DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1072676  autor: zoltan666
 27 maja 2019, 20:07
I nic nie załatwiłem, zaproponowano mi kupno kolejnego startera. Pierwsza uwaga to to, ze nie powinienem wkładać karty do telefonu zanim nie dostanę potwierdzenia o przeniesieniu numeru na starą kartę. Na moja informację, ze karta nie loguje się do sieci i jest prawdopodobnie przeterminowana otrzymałem odpowiedź, ze ponieważ karta była użyta i nie była rejestrowana podczas zakupu to nie kwalifikuje się do wymiany. Trudno, przeboleje, kupię drugi starter, ale najpierw dobrze go sprawdzę, czy aby jest jeszcze ważny.
 #1083323  autor: Karlos20
 06 lis 2019, 21:29
Nabyte bonusy i promocje nie zostaną utracone po wymianie karty SIM. Doładuj saldo wystarczające do zrealizowania samodzielnej wymiany karty SIM, czyli 10 lub 8 zł po odliczeniu kwoty startera z cennikowych 15 zł- wszystko zależy jakiego startera użyjesz ("dwudziestki" oraz za 4 i 5 zł z nju.mobile nie wchodzą w grę).
Ostatnio zmieniony 06 lis 2019, 22:09 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1083325  autor: sylwekZolkusza
 06 lis 2019, 21:39
biala1991 pisze:
06 lis 2019, 20:16
Wymieniał ktoś kartę z bonusem 72 GB? :D Wyboru nie było więc z konieczności ;) kupiłam micro sim i teraz coś z tym fantem trzeba zrobić. Czy przy samodzielnej wymianie GB nie przepadną?
https://www.orange.pl/omnibook/samodzie ... -karty-sim
Do wymiany karty sim , polecam nowy mój Orange.
 #1084886  autor: Poggoo
 04 gru 2019, 15:02
biala1991 pisze:
06 lis 2019, 23:43
Mam nadzieję, że pójdzie mi lepiej niż autorowi tego tematu, bo wykupiłam przedłużenie bonusa na dwa lata :)
I jak poszło? Udało się? Chcę wymienić kartę (czasy Idea POP) na nową nano-sim. Rozumiem, że dzięki tej operacji będę mógł to bez problemu zrobić?
 #1084893  autor: biala1991
 04 gru 2019, 17:19
Poggoo pisze:
04 gru 2019, 15:02
biala1991 pisze:
06 lis 2019, 23:43
Mam nadzieję, że pójdzie mi lepiej niż autorowi tego tematu, bo wykupiłam przedłużenie bonusa na dwa lata :)
I jak poszło? Udało się? Chcę wymienić kartę (czasy Idea POP) na nową nano-sim. Rozumiem, że dzięki tej operacji będę mógł to bez problemu zrobić?


Nie spodziewałam się, że pójdzie tak gładko, karta wymieniona, złotówki, GB i ważność konta zachowane. Duży plus dla Orange, bo jako jedyny operator udostępnia taką usługę, bardzo przydatną gdy karta jest zarejestrowana na inną osobę, której chcemy oszczędzić ciągania po salonach
 #1084933  autor: biala1991
 05 gru 2019, 07:14
Wszystko odbyło się zgodnie z instrukcją w postaci sms-ów, którymi Orange przeprowadza przez cały proces. Podają co wpisać w treści, informują, że opłata wynosi 15zł, nawet uprzedzają żeby skopiować kontakty ze starej karty. Po wysłaniu smsa z numerem telefonu i kodem PUK przychodzi potwierdzenie:
Właśnie przyjęliśmy Twoje zlecenie wymiany karty SIM. Po aktywacji nowej, stara karta przestanie działać. Zazwyczaj dzieje się to od razu, maksymalnie do 24h.

I rzeczywiście trwa to chwilę. Ja się nie spieszyłam, odczekałam 4 godz a kiedy włożyłam nową kartę do telefonu przeszedł sms wysłany przez Orange 4 godz wcześniej (a więc tak jak zapowiedzieli), że nowa karta jest już aktywna
 #1084982  autor: rymi
 05 gru 2019, 14:06
Poggoo pisze:
04 gru 2019, 15:02
I jak poszło? Udało się? Chcę wymienić kartę (czasy Idea POP) na nową nano-sim. Rozumiem, że dzięki tej operacji będę mógł to bez problemu zrobić?
Tobie już za późno, ale może komuś się przyda:

Bezpłatna wymiana kart SIM Orange niewspierających LTE
https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/2 ... eced7b.pdf