DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1083411  autor: mirekK
 08 lis 2019, 09:05
Czy kody typu: POKEMON4GB, BONUS4GB, FREE1GB, BONUS1GB ważne 30 dni i wysyłane pod nr 4949, które były w różnych gazetach m.in. Komputer Świat pojawiają się jeszcze regularnie ?

Jeśli tak założyłbym wątek zbliżony do:
viewtopic.php?f=76&t=82383
 #1084615  autor: TomekErek
 27 lis 2019, 18:13
Od 8 listopada nikt na Twojego posta nie odpowiedział a to znaczy, ze albo kody typu BONUS1GB nie pojawiają się regularnie w zadnych gazetach albo nikt nic o nich nie wie :(

No ale stawiam na to pierwsze hehe
 #1084623  autor: pipawolowa
 28 lis 2019, 00:02
One sa nieaktualne, sprawdzałam jakieś półtora roku temu.

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #1084637  autor: mirekK
 28 lis 2019, 09:00
Od kilku miesięcy BOK regularnie uruchamia mi te kody... :) trzeba tylko wysłać smsy na 4949, przyjdzie komunikat o błędzie, odczekać 6h i zadzwonić, odpowiedzieć na pytanie z jakiej gazety i już. A jeszcze lepiej działa zwykły email na okpomocplay posłany od razu po nieudanym wysłąniu sms-ów. TO działa, podobnie jak wiele innych kruczków w PLAY. polecam. Tym samym może ktoś podrzuci jakiś inne niby archiwalne kody, bo o 10 GB ważne 30 dni warto się upomnieć wg mnie.
 #1084658  autor: TomekErek
 28 lis 2019, 15:52
Lepiej Panie usun tego posta, bo nie wiem czy wiesz, ale tu na forum regularnie zaglada uzytkownik "Play_Polska", ktory chcac zaplusowac w korpo wysle to info gdzie trzeba, nastanie DOBRA ZMIANA i kolejnym razem sie dowiesz, ze te kody stracily waznosc :/
 #1084669  autor: mirekK
 28 lis 2019, 22:45
Projektant forum nie założył , że ktoś może chcieć usunąć/edytowac post.... BRAWO :)
Wziąłęm pod uwagę, że jakiś prawcownik FaktMobile może tu zajrzeć, ale mam nadzieję, że pozostanie fair wobec forumowiczów - tak jak jest to normą w tej sieci kiedy dzwoni się do BOK. Przecież to tylko trochę apkeitów internetowych i nikomu czapka z głowy nie spadnie... Podsumowując kończą mi się już numery, zatem i tak nie będę mógł uruchomić tej usługi... za to może ktoś inny skorzysta :)