DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 2 z 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
 #1088195  autor: chocostars
 17 sty 2020, 13:49
Chyba coraz gorzej w naszym Play.
Albo jest taka lipa, albo konsultanci bez wiedzy...
Dzisiaj konsultantką mi powiedziała, że absolutnie nie ma żadnych ofert z większym pakietem internetu niż 12GB.
Za za 20zł, ani za 30zł, ani żadnych.
To chyba jakaś kpina?
Mam wypowiedzenie umów dla 6 numerów. Całą rodziną jesteśmy zmuszeni iść do konkurencji, bo play odstawia cyrku.

Bo kiedy chcesz to w sobie masz paletę najpiękniejszych barw...
 #1088405  autor: Vasco
 19 sty 2020, 20:25
Mam pytanie, od kiedy można oglądać oferty przedłużeniowe w Play24? Kiedy klikam na "przedłuż umowę" coś się łączy z serwerem, po czym wyskakuje komunikat "Zainteresowała Cię ta oferta? Porozmawiaj z konsultantem".
Ale żadna oferta mi się nie pokazała.
A propos ofert z 20 gb - ja dostałem propozycję w cenie 40 zł za numer z 20 gb (oferta przez czat).
 #1088533  autor: lbanez
 21 sty 2020, 21:48
Witam.
Za miesiąc kończy mi się umowa z Play. Wypowiedzenie oczywiście złożone. Aktualnie płaciłem 30zl/m-c i miałem w tym nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich sieci, 10gb w LTE później spadał internet do 1mb/s (nielimitowany) i w tym miałem jeszcze 2gb internetu w UE.
Co mogę teraz dostać ? O Co warto pytać/walczyć ?
Pozdrawiam.
 #1088542  autor: iphoneski
 22 sty 2020, 09:41
Jeśli chcesz zostać w Play to wycofaj wypowiedzenie póki możesz. Obecnie możesz dostać np 20 giga neta za 35 zł na nieokreślony ale już bez lejka a po drugie nie ma już w nowych ofertach zwiększenia prędkości za 15 zł tylko masz 1 giga za 5 zł albo 3 za 8 o ile dobrze pamiętam. Ogólnie nowe oferty abo Play nawet nie to, że są droższe ale jakieś archaiczne w porównaniu do tego co oferowali wcześniej.
 #1088550  autor: chocostars
 22 sty 2020, 11:00
@Play_Polska po co podajecie ten link, jak siedzą na tym czacie osoby, które nie chcą udzielić informacji o ofercie?
Konsultanci telefoniczni nie mają ofert. Czy serio mam odejść z 6 umowami do innej sieci?
Wysłałam Wam wiadomość na priv z prośbą o kontakt kogoś kompetentnego, ale i tak bez odzewu.

Bo kiedy chcesz to w sobie masz paletę najpiękniejszych barw...
 #1088552  autor: Karlos20
 22 sty 2020, 11:24
chocostars: radzę odejść. To co się dzieje z tą siecią przerasta ludzie pojęcie. Nie chcą utrzymać stałego i lojalnego klienta. Złudnie wolą zarobić na nowym, no i droższą mało korzystną ofertą. Nie chcieli dać więcej szybszego neta dla stałego klienta, to zmieniłem na Orange Flex i nie żałuję zmiany.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1088554  autor: iphoneski
 22 sty 2020, 11:46
Ja byłem przez niektórych tutaj tytułowany mianem klakiera Play a teraz mam już wyznaczoną datę przeniesienia numeru z tej sieci. Jeśli jedyne co Play może zaproponować klientowi to droższa oferta z gorszymi warunkami niż do tej pory to nie mamy o czym rozmawiać. Mogę płacić więcej ale żeby chociaż warunki były atrakcyjne. A tego, że miał być Esim do końca 2019 a nie ma dalej już nie będę komentował.
 #1088578  autor: lbanez
 22 sty 2020, 17:16
iphoneski pisze:
22 sty 2020, 09:41
Jeśli chcesz zostać w Play to wycofaj wypowiedzenie póki możesz. Obecnie możesz dostać np 20 giga neta za 35 zł na nieokreślony ale już bez lejka a po drugie nie ma już w nowych ofertach zwiększenia prędkości za 15 zł tylko masz 1 giga za 5 zł albo 3 za 8 o ile dobrze pamiętam. Ogólnie nowe oferty abo Play nawet nie to, że są droższe ale jakieś archaiczne w porównaniu do tego co oferowali wcześniej.
czyli rozumiem, że w nawiązaniu do tego co napisałem wcześniej tj:
"Witam.
Za miesiąc kończy mi się umowa z Play. Wypowiedzenie oczywiście złożone. Aktualnie płaciłem 30zl/m-c i miałem w tym nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich sieci, 10gb w LTE później spadał internet do 1mb/s (nielimitowany) i w tym miałem jeszcze 2gb internetu w UE.
Co mogę teraz dostać ? O Co warto pytać/walczyć ?
Pozdrawiam."

