DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 28 z 53
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 53
 #1087138  autor: iphoneski
 04 sty 2020, 17:10
Dla mnie to zamykanie wątków to średni pomysł, bo te, które się często czyta podpowiada sama przeglądarka po wpisani kilku pierwszych liter w pasek adresu. Teraz będzie trzeba przez pewien czas otwierać je z zakładek albo przeglądać forum zanim Chrome się nauczy co ma wyświetlać.
 #1087491  autor: Remington
 07 sty 2020, 18:48
Matrin pisze:
07 sty 2020, 18:20
Dobrze, że wreszcie się zgadzamy, że winę ponosi Orange.

Nie takie wreszcie, skoro już o 13:28 pisałem, że to najbardziej prawdopodobna możliwość.

Matrin pisze:
07 sty 2020, 18:20
Widzę, że urażona duma pana moderatora kazała poszukać pretekstu do przyznania mi ostrzeżenia. Żałosne.

Nie poczułem się urażony, a jedynie koniecznością poprawiania Twoich wpisów i powtarzania kwestii blokad na koncie n-razy, najzwyczajniej mnie zmęczyłeś.

Ostrzeżenie otrzymałeś za kilkukrotne naruszenie zasad, tj.:

1. Postowałeś pod własnymi postami, czyli nic innego jak nabijałeś licznik postów.

2. Cytowałeś w całości wpisy, pod którymi bezpośrednio pisałeś.

3. Przede wszystkim jednak, wykazałeś brak należnego szacunku dla rozmówców, którzy jak by nie było chcieli Ci pomóc w ustaleniu przyczyny problemu. Nikomu za to nie podziękowałeś. Zamiast tego wolałeś czynić im złośliwe uwagi, ignorować niektóre wypowiedzi, insynuować jakieś wyssane z palca zarzuty, by wreszcie przezwać kółkiem adoracji operatora. Wylałeś swoją frustrację zamiast na Orange to na tych, którzy w przeciwieństwie do operatora chcieli Ci pomóc.

Trochę tego dużo jak na zaledwie kilka godzin dyskusji.
 #1087530  autor: Matrin
 07 sty 2020, 21:55
@Remington
Każdy ma prawo we własny sposób interpretować intencje piszących, a ja nie uważam za pomocne ciągłych sugestii żebym sprawdzał limity karty/saldo/blokady jeśli minimum trzy razy napisałem, że już to sprawdzałem. Masz prawo uważać to za pomoc, ja uważam, że to próba odwrócenia problemu i sugestia, że to ja jestem odpowiedzialny za brak działającej płatności. Sam też dorzuciłeś cegiełkę - zignorowałeś informację, że już sprawdzałem limity/blokady w serwisie transakcyjnym i na infolinii sugerując, że konsultant z banku nie podaje prawdziwych informacji. Wybacz, ale za tego rodzaju "pomoc" nie zwykłem dziękować, bo nie ma za co.
1. Postowałeś pod własnymi postami, czyli nic innego jak nabijałeś licznik postów.
Dziękuję natomiast za rozbawienie mnie na koniec tej dyskusji :D Przez 8 lat jestem na tym forum, właśnie piszę 25 post. Nic śmieszniejszego dziś nie przeczytacie :D
 #1087532  autor: Remington
 07 sty 2020, 22:26
Nie ma się z czego śmiać, skoro już sam staż wystarczył byś wiedział, że tak się na forum nie postuje.

Niesłusznie wyśmiewasz też sugestię, że konsultant mBanku mógł mówić bzdury. Wolisz teorię od praktyki, Twoja sprawa. Znam mBank dobrze i przez ponad 16 lat posiadania tam konta słyszałem, a nawet dostawałem od nich na piśmie, wiele nieprawdziwych odpowiedzi, niekiedy wprost przeczących faktom. System też niewiele lepszy od ludzi, od 1,5 roku wyświetla mi niektóre rzeczy z błędami, których nie potrafią usunąć. Ale o mBanku pisałem już w innym wątku.

