DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1087004  autor: lino
 03 sty 2020, 15:13
Czołem!
W chwili obecnej posiadam 4 numery -> 3 w telefonach (tylko jeden używa internetu ~5-10 GB/mc) + 1 numer w donglu wpięty do laptopa (ok 10 GB/mc). Za wszystko płacę 95 PLN/mc.

Rozwiązanie średnio wygodne ale póki co nie było u żadnego z konkurencyjnych operatorów czegoś zbliżonego. Niestety poziom irytacji, ze względu na fatalny zasięg (zwłaszcza na tym SIMie wpiętym na donglu do lapka -> dom niedaleko lasu na wsi), osiągnął tak niebotyczny poziom, że nawet lekko droższa oferta będzie rozpatrywana w ramach świętego gralla.

Co może pozwolić na osiągnięcie Zen? ;)

PS. zweryfikowałem na prostych starterach, że czerwoni i pomarańczowi dają radę jeśli chodzi o zasięg. Nie wiem jak tam z zielonymi ale "fiolet" dostaje permanentnego bana z kpiną zamiast zasięgu...

Bedę wdzięczny za pomóc w doborze nowej oferty.
 #1087911  autor: lino
 13 sty 2020, 07:55
pakierhakierxd pisze:
05 sty 2020, 09:48
Plush ludzie biora abo po 20zl osoba

Moze Orange Flex tam mozna dzielic sie netem.

Dzięki, właśnie się zastanawiam nad Flexem... chociaż szkoda, że to nie oferta "abonamentowa".

Ktoś coś jeszcze podrzuci? czy nie ma za bardzo alternatywy?
 #1087912  autor: fwitkowski17
 13 sty 2020, 08:24
Ja zaproponuje kilka opcji:
1. Orange Flex - Numer 1 za 30 zł, pozostałe 3 po 15 zł = 75 zł/msc (konieczność przelewania GB na kartę do internetu), możliwość zastąpienia numeru internowego dodatkową kartą za 9 zł, wtedy koszt spada do 69 zł/msc.
2. Nju - 2x abo 29 zł + numer dodatkowy, czyli 2x 38 zł (po 10 GB na parę + bonusy stażowe) = 76 zł/msc
3. Orange Flex 25 zł + 2 x 15 zł + abo internetowe u W4:
- Orange: 10 GB za 10 zł (jeśli przekroczysz 10 GB, automatyczna aktywacja dodatkowego pakietu 10 GB za 10 zł (awaryjny), potem 1 Mb/s), 24 miesiące, są do aktywacji ew. Dodatkowe usługi (np. nielimitowany transfer nocny, podwyższenie lejka, dodatkowe 10 GB)
- T-Mobile: 20 GB za 20 zł (potem 16 kb/s), umowa 24 miesiące, tylko przez internet. W salonie 25 GB za 25 zł też na 24 miesiące.
Cena: (+ Orange): 65 zł, (+ T-Mobile): 75/80 zł