najlepiej wyjdę na tym jak anuluję rezygnację i zostanę przy tym co mam tylko, że na czas nieokreślony ?
 #1088589  autor: Vasco
 22 sty 2020, 19:49
Dzwonił do mnie konsultant z ofertami, ale podobnymi do poprzednich, więc nie byłem zainteresowany. Natomiast powiedział ciekawą rzecz, że bezterminowe oferty za 20 zł z 12 gb (bez lejka) może zaproponować jakiś inny dział i mieli dzisiaj do mnie dzwonić. Po wykorzystaniu pakietu koszt 1 gb to 3 zł. Mam wrażenie, że ubiegły rok trochę dał im do zastanowienia, ale chyba nie wiedzą do końca, co robić. A przecież wystarczyło kontynuować to, co robili przez kilka ostatnich lat - nie walczyli ceną, ale konstrukcją ofert.
 #1088603  autor: Play_Polska
 22 sty 2020, 21:59
Vasco, a może Play Next? ;) To oferta na zasadzie subskrypcji, którą możesz włączyć i anulować w dowolnym momencie. Otrzymujesz w niej 50 GB internetu, nielimitowane rozmowy, MMS-y i SMS-y oraz pakiet UE. Pierwsze 6 miesięcy za 22,5 zł miesięcznie. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj https://next.play.pl/.
 #1088637  autor: szakalq
 23 sty 2020, 13:08
lbanez pisze:
21 sty 2020, 21:48
Witam.
Za miesiąc kończy mi się umowa z Play. Wypowiedzenie oczywiście złożone. Aktualnie płaciłem 30zl/m-c i miałem w tym nielimitowane rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich sieci, 10gb w LTE później spadał internet do 1mb/s (nielimitowany) i w tym miałem jeszcze 2gb internetu w UE.
Co mogę teraz dostać ? O Co warto pytać/walczyć ?
Pozdrawiam.
Dzień Dobry,
Mam dokładnie ta samą ofertę i umowa mi się kończy 29 lutego 2020r. Nie składałem wypowiedzenia, przejdę się do salonu zobaczę co zaproponują (zawsze w salonie dostawałem lepszą ofertę niż przez telefon od Play). Tak jak czytam wsze posty, to nic lepszego nie wytarguję pewnie - w zasadzie to co mam jest ok, jedynie co z ceną do 25 zł mogliby zejść. Jak nic utarguję, to zostanę z umową na czas nieokreślony.
Daj znać czy Tobie coś lepszego zaproponowali.
 #1088642  autor: Karlos20
 23 sty 2020, 14:02
Play_Polska: zamiast zaśmiecać wątek, może niech ekipa z Utrzymania Klienta weźmie się do roboty i przygotuje lepsze oferty dla stałych klientów. Sami widzicie, ile klientów od Was odeszło, bo macie najsłabszą obsługę i najgorszą ofertę. Abonent sam wybierze sobie moment kontaktu z Wami.
Oferować prepaid (Play Next) osobie, która jest przyzwyczajona do abonamentu i jeszcze bez wielu ciekawych usług? Nonsens. Oferować podobne parametry ofertowe za 2x lub 3x większą kasę albo paczka GB bez lejka 1 mbps, skoro w samym Play na kartę internet bez limitu danych (15GB + lejek) + minuty i SMSy bez limitu są za 30 zł/mies. Sami sobie takiej sytuacji jesteście winni. Skoro chcecie dawać więcej za więcej, niech to nie będzie 2x więcej od opcji przed aneksem za te dodatkowe max 10 zł. Ludzie patrzą też na cenę, skoro operator twierdzi, że polepsza się jakościowo.
Drodzy stali klienci tego operatora, jeśli doskonale widzicie oferty innych sieci, a operator zmusza Was żeby pozostać na starych warunkach na czas nieokreślony, sobie robicie krzywdę. Chcecie więcej neta, to Play albo zaproponuje kilka GB za 15 zł, albo zmusi Was do lejka 1 mega lub blokady neta. Warto też pamiętać, że oferta ma 1-miesięczne wypowiedzenie. Jeden ruch i jesteście w prepaidzie, innej sieci lub tracicie nr telefonu. Walczcie albo przenoście numer do konkurencji. Trzeba pokazać Playowi, że klient się liczy, a nie większa kasa z podwyżek cen dla każdej owieczki fioletowego bloba.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 2 z 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51