Nakręciłeś się - co wobec braku możliwości dzwonienia łatwo zrozumieć - jednak negatywne emocje skierowałeś w niewłaściwym kierunku. Wszyscy w tej dyskusji chcieli pomóc Ci w ustaleniu przyczyny problemu, zadając praktyczne pytania i podpowiedzi (również sugerujące Twoją pomyłkę, gdyż to zdecydowanie najczęstsza przyczyna przy podobnych problemach z płatnościami). Bo chęć pomocy to na tym forum codzienność. Wolałeś jednak wysmarować powyższy post zamiast im podziękować, ani tym bardziej przeprosić. Dałeś im tym samym do zrozumienia, że nie było warto chcieć Ci pomóc.
Matrin pisze:
07 sty 2020, 18:20
Żałosne.
 #1088173  autor: Dorotea
 17 sty 2020, 10:44
Proszono mnie, żebym nie kisiła w sobie tylko pisała od razu jakie mam uwagi więc chciałabym zapytać kto to skasował i dlaczego:

Obrazek
 #1088218  autor: Dorotea
 17 sty 2020, 17:15
Nie zaglądam w takie miejsca po prostu więc nie zauważyłam.
 #1088254  autor: Eragon
 17 sty 2020, 22:09
Dorotea pisze:
17 sty 2020, 17:15
Nie zaglądam w takie miejsca po prostu więc nie zauważyłam.
Luzik ;)
Nie jest to miejsce do którego ktokolwiek z nas zagląda z chęcią...
No ale jeśli komuś "magicznie" wyparuje post, to na 99% znajduje się tam.
Może nawet z wyjaśnieniem (jeśli nie widać od razu powodu).

Zaś co do kosza, Rem postąpił oczywiście słusznie. Wypowiedź tą można było ułożyć bardziej neutralnie, bezosobowo. Przynajmniej, pewność taka(chyba) że człowiek uczy się na błędach... prawda? :D

:smt006
 #1088470  autor: gtoni13
 20 sty 2020, 19:04
Admin ! Dlaczego usunieto tu moje wczorajsze posty i cala dyskusje na temat samoistnego wysylania sms do Hong Kongu z nr ktore wyciekly Virgin !!
Chcielem ostrzec innych - czyżby wy tez w tym maczali palce !!
Wiecej juz tu nie zagladne przenosze dyskusje na fora googla .
 #1088475  autor: Remington
 20 sty 2020, 21:35
Śmiać się, czy płakać? Dorosły facet, a znowu zachowałeś się jak przedszkolak.

Tak, rozgryzłeś nas - MACZAMY PALCE. W wydzielaniu off-top'ów 🤣.

Kliknij na głównej stronie forum magiczny link "Twoje posty" i przeproś za te bzdurne insynuacje.
 #1089880  autor: surface123
 11 lut 2020, 14:50
Uważam że ten temat nie powinien powstać bo wykorzystuje błąd systemu.
Jeśli chcecie żeby go naprawiono to rozgłaszajcie dalej....
Ostatnio zmieniony 11 lut 2020, 17:42 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Komentarz dotyczy wątku „[Heyah Dniówka <-> T-Mobile Frii] Zmiana ofert”
 #1089902  autor: Remington
 11 lut 2020, 17:37
Uważasz, że nikt z TM nie zaglądał już na to forum? Albo, że ktoś z TM będzie specjalnie googlać jak zdjąć lejek? Bez przesady.

Teraz lejek nie bije po oczach, nie widać go na liście tematów, ani na liście wyników, za to jeśli ktoś będzie szukać rozwiązania, może na nie trafi.
 #1090343  autor: abrams
 16 lut 2020, 21:44
Remington pisze: Czekam aż abrams przeprosi bis-a
Przeprosić mogę ale tylko w 30% bo w 70% to wina 24bis24. Moja reakcja ma swoje źródło we wcześniejszych obserwacjach zachowań 24bis24 przy udzielaniu odpowiedzi pod wieloma innymi postami: odpowiedzi bez znaczenia, merytorycznie nic nie wnoszące w temacie, w stylu "wiem a nie powiem", swoiste gierki itp. mogące służyć np. tylko nabijaniu ilości napisanych postów (a taką opinię spotkałem wielokrotnie od różnych uczestników tego Forum pod jego odpowiedziami).
Pod tym moim wątkiem też to widać, co celnie zauważyła @biala1991:
"Trochę naświetliłoby sprawę gdyby 24bis24 zechciał napisać jak zdobył regulamin, którego tu nikt wcześniej nie widział"
W każdym bądź razie, to nie jest tak, że abrams nagle wziął sobie na celownik dobrego 24bis24, ale 24bis24 na to sobie zapracował. Więc i on także, z tego zdarzenia, powinien wyciągnąć wnioski dla siebie.
Howgh!

ps. A w temacie, to [pozostało w pierwotnym wątku]
Ostatnio zmieniony 16 lut 2020, 23:43 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: przeniesienie z wątku o Heyah-TM
  • Strona 28 z 53
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 53
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 53