DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1087578  autor: giginski
 08 sty 2020, 16:10
Witam w tym roku w Play przeszedłem na czas nieokreślony w Play, jednakże z denerwującym zasięgiem, internetem i ciągłymi przejściami pomiędzy innymi sieciami P4 postanowiłem wybrać inna opcje, chciałbym wybrać plus. Obecnie w Play posiadam opcje dla 3 numerów za 75 zl + wspólny internet 30gb. Podobne warunki w Plusie niestety są za cenę 100 zl, czy jest szansa uzyskać na infolinii podobne warunki jak w play za max 80 zł. Kolega w pracy posiada abo w Netii, która jedzie na sieci Plus. Warunki bardzo dobre dla Trio 60 zł miesięcznie i 12 gb dla każdego numeru. Tylko pytanie czy lepiej walczyć o warunki w Plusie czy pomyśleć o Netii. Czy ktoś posiada w Netii abo i jest zadowolony, a może występują problemy o których się nie mówi ?
Proszę o info, pomoc i rade. Z góry dziękuję.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2020, 20:00 przez giginski, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1087581  autor: Play_Polska
 08 sty 2020, 16:28
@giginski, dziękujemy za informację o kłopotach, przykro nam, że jest problem z zasięgiem. Czy sprawdzałeś, czy masz ustawiony automatyczny wybór operatora w ustawieniach sieci w swoim telefonie?
 #1087585  autor: Karlos20
 08 sty 2020, 17:25
Rozmyślaj Plush abonament, nie zwykłego Plusa. 3 numery za 60 zł/mies. Umowa na czas nieokreślony. Aktywacja za 0 zł. Wszystko bez limitu + 10GB na każdy numer na początek (GB rosną wraz ze stażem).
Opcjonalnie: Możesz dokupić dodatkową kartę SIM na neta mobilnego za 25 zł/mies. z 20GB na start, po pół roku już 100GB.
Wybór należy do Ciebie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087587  autor: pakierhakierxd
 08 sty 2020, 18:06
Przejdź do Plusha na abo 3 nr po 20zł :)

Pozdrawiam :)
 #1087589  autor: giginski
 08 sty 2020, 19:58
Plush to podsieć plusa więc wszystko będzie jak w plusie, dlaczego wiec takie różnice w cenie pomiędzy plusem i plushem ?Na pewno zerknę na ta opcje
P.S. Jak się ma internet mobilny?, gdyż ostatnio wypróbowałem numer na kartę i korzystałem z internetu to bylem bardzo zadowolony, plush daje taka sama prędkość internetu i jakoś jak plus ?
 #1087595  autor: giginski
 08 sty 2020, 21:12
czyli można w takim razie próbować, proszę jeszcze powiedzieć całe przejście można załatwić w salonie plusa ? i oni wszystkim się zajmują prawda ? oraz jeszcze jedno - kiedy najlepiej rozpocząć przejście aby nie płacić dwa abonamenty ?czy też zaczynam płacić dopiero po przejściu numerów ?
 #1087596  autor: Karlos20
 08 sty 2020, 21:26
giginski: ofertę Plusha załatwisz w internecie. Kiedy masz koniec umowy w Play? Może jeszcze ciekawą opcje wynegocjujesz?
Play może jeszcze Ciebie zatrzymać pakietem RODZINA PLAY HOMEBOX, ale musi zaproponować to za 75 zł/mies. + 35GB (potem lejek 1 mbps) na każdy numer + dodatkowa karta SIM do neta z paczką 150GB (potem 1 mbps). Z fioletowymi trzeba krótko i konkretnie. Niech nauczą się zatrzymać klienta.
Jeśli powiedzą nie, idź do Plusha, dobrze na tym wyjdziesz. Sam uciekłem z Playa, bo nie dbają o stałego klienta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087599  autor: giginski
 08 sty 2020, 22:26
osobiście już nie chce być w play, mam już dosyć przygody w tej sieci, obecnie mam juz 3 numery na czas nieokreślony, kilka razy dzwonili jednakże jak powiedziałem jakie mam obecnie warunki to przyznali racje że nic tańszego nie mogą zaoferować. Jesli chodzi o okres kiedy rozpocząć migracje miałem na myśli kiedy najlepiej pójść bądź tez zamówić abo. gdyż w play mam okres rozliczeniowy do 6 dnia miesiaca.
