DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1085487  autor: lag2
 12 gru 2019, 10:54
Witam. Niedługo... w zasadzie to już mogę przedłużyć umowę z Orange przez internet. Interesuje mnie nowy telefon wraz z abonamentem. Aktualnie posiadam S7 flat. Najbardziej interesuje mnie telefon S10+. Pytanie czy warto ? W cenie 99zł rata przez 36 msc + abonament w cenie 55zł. Warto brać ten telefon za takie pieniądze ? Czy może jesteście w stanie polecić mi inny model ?

Pozdrawiam !
 #1085628  autor: lag2
 15 gru 2019, 11:11
Pisałem jednak nie proponujecie żadnych rabatów dla stałych klientów. Jedynym wyjściem jest niestety wypowiedzenie umowy po tylu latach... Szkoda
 #1085646  autor: jarekb11
 15 gru 2019, 17:47
Myślisz że u innych ten tel za darmo dostaniesz?
Tm-3348 zł na 3 lata+ abo 69 zł
lub 3599 na 2 lata + abo 59zł
Plus -399zł+111x36 zł=4395zł+abonament na 2 lata
Play-4470+65 zł na 2 lata
Więc Orange tak strasznie nie wygląda 99x36=3564 +55 zł
 #1085686  autor: jarekb11
 16 gru 2019, 13:36
No powinni dawać ale niestety .Orange nie jest jedyną firmą która nie daje rabatów przy przedłużaniu umowy.
Dwa lata temu przedłużałem właśnie na 3 lata ojca nr w T-m i też nie chcieli dać żadnych rabatów .
Nie wiem jak jest u innych.
Co do telefonu to S 10+ w sklepie kosztuje 3999 więc warto.
Ale z drugiej strony np w play na kartę pakiet wyjdzie cie 25 zł
oszczędność 30 zł miesięcznie przez okres 3 lat 30x36=1080zł na samych opłatach.
Tel w rtv na raty 0% wychodzi cie rata 111,08 mowa oczywiście o wersji 128/8.