DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1084165  autor: Dayvid
 18 lis 2019, 12:15
Mam abonament rodzinny w Playu i mam dość zasięgu internetu mobilnego. Płaciliśmy lekko ponad stówkę ale wszystko było 'nielimitowane'. Teraz proponują gorsze warunki w podobnej cenie albo lepsze w cenie ok. 50% wyższej.
Zrobiłem rozeznanie po sieciach co mogą zaproponować i najwięcej internetu proponuje T-Mobile.

(Swoją drogą hitem była sytuacja kiedy wszyscy dobrze mnie słyszeli a konsultantka Playa mówiła, że mnie nie słyszy albo, że jest kiepska jakość i nie mogliśmy się przez to dogadać :lol: )

Czy jest ktoś w stanie doradzić która sieć zaproponuje najbardziej stabilny internet? Szlag mnie trafia z Playem i przełączaniem pomiędzy nadajnikami, resetowaniem danych mobilnych, restartowaniem telefonu bo tak wygląda u mnie na co dzień korzystanie z sieci komórkowej na telefonie.

TL;DR
Gwoli formalności:
Cena: Nie więcej niż 200.
Mój priorytet to stabilność sieci.
Dotychczas była to opcjaFormułą Rodzina na 5 osób, NoLimit w Play(oczywiście pomijając 'nielimitowany' wspólny internet 30GB) i przy NoLimit chciałbym pozostać.

Z góry dzięki za zainteresowanie i pomoc :D
 #1084171  autor: piotrzet
 18 lis 2019, 13:48
Rozumiem, że te najwięcej osób, które proponuje TM mieszka w twojej lokalizacji i porusza się tam gdzie ty?
Kup prepaid tej sieci i sprawdź jak działa bez tego nic się nie dowiemy.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1084211  autor: Karlos20
 18 lis 2019, 22:02
Jeśli Plus działa dobrze w Twojej okolicy, może lepiej wybrać PLUSH ABO?
5 abonamentów po 20 zł to tylko 100 zł. Każdy numer ma nielimitowane minuty, sms, mms + 10GB, które wraz ze stażem rosną. Do tego Facebook, Messenger bez limitu + 10GB na YouTube. Umowa bezterminowa, zawsze można zrezygnować, brak opłaty aktywacyjnej. Każdy numer ma swój pakiet.
Można też wybrać opcję z umową na 2 lata, wtedy wszystkie numery które przeniesiesz z Play dostaną 3 miesiące za darmo. W ofercie no-limity + 10GB na YouTube + 15GB na wszystko, social media. Każdy numer ma swój pakiet, bez współdzielenia. Do oferty możesz dobrać telefon na raty. Ale polecam opcję na czas bezterminowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1084290  autor: jackq
 20 lis 2019, 09:32
Też miałem taki sam dylemat, kupiłem starter z plusha za 5zł, przetestowałem zasięg tam gdzie bywam, wypadł lepiej jak z orange. 3 umowy w plushu podpisane ;)