DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1082819  autor: velox
 25 paź 2019, 03:03
neotele pisze:
15 paź 2019, 10:59
@velox
Jak mówi regulamin i co potwierdzają konsultanci i większość użytkowników, w P4 dla danego numeru można otrzymać tylko 1 raz Bonus za przeniesienie.

Choć jedna osoba napisała, że po otrzymaniu Bonusa i pobycie ponad 3 miesiące poza P4, a potem powrocie do P4, otrzymała Bonus po raz drugi. Możesz spróbować i potwierdzić/obalić ten przypadek.
Niestety musze obalic ten przypadek. Przy probie aktywacji bonusu otrzymuje komunikat: "Aktywowales juz pakiet bonusowy 0 Wyjscie"
 #1082822  autor: Kryniczanin
 25 paź 2019, 05:56
Znajoma mi opowiadała, że jeden Janusz biznesu 27 (słownie:dwadzieścia siedem) razy przenosił ten sam numer do play według schematu - skończył się bonus - na dzień gdzie indziej i wracamy.
 #1082886  autor: babciagienia1p
 27 paź 2019, 12:56
Jaką kartę muszę dostać, żeby, na pewno, otrzymać bonus za przeniesienie do Red Bulla?
Z regulaminu wynika, że Red Bull 7 MNP. Trudno ją znaleźć w salonach. Nie chcę ryzykować okrężnej drogi via inne oferty Red Bulla lub Play. Ktoś coś wie?

Edit 1:
W końcu znalazłam telefonicznie. Chyba potwierdza się moja teoria, że salony bojkotują przenosiny z bonusem. Dam znać jak to się skończy. Grubo (długo) po Wszystkich Świętych.

Edit 2:
Karta zdobyta, ale to wygląda nędznie w kontekście oficjalnych promocji. Będę relacjonowała na bieżąco dalszy rozwój wypadków.
 #1083199  autor: babciagienia1p
 04 lis 2019, 10:04
velox pisze:
25 paź 2019, 03:03
neotele pisze:
15 paź 2019, 10:59
@velox
Jak mówi regulamin i co potwierdzają konsultanci i większość użytkowników, w P4 dla danego numeru można otrzymać tylko 1 raz Bonus za przeniesienie.

Choć jedna osoba napisała, że po otrzymaniu Bonusa i pobycie ponad 3 miesiące poza P4, a potem powrocie do P4, otrzymała Bonus po raz drugi. Możesz spróbować i potwierdzić/obalić ten przypadek.
Niestety musze obalic ten przypadek. Przy probie aktywacji bonusu otrzymuje komunikat: "Aktywowales juz pakiet bonusowy 0 Wyjscie"

Uprzejmie donoszę, że historia inna sieć ---> Fakt (BZP) prawie 2 miesiące ---> inna sieć równe 3 miesiące ---> RBM 7 MNP umożliwia uzyskanie bonusu 200/20/60 w RBM.

Owszem, przy próbie aktywacji, kodem USSD, pojawił się komunikat, o którym pisze @velox. Prawdopodobnie ten komunikat pojawia się w każdym przypadku. Pomaga telefon do BOK-u. Trzeba trafić na mądrą konsultantkę. Najlepiej od razu wybierać opcję "4 - sprawy techniczne". Po analizie regulaminu bonus za przeniesienie został przyznany. Warunek - musi być to pierwsze przeniesienie do RBM.

Poniżej regulamin:
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... khakDWYKxi
 #1083223  autor: driver
 04 lis 2019, 16:58
U mnie z jednym numerkiem było tak:
Virgin --> Fakt (od 31.XII.2018 i odebrany bonus BZP na 5 m-cy) --> Plush (od 6.VI.2019 przez 3 m-ce+) --> Play na Kartę Start (od 24.IX.2019 i odebrany BZP na 2 m-ce).
Ten ostatni bonus odebrany za pomocą kodu USSD bez najmniejszego problemu, zacięcia, itp.

