DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1087998  autor: jaxkub
 14 sty 2020, 14:16
Witam
Potrzebuję jak największego pakietu internetu, na kartę, może być do wykorzystania tylko w nocy.

Znalazłem ofertę w plushu surfuj w nocy 10zł za 200gb, z tego co się dowiedziałem wystarczy mieć tylko aktywne konto i nie trzeba mieć aktywnego żadnego dodatkowego pakietu żeby skorzystać z tej promocji.
Jest też lajt niby 35zł za 300gb ale jest dodatkowa opłata aktywacyjna na początek 29zł.
Istnieje jeszcze jakaś lepsza oferta?
 #1087999  autor: fwitkowski17
 14 sty 2020, 14:25
Kilka opcji:
1. Internet na kartę w Play - noce bez limitu za 5 zł. Nielimitowany transfer w nocy od 0:00 do 9:00. Bonusy za doładowanie. Ewentualnie możesz aktywować opcjonalne 100 GB (potem 1 Mb/s) za 49 zł/msc
2. Klucz na kartę - 50 zł 100 GB + 200 GB w nocy
3. Orange za 100 zł 50 GB bonusu + 100 GB z pakietu elastycznego (100 zł) = łącznie 150 GB
 #1088002  autor: matek451
 14 sty 2020, 14:45
Przy optymalnym doładowaniu i zarządzaniu kontem( dzieki @jarekt) mozna mieć na InK50 w Play internet bez limitu danych i prędkości w godzinach 0-9 i usłudze NbL za 140 zł na 18/m-cy czyli 7,78 zl/m-c. Transfery po kilka TB na m-c bez żadnego problemu, sam korzystam od dawna u mnie w Play DL po 25-30MB/s więc pobieranie plików po kilkadziesiąt GB szybko i sprawnie, teoretyczie w nocy jakbym sie uparł i potrzebował to z 600-800GB mogę pobrać w jedną noc. Doładowanie najpierw za 100 zł a potem za 50 zł, za pierwsze ponad 63gb bonusu do wykorzystania w dzien.
 #1088004  autor: jaxkub
 14 sty 2020, 15:42
A żeby w play włączyć te noce bez limitu za 5zł, jest wymagany aktywny jakiś inny pakiet, czy wystarczy że mam konto aktywne na połączenia wychodzące?
Czyli kupuję za 5zł starter play internet na kartę, aktywuję noce bez limitu i za 5zł mam transfer bez limitów? (przez 5dni bo tyle jest aktywne konto na wychodzące)
 #1088009  autor: Karlos20
 14 sty 2020, 16:47
jaxkub: aby korzystać z Nocek bez limitu - musisz mieć minimum 1 grosz na koncie albo MB zgromadzone na saldzie bonusowym, jeśli te salda są wyzerowane, transmisja danych spada do zera, wówczas otworzy się bezpłatna stronka "zero.play.pl" z opcją doładowania online konta numeru.
Warto wiedzieć, że jeśli włączysz Nocki, nie odpalisz pakietów "bez limitu danych" z lejkiem 1 mbps po wyczerpaniu GB z tych usług na szybszego neta (tyczy się taryfy "Internet na kartę").

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1088011  autor: matek451
 14 sty 2020, 16:53
Na temat jak optymalnie korzystać z NbL wszystko napisał @jarekt więc w skrócie przypomnę. kupujesz starter Ink w Play za 5/9 zł. nastepnie migrujesz na Play24 na taryfę InK50, doładowujesz konto za 100 zł, dostajesz 63GB bonus i konto ważne 4 m-ce, właczasz uslugę cykliczną NbL za 5 zł/m-c. Korzystasz przez 4 m-ce , w ostatnim dniu wazności doładowujesz za 50 zł i dostajesz kolejny bonus GB i 2 m-ce ważności konta. masz 130 zł na koncie, korzystasz z NbL przez 2 m-ce. W ostatnim dniu ważności konta gdy masz 120 zł właczasz usługę 24GB na rok, pobiera ci z konta 50 zł za nią ale zyskujesz RWK, Zostaje 70 zł na koncie po czym przez koleje 12 m-cy korzystasz z NbL, po 18 m-cach korzystania z NbL zostanie ci 10 zł na koncie i manewr zaczynasz od poczatku. za doładowania bedziesz miał ponad 90GB do wykorzystania w dzień a jak właczysz 24GBnR to jescze co m-c po 2GB. A w godzinach 0-9 hulaj dusza , piekła nie ma , ssiesz do oporu.
 #1088809  autor: abrams
 26 sty 2020, 21:25
matek451 pisze:...w ostatnim dniu wazności doładowujesz za 50 zł i dostajesz

1. Jak zrobię to "w ostatnim dniu ważności doładowujesz za 50 zł i dostajesz kolejny bonus GB i 2 m-ce ważności konta" to GB (pozostałe w całości lub resztkowe) uzyskane z poprzedniego doładowania, zsumują mi się z nowo przyznanymi ?

2. Jak następnie zrobię to "ostatnim dniu ważności konta...włączasz usługę 24GB na rok, pobiera ci z konta 50 zł za nią ale zyskujesz RWK" to również GB (pozostałe w całości lub resztkowe) uzyskane z poprzedniego(nich) doładowań, zostaną zachowane i będą się sumować z przyznawanymi co miesiąc 2GB ?

3. Z tego co tu podają:
https://www.play.pl/uslugi/doladowania- ... -na-karte/
to doładowanie INK'a w Play (poprzez stronę doładowań) daje
50 zł =>21,62 GB i za 100 zł =>67,23 GB a nie jak podajesz 63GB.
Coś pomyliłem (nie ta strona) czy Play podniósł GB w swej łaskawości :wink: :?: