DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1082975  autor: Userka1x
 30 paź 2019, 12:05
Witam.
Kieruję się z prośbą o poradę.
Mam kilka usług w Orange i teraz zaproponowali przedłużenie umowy, chciałabym wsiąść jakiś telefon dotykowy.
Z zaproponowanych mam:

- Xiomi Redmi Note 7, 6,3" 4GB + 64GB
- Xiaomi Mi 9 Lite 6+64gb
- OPPO A1K
- Samsung A20

Między tymi teofaniami mój wybór jest raczej między - Xiomi Redmi Note 7, 6,3" 4GB + 64GB, a Xiaomi Mi 9 Lite 6+64gb.
Rożnica w miesięcznej cenie doliczonej do abonamentu między tymi telefonami to 20zł przez 2 lata.
Który z tych będzie bardziej warty zakupu?
Telefon dotykowy obecnie mam Samsung galaxy J3 2016 i nie starcza mi już pamięci, poza tym, że zdjęcia robi słabe to mi odpowiadał ale chciałabym coś lepszego.
Ogólnie napiszę tylko, że mam ofertę Orange Love, a w niej:
- telefon stacjonarny
- Internet domowy, szybki bez limitu
- telefon komórkowy ( bez limitu dzwonienie, sms, ileś tam GB Internetu)
- telewizję Orange, pakiet podstawowy
- dodatkowy dekoder w opcji multiroom
Za wszystko płacę 110zł - 120zł, w przypadku przedłużenia umowy z teflonem Redmi 7 będzie to 146zł lub w przypadku te MI 9 166zł.
Co polecacie? Może słyszeliście o jakiejś innej ofercie?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 #1083047  autor: marcin19883
 01 lis 2019, 13:52
Eragon pisze:
31 paź 2019, 21:00
Zresztą kto i po co teraz używa SD?
Ja na karcie trzymam muzykę(FLAC), folder z romami i innymi narzędziami, gdybym miał ochotę wgrać jakiś custom rom. No i backupy tam trzymam, gdyby coś sie sypnęło :D
 #1083197  autor: szarygumis
 04 lis 2019, 09:39
Zresztą kto i po co teraz używa SD? Serio, zastanawia mnie to.
O wiele prostsze jest odzyskiwanie danych z sd jak z pamięci telefonu, podobnie przerzucenie danych
 #1083330  autor: Dyebyl
 07 lis 2019, 02:01
Eragon pisze:
31 paź 2019, 16:46
W czajna dziś widziałem Mi9 Lite za 900zł.
Ogólnie sam nad nim trochę myślałem... ale... Mi9T jest delikatnie lepszy. I bez notcha :D
Za 900? A co to był jakiś black pre-friday ? ;O Jestem pod wrażeniem. Ja myślę nad Xiaomi mi9. Czy w ogółe warot inwestować w ten telefon, czy lepiej w jakąś nowszą wersję się wyposażyć?