DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1087160  autor: perdos1
 04 sty 2020, 22:55
Do tej pory na każdym z numerów był no limit voice/sms/mms+10GB internetu + roaming UE za 9,99 zł (Orange).

Niestety nic nie wskazuje na to, że Orange będzie chciało przedłużyć ze mną umowę na dogodnych warunkach (mimo złożonego wniosku o przeniesienie numeru do innej sieci brak kontaktu ze strony Orange).

Myślałem o tym, żeby 5 numerów przenieść do Virgin mobile do oferty rodzinnej (no limit+20GB) za 17,40 zł za numer, ale nie wiem jak tam sytuacja wygląda z roamingiem. Poza tym ostatni wyciek danych niezbyt mnie do tej sieci przekonuje.

Oto wymagania:
1. no limit voice/sms/+10GB (bez roamingu)
2. no limit voice/sms/+20GB + roaming + mile widziane międzynarodowe do UE
3. no limit voice/sms/+10GB (bez roamingu)
4. no limit voice/sms/+10GB + roaming
5. no limit voice/sms/+20GB + roaming
6. no limit voice/sms+20GB (bez roamingu)

Co polecacie?
 #1087174  autor: Play_Polska
 05 sty 2020, 10:47
Jeśli interesuje Cię oferta na kartę, sprawdź Formułę Rodzina, w której w cenie 25 zł miesięcznie każdy numer dostanie nielimitowane rozmowy i SMSy, nielimitowane gigabajty (15 GB na pełnej prędkości) oraz pakiet roamingowy ;) Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie https://www.play.pl/oferta/play-karta :)