DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1082729  autor: mateo1995
 22 paź 2019, 20:13
Czy znajdę ok. 30GB/mc poniżej 20zł/mc? W jednym slocie mam ofertę służbową z 10GB/mc potem 1Mbit/s ale czasem brakuje, może to być jakiś sposób z wymianą sim co miesiąc itp.
 #1082741  autor: Remington
 22 paź 2019, 22:22
Zacznij może od tego, czy dopuszczasz dowolną sieć, czy jakieś odrzucasz. Jeśli jest to obojętne, to może a2mobile za 12,90 ze schodkowym lejkiem?
 #1082748  autor: pakierhakierxd
 23 paź 2019, 10:35
Na Allegro kupuje czasem 50gb Orange za 12 z wysyłką ;)
tylko waznosc 2 tyg
przedluzenie o tydz 5zl

Tani net ma Otvarta ;)

Pozdrawiam :)
 #1082750  autor: Karlos20
 23 paź 2019, 12:28
"Only nju..."
Dopłać, a będziesz mieć więcej, bez kombinacji. Taka prawda. Nigdzie za taką cenę nie dostaniesz tyle neta.
a2mobile ma neta ze schodkami z wolniejszą transmisją co 5GB (po 15GB lejek 0,5 mbps) za 12,90. Można dokupić po 5GB, żeby dostać więcej neta na pełnej prędkości, ale lejki sprawią, że psujesz sobie komfort korzystania - niższa cena to niższa jakość transmisji nawet przy dobrym zasięgu.
W nju internetowym masz umowę na czas nieokreślony i w każdej chwili bez doładowań i włączania żadnych usług mieć za 29 zł na start aż 40GB na pełnej prędkości, potem lejek 1 mbps. Wraz ze stażem dostajesz więcej GB, po pół roku 80GB, po roku 100GB, po 2 latach aż 120GB, a cena dalej bez zmian - 29 zł (to aż 20 zł taniej niż oferta czysto netowa w Play). Nie korzystasz to nie płacisz po pierwszych 3 miesiącach umowy.
Można też wybrać Plush Internet abo za 30 zł/mies. z 40GB na start, a po roku z 120GB albo za 25 zł = 20GB na start, a po roku aż 100GB, lecz tam warto nie szaleć z netem (po wyczerpaniu GB żałosny lejek 32 kbps).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1082752  autor: Remington
 23 paź 2019, 12:39
@Karlos20,
w kryteriach było jasno powiedziane:
mateo1995 pisze:poniżej 20zł/mc

Droższych ofert nie brakuje, np. Flex, nju, Play, Plush (w nim chyba już za 25 zł po 3 mies.).
 #1082760  autor: Remington
 23 paź 2019, 14:59
Lajt - operator w miarę dobry, cena mieści się w przedziale, jakość w kraju jak u Plusa. Niestety, ta róża ma kolce - numer potrafił mi się bez zapowiedzi wyłączyć i trzeba było go reaktywować przez BOK, poza tym net za granicą wymaga każdorazowo aktywacji w BOK, a LTE nie działa w roamingu.
 #1082765  autor: Karlos20
 23 paź 2019, 17:09
Remington, opisałem Plusha w opcji za 25 zł dla porównania, żeby ciągle nie chwalić nju internetowego. Poza tym polecę neta z dużą ilością GB bez lejków już po 5GB, który jest tańszy (a2mobile), tym bardziej, że w nju i Plush GB rosną wraz ze stażem.
Uważam, że dopłata 5 do 9 zł nie jest duża, a można za to dużo więcej dostać - analogicznie do ofert Planów Orange Flex (15GB + no limity za 25 zł vs. 30GB za 30 zł + no limity).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1082782  autor: mateo1995
 23 paź 2019, 20:32
Ok dzięki, sieć dowolna, w takim razie wezmę nju do szuflady dla stażu a lajt spełnia moje wymagania a nawet więcej bo nie muszę rezygnować z prywatnego w drugim sim, byłem przygotowany na sam internet w tej cenie a prywatny w 2 telefonie.
 #1082829  autor: muchakk
 25 paź 2019, 10:10
Remington mam lajtDuet od początku października i póki co nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszystko działa jak należy. Korzystam dużo z telefonu nikt mi go nie odłączył, a wiele osób tutaj sugeruje, że właśnie coś takiego ma miejsce przy dużej ilości połączeń/smsów :)
 #1082830  autor: Remington
 25 paź 2019, 10:19
U mnie problem z samoczynną dezaktywacją numeru występował średnio raz na rok, więc wszystko jeszcze przed Tobą 😉. Dzwoniłem bardzo mało, więc to nie to, zresztą nawet w BOK się dziwili za każdym razem.
 #1082931  autor: pakierhakierxd
 28 paź 2019, 17:16
a mysłałem aby może tam przejść :(
albo do Otvarta :(
a tu takie kwiatki - już miałem kwiatki w A2m.
mam nr w Orange abo główny + Redbull Mobile i tam bez problemów i dodatkowe do neta Plush/Aero2 itp też bez problemów.

Pozdrawiam :)