DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1089279  autor: wieszwiecej
 01 lut 2020, 22:57
Witam.Niedlugo kończy mi się umowa w tmobile,i szukam nowego aparatu.Obecnie korzystam z Samsunga Galaxy A5 2017,i nie mam z nim problemu,choć od kiedy z telefonu korzystam także z multimediów ekran moglby być trochę większy.Kwota abonamentu to max 100 zl (obecnie płace 80zl msc.ale jeśli telefon będzie bardzo dobry jestem w stanie dorzucić te 20zl wiecej)i oplata za aparat najlepiej jak najniższa.Przegladalem oferty na stronie sieci,i znalazłem parę ofert takich jak np:Galaxy a70,redmi note 8 pro.Nigdy nie posiadalem telefonu xiaomi,ale z tego co udało mi się wyczytać,to są to telefony dobre i w rozsądnej cenie,gdzie przy innychsmartofnach bardzo często płacisz za samą markę,a nie za ewentualne parametry telefonu.Jesli chodzi o moje preferencje co do aparatu,to byłoby fajnie jeśli wyświetlacz byłby tak z min.6 cali,i szybka praca telefonu(brak zwiech etc.) Przegladalem mnostwo ofert,ale na żadną nie mogę się zdecydować, chciałbym podjąć jak najlepszą decyzję,bo z telefonu będę korzystał z 2-3 lata.Z góry dziękuję za pomoc,i życzę wszystkiego dobrego:)
 #1089328  autor: PiotrekKlodawski
 03 lut 2020, 11:13
Na moje oko to tam nie ma nic ciekawego. Na stronie t-mobile przy ofercie przedłużeniowej możesz dostać jakiś rabat po zalogowaniu, ewentualnie zadzwoń do nich i zapytaj.

Ja osobiście jeśli bym musiał miec ten abonament u nich, to złożyłbym wypowiedzenie i czekał na kontakt z lepszą ofertą.

Jeśli oni za złotówkę w tej kwocie abonamentu są w stanie w najlepszym wypadku dać kiepskie średniaki, to ja osobiście zrezygnowałbym z ich usług.
 #1089333  autor: wieszwiecej
 03 lut 2020, 11:49
Tak to prawda,że obecnie nie mają nic ciekawego.Rozmawialem z konsultantem,i zaproponował mi Huawei y6 2018 chyba.Od razu podziękowała,bo starszy model miał mój ojciec,i kopnął na ten telefon niemiłosiernie.Dla tmobile raczej podziękuje,ale mam jeszcze telefon w innej sieci,w plusie.Przejrzalem ich ofertę,i jest ona dużo ciekawsza,a gdy wezmę u nich drugi telefon,to będę miał dodatkową zniżkę na abonament.Czy mógłbym prosić,by ktoś mi polecił jakiś telefon w sieci plus tak do 100zl,no chyba że będzie to oferta z telefonem,na którą warto będzie dołożyć te powiedzmy 20 zl więcej na abonament?
 #1089334  autor: PiotrekKlodawski
 03 lut 2020, 12:06
Widzisz, czyli jednak nie musisz być w tmobile :)

Może też nie musisz mieć abonamentu?

Ja bym kupił osobno tel na raty 0% w markecie albo allegro. Skoro jesteś w stanie płacić 100 za abo, to mógłbyś równie dobrze wziąć abo za 50-60 złotych i płacić ratę około 40 zeta za tel.

W kwocie do 1000 kupisz Redmi Note 8/ 8 pro/ 8t i jeszcze zostanie na pokrowiec i szkło ;)

Na promocje operatorów typu zniżki za drugi abonament to bym uważał, chyba że to faktycznie atrakcyjna oferta przedłuzeniowa typowo dla Ciebie.
 #1089335  autor: wieszwiecej
 03 lut 2020, 12:35
Przypomniałem sobie,że mam jeszcze jeden telefon w plusie :D ,i po wzięciu drugiego aparatu dostaje zniżkę z tego co pamiętam 25zl na abonament.Przejrzalem ich ofertę i dwa telefony zw4ocily moja uwagę:mi 9t 128gb i redmi note 8 pro,i najprawdopodobniej zdecyduje się na któryś z tych dwóch.Przeczytalem,że 9t ma słabszą baterię,i mniejszy wyswietlacz,ale za to ma ekran amoled,który jest lepszy od tego w redmi note 8 pro,i to pewnie na 9t postawię.Dobry wybór,czy jest coś lepszego?
 #1089359  autor: wieszwiecej
 03 lut 2020, 18:13
Porównywałem specyfikacje obu telefonów,i mi9t wypada lepiej w tych parametrach które mnie bardziej interesują.Pozostaje już tylko zrezygnować z tmobile,i przenieść numer do plusa :) wielkie dzięki za pomoc,i wszystkiego dobrego :)