybrać umowę bezterminową tylko wtedy niema pierwszych 3 miesięcy za 0 zł. Oczywiście nie ma żadnych opłat aktywacyjnych. A przy 2 i więcej numerach abonament to 16.26 netto (20 zł brutto). Ja się nie zastanawiałem i jestem zadowolony, bez proszenia się mam dobrze(mam dobry zasięg w miejscach gdzie często przebywam) i tanio.
 #1089396  autor: Karlos20
 04 lut 2020, 13:23
Roaming w UE nie jest dodatkowo płatny przez 4 miesiące max, do tego masz limit neta na roaming w UE.
Numer przeniesiesz przez neta.

Powalcz jeszcze z Orange skoro masz tylko jeden numer u nich. Postrasz ich ofertą na kartę, a szczególnie konkurencją i pochwal jakość pomarańczki. Zdaj sobie również sprawę, że Flex też może być ciekawy, ale niestety nie jest dostępny dla klientów firmowych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089398  autor: kedzior28
 04 lut 2020, 13:33
Wiem o limitach internetu w Roamingu.

Pomimo, że faktura nie będzie wysoka to jednak zależy mi nawet na niej, więc wolałbym ofertę dla firm. Co za tym idzie - flex odpada.

Jesteś w stanie pomóc w sprawie orange...?

Pisząc "postrasz" masz na myśli złożenie wniosku o przeniesienie do plusha i oczekiwanie na telefon z orange? czy może telefon z mojej strony do DUK orange?
 #1089399  autor: Karlos20
 04 lut 2020, 13:37
Możesz złożyć wniosek o przeniesienie numeru do Plusa i/lub jednocześnie czekać na kontakt z nimi albo samemu pomęczyć pomarańczkę. Argumentuj się lepszymi ofertami u konkurencji i w samym Orange.
Mało zorientowane osoby łatwiej wpadają w pułapkę operatora, dając im albo więcej za więcej bądź mniej za więcej. No i dzwoń do DUK Orange z innej sieci żeby nie narazić się na wyższy rachunek przy końcu umowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1089465  autor: euro01
 05 lut 2020, 08:32
Jesteś pewny, ze Plush można mieć na firmę? Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru do Plusha dla siostry i niestety powiedzieli, że nie mogą przenieść numeru, bo ma zarejestrowany w Orange na firmę, a oni nie obsługują firm.
Było to co prawda jakieś 4- miesięcy temu, ale wtedy nie dało się przenieść numeru na firmę do Plusha. Może coś się zmieniło.
 #1089946  autor: kwik44
 12 lut 2020, 07:34
Ja kończę plan wspólny w czerwcu.Na drugim numerze umowa przeszła już na nieokreśloną. Przed złożeniem dyspozycji przeniesienia tego drugiego nru do Play dzwonili 2-3 razy w tygodniu. Ze zwykłego numeru warszawskiego. Oferta kiepska. Po złożeniu dyspozycji miałem słownie jeden "dzwonek" z tego samego numeru warszawskiego, zaraz na drugi dzień. I nic do tej pory. Też czekam. Do 25.02 ;) Natomiast tak się trochę zastanawiam. W planie Wspólnym mam coś koło 15GB transferu. Z racji dość częstych podróży za granicę jest to naprawdę zaleta. W standardowych planach można mieć maksymalnie 7. A przy dużym nasileniu wyjazdów, czy wyjeździe rodzinnym te GB jednak zjadam. Poza abonamentem 1GB prawie 20zł...
Z drugiej strony kusi mnie Flex i kusi Plush. Na Orange jakoś bardzo narzekać nie mogę jak do tej pory, ale z tego co czytam to Flex nie ma rozmów przez Wii za granicą (chyba, że to już nie jest prawdą?) Plusha nie znam. Jedni chwalą inni psioczą. Jak wszędzie...
 #1089993  autor: henry84
 12 lut 2020, 17:08
Dziś podpisana umowa na 3 numery łącznie za 45 zł ( plan 45) mam już Orange Love . Złożyłem przeniesienie numeru na 3 numery . Ofertę otrzymałem na czacie Mój Orange . Nie chciało mi się czekać na kontakt telefoniczny . 12 giga na każdy numer plus 9 giga na konto.
  • Strona 3 z 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32