DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1082727  autor: bildos
 22 paź 2019, 19:35
Czesc,

Chce przeniesc numer na karte do Orange na karte ale niestety pod koniec procesu mam nastepujaca informacje:

“ Obniżające koszty abonamentu Prezentowane wartości abonamentów uwzględniają rabat za e-fakturę i terminowe płatności – 5,01 zł oraz rabat za wyrażenie zgody marketingowej – 5,99 zł. Niewyrażenie tych zgód będzie wiązało się z podniesieniem wysokości abonamentu.”

O jakim abonamencie oni pisza? To jakas sciema jest bo nie wiem czy mi przenosza na karte czy na abonament z mozliwoscia rozwiazania umowy w kazdej chwili.

Nie lubie takich zagrywek. Pomozecie rozszyfrowac o co chodzi? I czemu wciskaja info o znizkach na abonament w ofercoe na karte???