Natomiast inny numerek sprawił problem:
RBM Energy (aktywacja na początku VI.2019) --> Plush (od 17.VI.2019 przez 3 m-ce+) --> Fakt (od 24.IX.2019)
Tutaj bonus BZP na 2 m-ce odpalony dopiero po kontakcie na infolinii i zleceniu technicznym przez miłą Konsulkę. Ani kodem USSD, ani w aplikacji Play24 nie chciał ruszyć. Ciągle wyskakiwał komunikat, że bonus juz odebrano...

driver
 #1083927  autor: columbo
 14 lis 2019, 13:53
babciagienia1p pisze:
04 lis 2019, 10:04

Uprzejmie donoszę, że historia inna sieć ---> Fakt (BZP) prawie 2 miesiące ---> inna sieć równe 3 miesiące ---> RBM 7 MNP umożliwia uzyskanie bonusu 200/20/60 w RBM.

Owszem, przy próbie aktywacji, kodem USSD, pojawił się komunikat, o którym pisze @velox. Prawdopodobnie ten komunikat pojawia się w każdym przypadku. Pomaga telefon do BOK-u. Trzeba trafić na mądrą konsultantkę. Najlepiej od razu wybierać opcję "4 - sprawy techniczne". Po analizie regulaminu bonus za przeniesienie został przyznany. Warunek - musi być to pierwsze przeniesienie do RBM.
Dzisiaj przeniósł mi się nr do RB - nigdy nie był w RB, ale za to w Play i Fakt. BZP nie udało się uruchomić. Zadzwoniłem na infolinię i też się nie udało. Konsultant stwierdził, że skoro nr był w P4 to nie - on nie ma takiej możliwości, a była to pomoc tech. Nie wiem, na jaki pkt regulaminu się powoływałeś i nie widzę takiego.
Inna sprawa, że dostałem kartę RB w formacie 2w1 - microsim. Ciekawe.
 #1083966  autor: babciagienia1p
 14 lis 2019, 20:46
Regulamin: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... khakDWYKxi
Nie ma w nim żadnego zapisu o ograniczeniu bonusa z powodu wcześniejszego korzystania z oferty w P4.
Pisałam, że trafiłam na MĄDRĄ i profesjonalną konsultantkę. Za drugim razem. Pierwszy konsultant nie wiedział o czym mówi i kazał czekać 24 godziny. Sugerował, że w tym czasie zmieni się odmowny komunikat.
Jest specjalna karta do przenosin RBM 7 MNP i takiej szukałam w salonie (chyba nie ma znaczenia micro czy nano). Najlepiej szukać telefonicznie, bo przy wejściu "z buta", zazwyczaj, jest ściema "właśnie nam się skończyły". Nie wiem czy bonus zadziała przy zmianie taryfy na 7 MNP z innej karty.
Być może mocną blokadą jest wcześniejsze skorzystanie z BZP w Playu. Play zostawiłam sobie na koniec. Najpierw był Fakt, teraz RBM.

PS. Zakładam, że między Playem a Faktem miałeś przerwę w innej sieci i po Fakcie również.
 #1083991  autor: columbo
 15 lis 2019, 13:45
babciagienia1p pisze:
14 lis 2019, 20:46
Regulamin: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q ... khakDWYKxi
Nie ma w nim żadnego zapisu o ograniczeniu bonusa z powodu wcześniejszego korzystania z oferty w P4.
Wcześniej przejrzałem ten regulamin i to jest pole do popisu do dyskusji prawników.
babciagienia1p pisze:
14 lis 2019, 20:46
Jest specjalna karta do przenosin RBM 7 MNP i takiej szukałam w salonie (chyba nie ma znaczenia micro czy nano).
Ja nie pytałem - dostałem po prostu RBM 7, tylko myślałem, że inne karty niż 3w1 już nie występują.
babciagienia1p pisze:
14 lis 2019, 20:46
PS. Zakładam, że między Playem a Faktem miałeś przerwę w innej sieci i po Fakcie również.
Tak. Wczoraj napisałem zgłoszenie w tej sprawie i dzisiaj przyznano mi ten bonus. Nie miałem ochoty wydzwaniać, żeby trafić na "mądrą" konsultantkę, jak to nazwałeś - bo nie uważam, że taka która przyzna ten bonus miałaby być mądrzejsza od takiej, co nie przyzna. Uważam, że to idiotyczna sytuacja, gdzie jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie. Jak pisałem jeden konsultant odmówił, a ktoś inny przyznał - obaj nie mogą mieć racji. Niech sobie zmienią regulamin w jednoznaczny sposób, albo nie robią problemów w takich przypadkach z przyznawaniem bonusa.
 #1084457  autor: mediolan
 24 lis 2019, 14:01
moja historia : bonus odebrałem kiedyś w Fakt Mobile 500 zł 50 GB potem przenosiny do ...nie pamiętam ( ale był orange i potem play na miesiąc - lipiec 2019) , w sierpniu 2019 wylądowałem w plusie ( 3 miesiące) i teraz zrobiłem przenosiny w salonie play do RBM MNP 7 - 21.11.2019

