DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1082675  autor: gothic77
 22 paź 2019, 08:23
Witam.

Korzystam z oferty Orange Free, co miesiąc wykupuje jakiś pakiet na no-limit w którym mam za 25zł sms i rozmowy. Problem polega na tym, że e czasie wysyłania dłuższych smsów robi się mms, który nie jest liczony z pakietu, a głównego konta.

Znalazłem jakąś ofertę na mms, sms, rozmowy i ok 15GB neta za 30zł, ale pytanie, czy macie może jeszcze jakieś pomysły z ew. Wcześniejszych promocji, bo 15GB neta stanowczo za mało.

Dziękuję za informację.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 22 paź 2019, 14:46 przez gothic77, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1082701  autor: gothic77
 22 paź 2019, 14:07
Widzę, że Flex jest dla mnie szyty 😋
Pozostaje jedynie pytanie, czy po zmianie mam nadal rok ważną kartę, zostają mi GB z doładowań oraz jak to wygląda w sensie miesiąca? Muszę mieć, co miesiąc 30zł na koncie, czy porostu jak nie ma kasy to pakiet się nie włączy?

Nie lubię być, że tak powiem uwiązany "umowami"
 #1082705  autor: Robin560
 22 paź 2019, 15:21
karta w flexie ważna jest 3 miesiące od zakończenia ostatniego planu.
GB i złotówki przepadają po migracji z free.
plan jest opłacany z karty płatniczej jak transakcja jest odrzucona to plan zostanie zawieszony .
To jest oferta na KARTĘ możesz przenieść numer w każdej chwili

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1082707  autor: Karlos20
 22 paź 2019, 15:31
Flex to zupełnie inne działanie, niż w zwykłym prepaidzie. To połączenie zalet usług z abonamentu z wygodą i brakiem zobowiązań w prepaidzie.
Co miesiąc tylko raz z karty płatniczej jest pobierana wybrana kwota Planu, a w ramach niej masz dużo GB neta, pełny no-limit w kraju i w UE. Możesz skorzystać z dodatkowych Passów, które nie zjadają Tobie GB przy korzystaniu z wybranych serwisów (jeden z nich - Social Pass czyli nielimitowana transmisja w ramach wielu portali i aplikacji społecznościowych jest darmowy).
Zawsze możesz zmienić, dodawać opcje w ramach planu, np. masz za 25 zł 15GB neta i chcesz mieć więcej neta - wtedy przeskakujesz do wyższego planu za 30 zł i dostajesz 30GB. Kochasz Spotify lub inne apki z muzyką? Kupujesz Music Pass i słuchasz bez zjadania GB ulubioną muzykę (userzy Tidal w wersji Master odczują jakość i większą ilość GB, która im zostanie na koncie w ramach włączonego Passa). Kochasz filmy? Za max 20 zł/mies jest Video Pass - oglądanie bez limitu danych z pełną prędkością neta, np YT, HBO GO, Netflixa czy vod.pl, a filmy w wysokiej jakości poważnie zużywają gigabajty.
Opcji jest sporo i to sam wybierasz z czego chcesz korzystać i sam ustalasz, ile miesięcznie chcesz płacić.
Warto, tym bardziej, że w promocjach możesz dostać 50 zł (promocja poleceń), jeśli opłacisz drugi miesiąc wybranego Planu.
Pamiętać trzeba, żeby Plan się odnowił/włączył, trzeba mieć kasę na koncie bankowym, bo to działa, jak przy płatności za np. Spotify Premium czy Netflixa. Gdyby się oferta nie spodobała, można ją wyłączyć, Orange daje aż pół roku na podjęcie decyzji co dalej - czy włączyć ponownie subskrypcje czy odejść do innej sieci.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