DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1085270  autor: olipo
 09 gru 2019, 19:55
Witam poszukuje używanego smartphona do 400zł, jakieś podstawowe aplikacje, internet, nic wymagającego. W oko wpadły mi nokie:
4.2 na allegro z 300-330zł
5.1 podobnie jak wyżej
6.1 z 400zł

która z nich będzie najlepsza, a może coś innego się znajdzie w podobnej cenie? Nie ukrywam że trochę martwi mnie pojemność baterii w tych nokiach, oraz brak możliwości wyjęcia na szybko baterii(czy to już standard teraz?). Zawsze byłem zadowolony z poprzednich moich zakupionych nokii więc trochę mnie z sentymentu do nich ciągnie.

Dzięki za pomoc.
 #1085407  autor: Eragon
 11 gru 2019, 11:50
Redmi 8 nie lepszy?
Ewentualnie Redmi Note 4.
W nich przynajmniej nie musisz się martwić o baterię...

:smt006
 #1085421  autor: olipo
 11 gru 2019, 14:10
Jeżeli chodzi o 8 to trochę średnio z ceną, używek prawie nie ma na allegro dosłownie jest jedna aukcja, 3 sztuki w opcji 4gb co przekraczają mój budget. Nówki 3gb to koszt ~500zł a 2gb to trochę mało.

Note 4 jest pełno na allegro, jak jest tutaj z wersja androida da się z tej 7 bez problemu zrobić update do wyższej wersji? bateria jest trochę większa od noki więc jest to na +, a jak z osiągami w porównaniu do noki, czy w tej cenie wszystko będzie podobnie chodzić?
 #1085478  autor: Eragon
 12 gru 2019, 00:02
Oficjalnie Android 7.
Nieoficjalnie - wgrasz co zechcesz.

:smt006