DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46
 #1086517  autor: iphoneski
 28 gru 2019, 12:42
Teraz też tak mam, ale to trochę droga naokoło - najpierw sprawdzić na forum czy jest pakiet a potem przekopywać się przez listę pakietów. Dlatego podobał ni się ten vaner na głównej, bo było od razu wiadomo jaki prezent przygotowali.
 #1086528  autor: marcin19883
 28 gru 2019, 13:29
iphoneski pisze:
28 gru 2019, 13:24
U mnie był do momentu wyłączenia internetu na święta.
U mnie chyba też, bo mi ponad tydzień temu skończyła się promocja, ale ten baner odpowiada za wszystkie promocje. Bez niego nie ma się podglądu na promocje piątkowe. Ostatnią promocją był kod na zniżkę w sklepie T-Mobile.
 #1086541  autor: biala1991
 28 gru 2019, 14:29
Mam dwa profile i na każdym podpięte kilka numerów, na jednym profilu baner się pokazuje a na drugim nie.
Dla mnie nie jest problemem wejście w pakiety internetowe i włączenie promocji. "Problem" jest w tym, że system TM działa nadspodziewanie dobrze :) i pakiety HF pokazują się w zakładce z internetem tylko tym taryfom, które są objęte promocją :D I wtedy ratunkiem jest ten baner, wchodząc przez niego można aktywować promocje na numerze wykluczonym z promocji (np. na abo spoza T) :D Aktywacja przez baner to najwygodniejszy sposób i większość tak robi często nie mając świadomości, że są wykluczeni, bo mało kto czyta regulaminy. Jeśli promocja ich nie obejmuje a baner się nie wyświetla to nie mają możliwości skorzystać, bo w zakładce z pakietami HF nie będzie, (co może rodzić pretensje, że promocja źle działa :D )
Od czego to zależy, że w tej samej apce na jednym profilu baner się wyświetla a na drugim nie, nie wiem
 #1086630  autor: darekka
 29 gru 2019, 09:20
Po co baner skoro wchodząc w pakiety internetu jest pakiet darmowych 10GB do aktywacji mimo aktywnego nolimitu na 14dni.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1086631  autor: piotrzet
 29 gru 2019, 09:29
Ale bez limitu jest na 14 dni, a 10 GB w przypadku abonamentu do końca okresu rozliczeniowego. Po za tym przecież na kartę też może się komuś kończyć pakiet tak, że jeszcze te 10 GB zdoła wykorzystać.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1086638  autor: biala1991
 29 gru 2019, 10:37
darekka pisze:
29 gru 2019, 09:20
Po co baner skoro wchodząc w pakiety internetu jest pakiet darmowych 10GB do aktywacji mimo aktywnego nolimitu na 14dni.

Nie każdy ma HF w zakładce i wtedy przydaje się baner :)
Poza tym NI może się aktywować tylko wirtualnie, tak było w moim przypadku :) a pakiety HF jeszcze nigdy mnie nie zawiodły w działaniu.

Aktualnie mam dwa banery, jeden z NI a drugi z HF
 #1086640  autor: iphoneski
 29 gru 2019, 11:12
darekka pisze:
29 gru 2019, 09:20
Po co baner skoro wchodząc w pakiety internetu jest pakiet darmowych 10GB do aktywacji mimo aktywnego nolimitu na 14dni.
Bo przy pomocy banera robi się to szybciej niż przesuwając listę pakietów możliwych do aktywacji.
 #1086650  autor: babciagienia1p
 29 gru 2019, 12:44
Trochę reminiscencji z hurtowego uruchamiania 10 GB w HF dzisiaj rano.
Po pierwszej próbie uruchomienia zero reakcji w apce. Na uruchamiane numery przyszły SMS-y z dziwnego numeru 80616 Przepraszamy. Zmiany nie mogą zostać zrealizowane dla tego numeru telefonu, prosimy spróbować później (nie koryguję ortografii). Po kilkunastu minutach zaczęły przychodzić SMS-y o aktywowaniu pakietu 10 GB na 7 dni. Stopniowo zaczęły się włączać kolejne numery (w apce) z wyjątkiem jednego, z którym NIGDY nie było żadnego problemu. Inne potrafiły być wyszarzone "martwe" itp..
Nasunęło mi to skojarzenia ze Stanisławem Lemem Opowieści o pilocie Pirxie. Terminus? Osobowość anankastyczna?
Pod którymś z komentarzy pod wiadomościami @jarekt zamieścił śmieszny dialog z systemem T-Mobile. Coś jest na rzeczy. Czyżby system zerwał się z uwięzi i żyje własnym życiem? Nawet pożar go nie unicestwił?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2019, 13:42 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1086657  autor: jarekt
 29 gru 2019, 13:13
babciagienia1p pisze:
29 gru 2019, 12:44
Pod którymś z komentarzy pod wiadomościami @jarekt zamieścił śmieszny dialog z systemem T-Mobile. Coś jest na rzeczy. Czyżby system zerwał się z uwięzi i żyje własnym życiem? Nawet pożar go nie unicestwił?

Dialog dotyczył co prawda innej trwającej promocji T-Mobile (Nielimitowany Internet za darmo na 2 tygodnie) i dotyczył zakłopotania użytkowników, którzy dostawali info po włączeniu tego Nielimitowanego Internetu, że mają... 1GB do wykorzystania na 2 tygodnie, ale od lat pasuje do każdej promocji T-Mobile:

jarekt pisze: [User] Co z tą promocją? Już mam aktywną?
[TM_System_AI] Tak, już masz no-limit GB. Dziennie możesz pobrać 150GB (dla prędkości 15Mbit/s)

[User] To ile przez cały okres promocji mam GB do wykorzystania?
[TM_System_AI] 1GB

[User] Jak to? Przecież mówiłeś, że 150GB dziennie, to skąd nagle tylko 1GB na 2 tygodnie?
[TM_System_AI] #%&#%^@#!!%

[User] Halo!!! Oddawaj 150GB dziennie!!!
[TM_System_AI] *(%&&$%^#^@%#&$@#$!#^@#&#$&#^3
[TM_System_AI] %^#%^@$^^$^&#%^#
[TM_System_AI] ^&*%&#$%^#^*@#$@%@$%^
[TM_System_AI]

[TM_System_AI] Przepraszamy. Trwają zaplanowane prace serwisowe.
  • Strona 9 z 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46