DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1086940  autor: Lesiu106
 02 sty 2020, 20:01
Witam,

Od 3 lat mam S7 Edge. Niestety ostatnimi czasy zaczął trochę niedomagać - zużyta bateria (w połowie dnia muszę doładowywać) i padnięty czujnik zbliżeniowy. Poza tym działa jakoś, czasem się przymuli ale to nic wielkiego. Będzie na zapas.

Teraz na temat. Szukam nowego telefonu, koniecznie flagowca. Budżet 3 - 3,5 tys.
Wymagania? Chyba oczywistości w tej półce cenowej, ale powiem:
1. Dobry ekran - jestem kierowcą, lubię oglądać seriale siedząc na przerwie, a że słońce często się przebija przez okna pojazdu to musi też być jasny (amoled w S7 dawał radę)
2. dźwięk na głośniku - jw, seriale, ale też zdarza się rozmawiać na głośniku.
3. dobra bateria, wiadomo czemu
4. aparat - robię często fotki.

myślałem nad P30 Pro (tym szybszym) i OnePlus 7 Pro. jednak nie wiem jak z nimi, P30 podobno już nie ma płatności zbliżeniowych, a z tego korzystam na codzień i musi być. patrzyłem też na S10.

trochę jestem zielony w temacie nowości, S7 starczał mi bardzo dobrze. i nie pali się, jeśli warto czekać na coś nowego to nie problem. z góry dzięki za pomoc.

edit: Mam Galaxy Watch. mam nadzieję że będzie działał z innymi androidami jeśli nie zdecyduję się na samsunga?
 #1086966  autor: Eragon
 02 sty 2020, 23:28
Poczekaj. W ciągu 2 miesięcy nowe sprzęty w tym nowy OnePlus. Stary już jest niewarty swej ceny...

:smt006
 #1086979  autor: Lesiu106
 03 sty 2020, 11:26
o jakich nowościach mowa? nie śledzę newsów :/
 #1086988  autor: Eragon
 03 sty 2020, 12:52
Właściwie to wszystkich.

:smt006
 #1087870  autor: wentyl
 12 sty 2020, 18:10
Eragon pisze:
02 sty 2020, 23:28
Poczekaj. W ciągu 2 miesięcy nowe sprzęty w tym nowy OnePlus. Stary już jest niewarty swej ceny...
Czy można liczyć na to, że jak wejdą nowe to ceny obecnych modeli np Xiaomi Redmi Note 8,9 pójdą w dół?
 #1087903  autor: Eragon
 12 sty 2020, 22:56
Tak, spadną. Tylko raczej max o 100zł, bo jeśli mowa o serii Redmi to wychodzą nowości co pół roku... więc takie Redmi 8 i Redmi 9 mogą być do siebie baaaardzooo podobne... stąd mała obniżka starego telefonu.

:smt006