DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #1082370  autor: goral2099
 17 paź 2019, 15:26
Witam. Dziś przybył do mnie wymieniony w tytule telefon. Wszystko fajnie, tylko nie widzi moich słuchawek BT - Huawei AM61. Wszystkie inne sprzęty w domu mogą połączyć się i z słuchawkami i z telefonem. Gdzie może być problem?
Jestem nowy w świecie MIUI, więc może robię coś nie tak jak trzeba...chociaż wątpię, bo co tu niby można zrobić nie tak. :) Proszę o pomoc.
 #1082387  autor: Perkex
 17 paź 2019, 21:20
Przepraszam że nie na temat ale mam pytanie, jak się sprawuje ten samrtfon ? Martwi mnie mediatek czy działa płynnie i się nie przegrzewa ? Obecnie mam redmi note 4 ( snapdraon 625) i działa super, boję się przesiadki na mediateka, a co do pytania twojego to może poszperaj w ustawieniach ?
 #1082388  autor: goral2099
 17 paź 2019, 21:22
Dobra, wszystko działa. :) Problematyczne okazały się jednak słuchawki. Po usunięciu z list sparowanych urządzeń, żaden sprzęt ich nie widział. Pomogło przytrzymanie przycisku zasilania i VOL -/+ podczas włączania...zdaje się, że to reset, chociaż instrukcja o tym nie wspomina. Można zamknąć/usunąć temat.


Perkex : Szczerze, to jeszcze go nie zdążyłem porządnie wytestować. Tyle co skonfigurowałem, poużywałem przeglądarki, klienta poczty, odtwarzacza muzyki. Przycięć nie odnotowałem...i w sumie tyle mogę na dzisiaj napisać.
 #1082593  autor: Eragon
 21 paź 2019, 01:24
Cieszę się, dokonałeś dobrego wyboru ;D
Chociaż jak to u Xiaomi, zaraz może wyjść wersja na Snapie... która pod każdym kątem, będzie lepsza.

Możesz potem w odpowiednim dziale napisać swą recenzję :)

Zamykam.

:smt006