DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 46
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 46
 #1085088  autor: biala1991
 06 gru 2019, 13:36
Jeśli ktoś ma kilka numerów abo a nie wszystkie łapią się na promocję (taryfa starsza niż T) to jest problem, bo nie podaje się numeru abo z którego chcemy doładować tylko przyporządkowany nr klienta. Wątpię żeby ktoś znał to na pamięć a wybranie niewłaściwego abo skutkuje brakiem bonusa :)

Dostał już ktoś to promocyjne doładowanie? Jak długo czekaliście?
 #1085104  autor: biala1991
 06 gru 2019, 16:17
Ja czekam od 13tej, minęły 3godz. Doładowałam metodą Dolicz do abonamentu ale to przecież nie powinno mieć znaczenia.

W Plusie takie bonusy wpadają razem z kwotą doładowania a w TM trzeba czekać.. i czekać.. i najprawdopodobniej skończy się reklamacją ..z której złożeniem też trzeba czekać :) bo operator gwarantuje sobie 3dni na przyznanie
 #1085131  autor: biala1991
 07 gru 2019, 07:10
Sprawdziłam Pepperka, nikt się nie chwali, że dostał +50%. Miałaś farta Babciagienia, że Tobie się udało :)

Wkurza mnie ta sytuacja, mogłam doładować Plusa i środki już dawno byłyby na koncie ale wybrałam TM, bo w Plusie bonus na konto główne to standard a promo TM wyglądało na "niepowtarzalną okazję".
I po co mi to było? lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu :D
 #1085139  autor: unnameduser
 07 gru 2019, 09:28
biala1991 pisze:w Plusie bonus na konto główne to standard a promo TM wyglądało na "niepowtarzalną okazję".
Niepowtarzalną okazję, która pojawia się drugi raz w ciągu miesiąca ;) Z tym że poprzednim razem wszystko działało, a tym razem znów mamy jakiś nonsens.


I jak, da się to jeszcze dziś aktywować?

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1085143  autor: biala1991
 07 gru 2019, 10:48
Nie drugi raz w ciągu miesiąca tylko miesiąc temu, w sumie w ostatnim czasie były dwie promocje doładowań, wcześniej długo, długo nic a jeszcze wcześniej złotówki albo wchodziły na konto promocyjne ważne 2tygodnie i nie dało się za nie wykupić żadnych pakietów albo można było kupić pakiety ale najpierw trzeba było wyzerować konto główne, czyli wszystko guzik warte :)
Faktem jest, że na temat +50% z listopada nie czytałam negatywów i to uśpiło moją czujność :) skłaniając do skorzystania z wczorajszej promocji, która równie dobrze mogła być ostatnią, bo Happy Friday nie będzie trwało wiecznie :)
unnameduser pisze:
07 gru 2019, 09:28
I jak, da się to jeszcze dziś aktywować?
Żartowniś :D
 #1085188  autor: biala1991
 08 gru 2019, 14:59
Wczoraj dzwoniłam z reklamacją, odbierają szybko ale weekendowa obsada BOK to jakiś dramat :) Najpierw konsul nie mógł zatrybić, że nie chodzi o najnowszą promocję internetu tylko o doładowanie +50%, potem nie mógł zrozumieć, że zrobiłam zasilenie przez aplikację w opcji Dolicz do abonamentu (no bo jak pani doładowała z abonamentu to nie spełniła pani warunku doładowania przez aplikację :) ) Kiedy wreszcie po godzinie znalazł regulamin stwierdził, że mam spadać, bo promocyjne doładowanie może być przyznane w ciągu 7dni :) W rzeczywistości są 72godz, termin 7dni dotyczy promocji z internetem, na którą ten konsul był strasznie zafiksowany.
Na szczęście bonus dzisiaj dotarł :)
 #1085205  autor: driver
 08 gru 2019, 18:23
U mnie bonus dotarł po około 36 godzinach.
Taryfa Frii, opcja Nielimitowane rozmowy i SMSy oraz pakiet 300 MB przez cały dzień za 1 zł.
Przy poprzedniej promocji +50% tj. 1-3 listopada br. przy doładowaniu innego numeru w taryfie Frii z opcją Darmowe rozmowy i SMSy w T-Mobile bonus dotarł w kilka, góra kilkanaście minut. Pamiętam, jak dziś :roll:

driver
 #1085209  autor: babciagienia1p
 08 gru 2019, 20:21
biala1991 pisze:
08 gru 2019, 14:59
weekendowa obsada BOK to jakiś dramat :) Najpierw konsul nie mógł zatrybić

Z moich doświadczeń wynika, że konsulki zatrudniane przez T-Mobile znają się na rzeczy i potrafią znaleźć rozwiązanie. W ostateczności zgłaszają do techników. Dramat to faceci. Ściemniają i zgrywają na wszechwiedzących.
 #1085578  autor: biala1991
 13 gru 2019, 22:42
Liczyłam na GB a tu dzisiaj kod rabatowy, smuteczek :)
Pewnie będę odosobniona w tym co napiszę ale w przypadku abo to pakiety HF ważne do końca cyklu rozliczeniowego były dla mnie lepszą opcją niż Nielimitowany internet ważny 14dni :)
 #1085580  autor: iphoneski
 13 gru 2019, 22:50
Nie dali, bo teraz jest internet bez limitu, więc na co komu gigabajty? Ja sie właśnie ucieszyłem jak zobaczyłem ten kod rano, bo to oznacza, że pakiety będą gdy już staną się przydatne.
 #1085581  autor: biala1991
 13 gru 2019, 23:24
Będą albo i nie będą, nie wiadomo jak długo potrwa akcja HF :)
Jeśli ktoś dzisiaj rozpoczyna cykl rozliczeniowy to np. 15GB ważne przez cały miesiąc może go bardziej satysfakcjonować niż internet na 14dni, choćby nawet nielimitowany, bo nie każdy potrzebuje NoLimitu :)
 #1085994  autor: biala1991
 21 gru 2019, 07:40
Nie wiem czy to zgodne z regulaminem czy nie ale pakiet jest również dostępny w abo z taryfą inną niż T (do tej pory taryfy spoza T były konsekwentnie wykluczane z promocji HF). Możliwe że promo tylko się pokazuje a włączyć się nie da, nie sprawdzałam :)
 #1086379  autor: Karlos20
 27 gru 2019, 09:54
Nie tylko dla Abonamentu. Prepaidy też skorzystają. 10GB na 7 dni. Oczywiście pierwszeństwo ma pakiet nielimitowanego neta, więc to idealna opcja dla tych, co już skorzystali z tejże promocji, ale straciła już ważność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1086515  autor: iphoneski
 28 gru 2019, 12:27
A gdzie w aplikacji jest zakładka z HF?
Gdy miałem internet na święta to na głównej stronie było info że w każdy piątek czeka na mnie prezent w aplikacji. Można było w to wejść i był prezent aktualny i cała historia prezentów od startu akcji. Obecny prezent znalazłem przesuwając listę pakietów internetu możliwych do kupienia ale to chyba nie jest wyjście?
  • Strona 8 z 46
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 46
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 46