bonus w aplikacji nie da się aktywować - aktywowałeś już bonus
zadzwoniłem więc na infolinię i tam konsultantka - że bonus już kiedyś w play odebrałem ( tak ale w fakt mobile i chyba nie ten bo inny )
ważne : widzą cała drogę przenosin numeru pomiędzy sieciami i daty przenosin
regulamin :
https://www.redbullmobile.pl/sites/defa ... 2.2017.pdf

i tutaj są punkty
Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu.
ale oferta bedzie Cię dotyczyć tylko wówczas gdy ten numer przeniesiesz do tej oferty bo to jest warunek oferty - zatem raz w ofercie
zadzwoniłem drugi raz i zgłoszenie poszło do działu technicznego - zobaczymy
 #1084472  autor: areksz
 24 lis 2019, 20:53
zapis jest bardzo lakoniczny, w grudniu przeniosę numer do FM i złoże skargę do UKE na ten zapis. "Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu"
Zobaczymy.


jedna już jest na notoryczny brak kart sim FM w salonie mimo zgłoszeń na infolinii o dostawę na Sienkiewicza do Pruszkowa. nawet UKE zamówił i olali, czas na bat.
 #1084528  autor: neotele
 26 lis 2019, 09:19
areksz pisze:w grudniu przeniosę numer do FM i złoże skargę do UKE na ten zapis. "Z Oferty Promocyjnej można skorzystać tylko raz dla danego numeru telefonu"
Nie czepiałbym się tego zapisu.
Jest i tak znacznie lepiej niż u konkurencji, a podnoszenie tej sprawy może spowodować, że FM dorówna w dół (na niekorzyść użytkowników) do pozostałych operatorów.
 #1084553  autor: babciagienia1p
 26 lis 2019, 15:59
mediolan pisze:
26 lis 2019, 14:43
Bonus po zgłoszeniu dzisiaj został przyznany 200 zł/20GB/60 dni w RBM

I to jest kolejny dowód, że regulamin RBM 7 MNP wyklucza tylko drugi bonus w RBM a nie w P4. Oferta promocyjna dotyczy przeniesienia numeru do RBM (jest to napisane, dobitnie, w tytule regulaminu). Prawdopodobnie negatywna odpowiedź na kod USSD jest ustawiona systemowo.
Może ktoś, kto jeszcze nigdy nie był w P4 i przeniósł się ostatnio do RBM to potwierdzi lub zdementuje?
 #1084596  autor: mediolan
 27 lis 2019, 11:33
czyli twierdzisz że prze play 24 się nie uruchomi bonus ( aplikacja, strona www)...a przez kod usd tak..?
 #1084755  autor: neotele
 01 gru 2019, 13:06
babciagienia1p pisze:
26 lis 2019, 15:59
Prawdopodobnie negatywna odpowiedź na kod USSD jest ustawiona systemowo.
Może ktoś, kto jeszcze nigdy nie był w P4 i przeniósł się ostatnio do RBM to potwierdzi lub zdementuje?
Dementuję.
Numer nigdy nie miał przyznanego Bonusa. (Wprawdzie był w P4 kilka lat temu, ale to było tak dawno, że już się nie liczy).
Bonus w RBM został przyznany od razu po kodzie: *111*340*1#
 #1089689  autor: pieczara
 08 lut 2020, 17:07
mnie nie bylo pol roku w P4,niestety przenioslem sie do rbm i niestety ani kodem ani na infolinii nie udalo sie uzyskac bonusu
pol roku temu odebralem ten bonus w play na karte,moze dlatego