DAJ CYNK
 • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

 • Strona 3 z 11
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 11
 #1088578  autor: lbanez
 22 sty 2020, 17:16
iphoneski pisze:
22 sty 2020, 09:41
Jeśli chcesz zostać w Play to wycofaj wypowiedzenie póki możesz. Obecnie możesz dostać np 20 giga neta za 35 zł na nieokreślony ale już bez lejka a po drugie nie ma już w nowych ofertach zwiększenia prędkości za 15 zł tylko masz 1 giga za 5 zł albo 3 za 8 o ile dobrze pamiętam. Ogólnie nowe oferty abo Play nawet nie to, że są droższe ale jakieś archaiczne w porównaniu do tego co oferowali wcześniej.
czyli rozumiem, że w nawiązaniu do tego co napisałem wcześniej tj:
"Witam.
Za miesiąc kończy mi się umowa z Play. Wypowiedzenie oczywiście złożone. Aktualnie płaciłem 30zl/m-c i miałem w tym nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich sieci, 10gb w LTE później spadał internet do 1mb/s (nielimitowany) i w tym miałem jeszcze 2gb internetu w UE.
Co mogę teraz dostać ? O Co warto pytać/walczyć ?
Pozdrawiam."

najlepiej wyjdę na tym jak anuluję rezygnację i zostanę przy tym co mam tylko, że na czas nieokreślony ?
 #1088589  autor: Vasco
 22 sty 2020, 19:49
Dzwonił do mnie konsultant z ofertami, ale podobnymi do poprzednich, więc nie byłem zainteresowany. Natomiast powiedział ciekawą rzecz, że bezterminowe oferty za 20 zł z 12 gb (bez lejka) może zaproponować jakiś inny dział i mieli dzisiaj do mnie dzwonić. Po wykorzystaniu pakietu koszt 1 gb to 3 zł. Mam wrażenie, że ubiegły rok trochę dał im do zastanowienia, ale chyba nie wiedzą do końca, co robić. A przecież wystarczyło kontynuować to, co robili przez kilka ostatnich lat - nie walczyli ceną, ale konstrukcją ofert.
 #1088603  autor: Play_Polska
 22 sty 2020, 21:59
Vasco, a może Play Next? ;) To oferta na zasadzie subskrypcji, którą możesz włączyć i anulować w dowolnym momencie. Otrzymujesz w niej 50 GB internetu, nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y oraz pakiet UE. Pierwsze 6 miesięcy za 22,5 zł miesięcznie. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj https://next.play.pl/.
 #1088637  autor: szakalq
 23 sty 2020, 13:08
lbanez pisze:
21 sty 2020, 21:48
Witam.
Za miesiąc kończy mi się umowa z Play. Wypowiedzenie oczywiście złożone. Aktualnie płaciłem 30zl/m-c i miałem w tym nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich sieci, 10gb w LTE później spadał internet do 1mb/s (nielimitowany) i w tym miałem jeszcze 2gb internetu w UE.
Co mogę teraz dostać ? O Co warto pytać/walczyć ?
Pozdrawiam.
Dzień Dobry,
Mam dokładnie ta samą ofertę i umowa mi się kończy 29 lutego 2020r. Nie składałem wypowiedzenia, przejdę się do salonu zobaczę co zaproponują (zawsze w salonie dostawałem lepszą ofertę niż przez telefon od Play). Tak jak czytam wsze posty, to nic lepszego nie wytarguję pewnie - w zasadzie to co mam jest ok, jedynie co z ceną do 25 zł mogliby zejść. Jak nic utarguję, to zostanę z umową na czas nieokreślony.
Daj znać czy Tobie coś lepszego zaproponowali.
 #1088642  autor: Karlos20
 23 sty 2020, 14:02
Play_Polska: zamiast zaśmiecać wątek, może niech ekipa z Utrzymania Klienta weźmie się do roboty i przygotuje lepsze oferty dla stałych klientów. Sami widzicie, ile klientów od Was odeszło, bo macie najsłabszą obsługę i najgorszą ofertę. Abonent sam wybierze sobie moment kontaktu z Wami.
Oferować prepaid (Play Next) osobie, która jest przyzwyczajona do abonamentu i jeszcze bez wielu ciekawych usług? Nonsens. Oferować podobne parametry ofertowe za 2x lub 3x większą kasę albo paczka GB bez lejka 1 mbps, skoro w samym Play na kartę internet bez limitu danych (15GB + lejek) + minuty i SMSy bez limitu są za 30 zł/mies. Sami sobie takiej sytuacji jesteście winni. Skoro chcecie dawać więcej za więcej, niech to nie będzie 2x więcej od opcji przed aneksem za te dodatkowe max 10 zł. Ludzie patrzą też na cenę, skoro operator twierdzi, że polepsza się jakościowo.
Drodzy stali klienci tego operatora, jeśli doskonale widzicie oferty innych sieci, a operator zmusza Was żeby pozostać na starych warunkach na czas nieokreślony, sobie robicie krzywdę. Chcecie więcej neta, to Play albo zaproponuje kilka GB za 15 zł, albo zmusi Was do lejka 1 mega lub blokady neta. Warto też pamiętać, że oferta ma 1-miesięczne wypowiedzenie. Jeden ruch i jesteście w prepaidzie, innej sieci lub tracicie nr telefonu. Walczcie albo przenoście numer do konkurencji. Trzeba pokazać Playowi, że klient się liczy, a nie większa kasa z podwyżek cen dla każdej owieczki fioletowego bloba.

