DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1084938  autor: jarekt
 05 gru 2019, 09:23
W apce darmowe 2GB na 30 dni ale nie wiem czy to nie jest jakiś babol. Promocja do... 30.09.2019, a regulamin odsyła do promocji 5GB z września...

---edit---
Po aktywacji tych 2GB, wskoczył pakiet... 5GB. Ale jest jako zużyty i przeterminowany - faktycznie na tej karcie pod koniec października było uruchomione 5GB i zostało zużyte do końca listopada...

---edit2---
Jednak wskoczyło 2GB! Ważne do 4 stycznia.
Z tym, że to wskoczyło jako "zostało ci 2GB z pakietu 5GB" czyli to jet takie jakby uzupełnienie/doładowanie starego pakietu 5GB o kolejne 2GB - pakiet pokazuje się jako "2GB dostępne z 5GB ogólnych z pakietu "5GB w apce""...

T-Mobile...

Jeszcze sprawdzę czy to faktycznie działa, a nie jakieś fejkowe info to jest.

---edit3---
Pakiet działa i MB/GB schodzą najpierw z niego.
 #1084954  autor: jarekt
 05 gru 2019, 12:46
No-limit neta jest od jutra (dzisiaj zapowiedziano go oficjalnie), a te 2GB są od dzisiaj ale bez zapowiedzi...
Zaktualizuj apkę, bo tego jutrzejszego no-limitu też nie zobaczysz.

Nowa apka po ostatniej aktualizacji (i po mocnej aktualizacji systemów TM - była prawie 20 godzinna przerwa w działaniu sporej ilości systemów TM z soboty na niedzielę) trochę lepiej (szybciej) działa. Może w końcu będzie mniej tych wszystkich baboli (choć osobiście w to wątpię)...
 #1084956  autor: biala1991
 05 gru 2019, 13:08
Instalowałam miesiąc temu i znowu nieaktualna? Poczekam do 11 grudnia, jeśli faktycznie przestanie działać nie będę miała wyjścia.

Te GB o których piszesz to pewnie jakiś błąd systemu.. umiejętnie przez Ciebie wywołany :) Ja tego pakietu nie dostanę nawet jeśli zaktualizuję apkę :)
 #1085019  autor: jarekt
 05 gru 2019, 19:46
biala1991 pisze:
05 gru 2019, 13:08
Te GB o których piszesz to pewnie jakiś błąd systemu.. umiejętnie przez Ciebie wywołany :)
Hahahahaha, wykrakałaś. Pakiet 2GB zniknął i już nie można go aktywować (sprawdziłem tylko na kilku numerach, bo z racji startującego jutro nolimitu, te 2GB nie są teraz aż tak interesujące, żebym za nimi tęsknił i szukał ich na wszystkie możliwe sposoby).
Może jeszcze się pojawi, ale bardzo możliwe, że to był jakiś babol, jakich w TM jest masa (zresztą pisałem jakie dziwne szopki z nim dzisiaj rano były).
 #1085037  autor: biala1991
 05 gru 2019, 22:48
Może to zapowiedź jutrzejszego Happy Friday? Zakładam że Nielimitowany internet, który będzie można aktywować od 6 grudnia do 2 stycznia nie ma nic wspólnego z HF (zbyt długi okres możliwej aktywacji) więc jutro powinno być coś jeszcze tylko na weekend :)
albo bardziej prawdopodobna opcja: w związku z nową promocją dostępną prawie przez miesiąc koniec z HF? :)