DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1077788  autor: Arturs
 05 sie 2019, 11:31
Po kilku(nastu?) latach w orange, zastanawiam się nad zmianą operatora, ponieważ kończy mi się umowa a przedłużenie wchodzi na dużo gorszych warunkach.

Mam 3 numery w tym jeden bardzo dużo przebywa za granicą (głównie Niemcy), w tym momencie płacę około 80 zł (3 numery + telefon samsung s7) + internet 69 zł w jakimś pakiecie z orange, 2-3 lata temu była to super oferta, widzę że ciężko teraz o podobną. Na zasięg nie narzekam, mieszkam w dużym mieście na Śląsku więc raczej będzie ok, usług dodatkowych raczej nie potrzebuje, minut i smsów najlepiej no limit + minuty za granicę (w orange mam teraz ok 400 min). Z internetu tak naprawdę korzysta tylko jeden numer, pozostałe dwa kompletnie nie potrzebują.

Fajnie jakby w tym abo był jakiś fajny telefon do wyboru, chyba że nie warto i lepiej brać na raty.

Dzięki z góry za pomoc ;)
 #1083134  autor: piotrzet
 03 lis 2019, 10:07
Tyle minut za granicę na pewno nie będziesz miał w abonamencie chyba, że za dodatkową opłatą. Podaj jaką cenę mógłbyś płacić maksymalnie i jakie usługi dokładnie chcesz? Czy tylko takie jak w temacie czy również internet?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png