DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 10 z 23
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 23
 #1085045  autor: biala1991
 06 gru 2019, 07:43
Tak jak zauważyła Babciagienia promocyjne doładowanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym, nie sugerujcie się info na stronie promocji (tuż obok regulaminu), które podaje termin 6-8 grudnia, może w trakcie dnia to poprawią :)

tytan1 pisze:
06 gru 2019, 05:45
na bluconnect taryfe też działą??
Wydaje mi się że tak, o ile znasz kogoś z abo, kto Ci takie doładowanie zrobi. Blueconnect to taryfa nie obsługiwana przez systemy TM więc takiego numeru nie da się podpiąć do aplikacji i wykonać doładowania bezpośrednio. Można jednak wykorzystać do tego jakiś nr abo.
Wskazuje na to również regulamin:

Bonus mogą otrzymać:
pkt.3.2. Użytkownik systemu T-Mobile na kartę korzystający z taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy lub Blueconnect Starter.

Zlecenie doładowania konta z aplikacji Mój T-Mobile może zostać zlecone przez:
pkt.7.1. użytkownika systemu T-Mobile na kartę korzystającego z taryfy Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy.

A więc otrzymać może ale samemu wykonać doładowanie nie, tak to rozumiem
 #1085088  autor: biala1991
 06 gru 2019, 13:36
Jeśli ktoś ma kilka numerów abo a nie wszystkie łapią się na promocję (taryfa starsza niż T) to jest problem, bo nie podaje się numeru abo z którego chcemy doładować tylko przyporządkowany nr klienta. Wątpię żeby ktoś znał to na pamięć a wybranie niewłaściwego abo skutkuje brakiem bonusa :)

Dostał już ktoś to promocyjne doładowanie? Jak długo czekaliście?
 #1085104  autor: biala1991
 06 gru 2019, 16:17
Ja czekam od 13tej, minęły 3godz. Doładowałam metodą Dolicz do abonamentu ale to przecież nie powinno mieć znaczenia.

W Plusie takie bonusy wpadają razem z kwotą doładowania a w TM trzeba czekać.. i czekać.. i najprawdopodobniej skończy się reklamacją ..z której złożeniem też trzeba czekać :) bo operator gwarantuje sobie 3dni na przyznanie
 #1085131  autor: biala1991
 07 gru 2019, 07:10
Sprawdziłam Pepperka, nikt się nie chwali, że dostał +50%. Miałaś farta Babciagienia, że Tobie się udało :)

Wkurza mnie ta sytuacja, mogłam doładować Plusa i środki już dawno byłyby na koncie ale wybrałam TM, bo w Plusie bonus na konto główne to standard a promo TM wyglądało na "niepowtarzalną okazję".
I po co mi to było? lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu :D
 #1085139  autor: unnameduser
 07 gru 2019, 09:28
biala1991 pisze:w Plusie bonus na konto główne to standard a promo TM wyglądało na "niepowtarzalną okazję".
Niepowtarzalną okazję, która pojawia się drugi raz w ciągu miesiąca ;) Z tym że poprzednim razem wszystko działało, a tym razem znów mamy jakiś nonsens.

I jak, da się to jeszcze dziś aktywować?

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1085143  autor: biala1991
 07 gru 2019, 10:48
Nie drugi raz w ciągu miesiąca tylko miesiąc temu, w sumie w ostatnim czasie były dwie promocje doładowań, wcześniej długo, długo nic a jeszcze wcześniej złotówki albo wchodziły na konto promocyjne ważne 2tygodnie i nie dało się za nie wykupić żadnych pakietów albo można było kupić pakiety ale najpierw trzeba było wyzerować konto główne, czyli wszystko guzik warte :)
Faktem jest, że na temat +50% z listopada nie czytałam negatywów i to uśpiło moją czujność :) skłaniając do skorzystania z wczorajszej promocji, która równie dobrze mogła być ostatnią, bo Happy Friday nie będzie trwało wiecznie :)
unnameduser pisze:
07 gru 2019, 09:28
I jak, da się to jeszcze dziś aktywować?
Żartowniś :D
 #1085188  autor: biala1991
 08 gru 2019, 14:59
Wczoraj dzwoniłam z reklamacją, odbierają szybko ale weekendowa obsada BOK to jakiś dramat :) Najpierw konsul nie mógł zatrybić, że nie chodzi o najnowszą promocję internetu tylko o doładowanie +50%, potem nie mógł zrozumieć, że zrobiłam zasilenie przez aplikację w opcji Dolicz do abonamentu (no bo jak pani doładowała z abonamentu to nie spełniła pani warunku doładowania przez aplikację :) ) Kiedy wreszcie po godzinie znalazł regulamin stwierdził, że mam spadać, bo promocyjne doładowanie może być przyznane w ciągu 7dni :) W rzeczywistości są 72godz, termin 7dni dotyczy promocji z internetem, na którą ten konsul był strasznie zafiksowany.
Na szczęście bonus dzisiaj dotarł :)
 #1085205  autor: driver
 08 gru 2019, 18:23
U mnie bonus dotarł po około 36 godzinach.
Taryfa Frii, opcja Nielimitowane rozmowy i SMSy oraz pakiet 300 MB przez cały dzień za 1 zł.
Przy poprzedniej promocji +50% tj. 1-3 listopada br. przy doładowaniu innego numeru w taryfie Frii z opcją Darmowe rozmowy i SMSy w T-Mobile bonus dotarł w kilka, góra kilkanaście minut. Pamiętam, jak dziś :roll:

driver
 #1085209  autor: babciagienia1p
 08 gru 2019, 20:21
biala1991 pisze:
08 gru 2019, 14:59
weekendowa obsada BOK to jakiś dramat :) Najpierw konsul nie mógł zatrybić

Z moich doświadczeń wynika, że konsulki zatrudniane przez T-Mobile znają się na rzeczy i potrafią znaleźć rozwiązanie. W ostateczności zgłaszają do techników. Dramat to faceci. Ściemniają i zgrywają na wszechwiedzących.
 #1085578  autor: biala1991
 13 gru 2019, 22:42
Liczyłam na GB a tu dzisiaj kod rabatowy, smuteczek :)
Pewnie będę odosobniona w tym co napiszę ale w przypadku abo to pakiety HF ważne do końca cyklu rozliczeniowego były dla mnie lepszą opcją niż Nielimitowany internet ważny 14dni :)
  • Strona 10 z 23
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 23
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10