DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1083719  autor: artem66
 11 lis 2019, 20:40
Cześć,
Właśnie czytam na stronie głównej Telepolis, że Orange do końca roku wyłączy dwie stare taryfy. Mam na jednym numerze SMARTa - na nim kilkadziesiąt złotych, parę GB transferu danych, włączoną usługę "Skarbonka" a w niej kolejnych kilkadziesiąt złotych.

Orange nie poinformował mnie smsem w jaki sposób zostanę potraktowany, na ich stronie głównej i fb też zdania wyjaśnienia. Mam pytanie do jakiej taryfy zostanę przeniesiony, co z kasą na koncie głównym i w skarbonce? Co z RWK?

W komentarzach wyczytałem, że skończę w taryfie Free, domyślam się, że pieniędzy z konta głównego Orange mi nie zabierze (ale proszę o potwierdzenie ;)). Moje główne pytanie dotyczy usługi "Skarbonka". Mam tam kilkadziesiąt złotych, nie chciałbym, żeby konto zostało wyzerowane. Jeżeli Orange przeniesie mnie do Free, to czy zachowam usługę "Skarbonka" oraz zgromadzone na niej środki?
 #1083766  autor: Karlos20
 12 lis 2019, 11:52
Kasa główna - ok, o ile nie przekroczysz terminu ważności konta ("pamiętaj o doładowaniu konta"), trzeba wiedzieć, że niedoładowana kasa główna jest zamrażana na 7 dni, a potem przepada bezpowrotnie. Dlatego masz RWK 1 SMSem + płatne przedłużanie środków na koncie głównym oraz GB już w ramach Free.
Skarbonka również zostanie, bo jest dostępna we Free na kartę.
Myślę, że odnajdziesz się po zmianach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