:arrow: Chcesz wypróbować ORANGE FLEX i dostać 50 zł na swoje konto bankowe? Napisz na PW / wejdź na dedykowany wątek, wpisz kod polecający przy aktywacji Flexa w aplikacji. Jeśli po włączeniu planu, odnowisz go za miesiąc - kasa jest Twoja! Polecam :!:
 #1088798  autor: Nikita_Bennet
 26 sty 2020, 18:55
Karlos20 pisze:
23 sty 2020, 14:02
Play_Polska: zamiast zaśmiecać wątek, może niech ekipa z Utrzymania Klienta weźmie się do roboty i przygotuje lepsze oferty dla stałych klientów. Sami widzicie, ile klientów od Was odeszło, bo macie najsłabszą obsługę i najgorszą ofertę. Abonent sam wybierze sobie moment kontaktu z Wami.....
Od tego dobrze jakby zaczęli, dzwonię kiedy mam czas bo mam napięty harmonogram dnia codziennego a nie kiedy złotówa ma czas pogadać. Nie przed końcem umowy nie na 3 dni przez końcem czy kiedy, wtedy kiedy mam czas ja i jest to mi na rękę.
Sieć ma prześwietlonego klienta na wskroś - wiecie kiedy i ile i jak korzystamy. Chcecie więcej zarobić, dopasujcie się.
 #1088832  autor: Play_Polska
 27 sty 2020, 08:43
@Nikita_Bennet jako operator nie możemy wykorzystywać danych, o których piszesz, do własnych celów. Niestety wróżbiarstwa jeszcze nie planowaliśmy, stąd ponawiamy kontakt, aby trafić na ten odpowiedni moment 🙂
 #1088956  autor: krzychu.pl
 28 sty 2020, 13:02
Witam,
zarządzam numerem na którym umowa już daaaaawno przeszła na czas nieokreślony. Teraz nastanie jednak potrzeba zmiany taryfy ponieważ nastąpi przejście z modelu Nokia 206 na coś z Androidem więc jest potrzebna jakaś paczka danych, nie musi być jakaś wielka :wink:

Obecna oferta to LongPlay II 29 za 14,50 zł w ramach której jest 180 minut miesięcznie wymienne na sms/mms do wszystkich sieci (wystarcza to w zupełności) + stan darmowy w Play w cenie 14,50 zł, pakietu na internet brak (btw. Play24 pokazuje, że na roamingu w UE jest do wykorzystania 2,59 GB, szkoda, że chociaż takiego pakietu nie ma na kraj ;) )

W sumie zależy na utrzymaniu kwoty jak najniższego abonamentu, pakiet internetu nie musi być jakiś wielki, patrząc na wątek ciężko może być o ofertę w tej cenie lub podobnej...
Wiem, że nawet magentowy operator zmigrował dużą część klientów ze starych taryf na nowe zachowując nawet bardzo niskie kwoty abonamentów dodając paczki internetowe i też bez przedłużeń na czas określony, tylko tak po prostu - może coś takiego też jest w Play?

Ewentualnie rozważam też przeniesienie numeru w przypadku braku oferty na wRodzinie 60 dni za 30 zł (czyli wychodzi ok. 15 zł msc) bo chyba nic tańszego nie ma obecnie na rynku a pakiet 10 GB na 60 dni myślę, że spokojnie wystarczy.

Prośba o podpowiedzi :)

http://podtelefonem.blogspot.com/
 • Strona 3 z 11
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 11
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 11