 #1087601  autor: Karlos20
 08 sty 2020, 23:04
Gdyby nie ta dodatkowa karta do neta, to tą samą ofertę miałbyś w opcji na kartę też w Play - więc oni są żałośni.
Wykonaj przeniesienie numerów w najszybszym możliwie trybie. Z tej racji, że jesteś w abonamencie, i tak miesiąc sobie poczekasz, chyba, że ustalisz szybszą datę transferu numerów. Wszystko ogarniesz na stronie Plusha.

Aha, pamiętaj o wypowiedzeniu umowy na neta dodatkowego w Play, jeśli zabierzesz numery z części głosowej Rodziny, inaczej Play będzie Tobie naliczał osobny abonament za tą kartę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087604  autor: giginski
 09 sty 2020, 00:06
a jak pójdę do salonu oni by mi tego nie ogarnęli?,ale dobrze ze przypomniales o tej dziwnej dodatkowej karcie, musze poszukać swoja umowe z play
 #1087605  autor: Karlos20
 09 sty 2020, 00:37
W punkcie Plusa/CP mogą tylko przenosić numery na kartę bądź przedłużyć umowę na warunkach ofert Plush. Resztę tylko przez neta, czyli nowe aktywacje. Warto, bo możesz w razie co odstąpić od umowy w ciągu 14 dni, gdyby było coś nie tak.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087606  autor: giginski
 09 sty 2020, 01:35
ale w momencie jak zakupie abo przez internet i zlecę przeniesienie numerów to w plushu powinni sami sie zająć wypowiedzeniem umowy w play itp? tak czy siak zadzwonię do plush i wszystko się dowiem.
P.S. dodatkowo wyczytałem że póki nie przeniosą mi numeru z play do plusha a moze to potrwać to dostaję tymczasowe numery za które muszę płacić, więc wychodzi opłata w play i plush jednocześnie, czy tak będzie i w moim przypadku?
 #1087613  autor: Karlos20
 09 sty 2020, 11:23
Dokładnie tak, sami to zrobią i powiadomią co dalej.
Jeśli nie chcesz płacić podwójnego abo, skorzystaj z szybszego trybu przeniesienia numerów. Skoro masz w Play umowę bezterminową, zapłacisz proporcjonalnie tylko kwotę abonamentu + ewentualne opcje poza nim.
Przypominam o ogarnięciu karty z netem w Play. W umowie taka karta traci rabat, jeśli wyjdziesz z numerami z taryf głosowych z oferty rodzinnej.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087617  autor: giginski
 09 sty 2020, 11:56
a tak na szybko w celu rezygnacji z takiej karty należy zapewne wysłać odpowiednie pismo? czy można to zrobić przezinfolinie?
 #1087618  autor: Karlos20
 09 sty 2020, 12:08
Rezygnację z karty netowej złożysz bezpośrednio w salonie Play. Trwa to kilka minut. Zdecydujesz co ma się z tą kartą stać - przejść na prepaid lub całkowicie się ma wyłączyć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087619  autor: giginski
 09 sty 2020, 12:52
no to super, szkoda tylko z tym podwójnym abo podczas przenoszenia ale popatrzę na opcję szybkiego przejścia, dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc, widziałem że jesteś z malborka hehe ja jeżdżę do żony rodziny pod malbork, pozdrowienia
P.S. Ostatecznie muszę i tak do Plusha zadzwonić ponieważ chciałbym przenieść 3 numery i być w abo jako trio, nie chce po kolei przenosić każdy numer osobno, może w plushu mi pomogą z tą opcją
 #1087626  autor: Karlos20
 09 sty 2020, 14:17
Na infolinii mogą pomóc jeśli coś będzie niejasne.
Na stronce bez problemu możesz wybrać opcję 3 numerów które chcesz przenieść do Plush na abonament bezterminowy. Podajesz w formularzu numer kontaktowy, aby konsultant mógł dokończyć zamówienie.
Pozdrawiam z Malborka :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1087649  autor: giginski
 09 sty 2020, 19:56
wszystko zrobione, jednak zadzwoniłem zrobiliśmy to razem z Panią konsultantka i w środę dostane papiery a później tylko jeszcze wypowiedzieć muszę neta i juz :) i czekać, dzięki za pomoc.