DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 12 z 124
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 124
 #1082104  autor: Karlos20
 13 paź 2019, 11:15
Lejek 64 kbps. Mamy wtedy TRZY wyjścia:
> kupujemy 1 z 3 dodatkowych pakietów danych, które będą ważne do końca trwania planu (płatność z karty płatniczej),
> przeskakujemy na wyższy plan - jeśli neta będzie mało w opcji za 25 zł, przeskakujemy na opcje 30GB za 30 zł (nikt nie ma lepszej oferty, gdzie za 2x więcej neta dopłacasz jedynie 5 zł),
> poprosić kogoś znajomego z Orange Flex o przelanie nam kilku GB, które przywrócą pełną prędkość.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1082135  autor: cinek92
 13 paź 2019, 20:16
Witam, kończy mi się abonament w Orange - obecnie płaczę 30 zł miesięcznie za wszystko no limit + internet 8 GB. Niestety to moja jedyna usługa w Oragne i przedłużenie umowy nie wchodzi w grę, bo tak taniej oferty już nie dostanę, dlatego zastanawiam się nad Orange Flex za 25 zł.

Czy dobrze rozumiem, że jak umowa kończy mi się za kilka dni, to już teraz mogę przenieść numer za pomocą aplikacji?
Czy potem w dowolnym momencie mogę zrezygnować z Orange Flex i przejść np na kartę albo wrócić od abonamentu?

Z góry dzięki za pomoc!
 #1082197  autor: iphoneski
 14 paź 2019, 17:34
cinek92 pisze:
14 paź 2019, 17:17
Dzięki za odpowiedzi :D
Interesuje mnie czy przechodząc na Flexa można potem bez problemu przejść na jakiś abonament w Orange?
O ile wiem nie. Musisz przejść na dzień do innego operatora i potem wrócić do Orange. No chyba, że już to ogarnęli.
 #1082202  autor: cinek92
 14 paź 2019, 19:09
iphoneski pisze:
14 paź 2019, 17:34
cinek92 pisze:
14 paź 2019, 17:17
Dzięki za odpowiedzi :D
Interesuje mnie czy przechodząc na Flexa można potem bez problemu przejść na jakiś abonament w Orange?
O ile wiem nie. Musisz przejść na dzień do innego operatora i potem wrócić do Orange. No chyba, że już to ogarnęli.
Dzięki! :) Nie orientujesz się czy to wynika z jakichś ograniczeń technicznych, których jeszcze nie ogarnęli i raczej w przyszłości taka możliwość będzie, czy raczej nie planują tego?
 #1082205  autor: iphoneski
 14 paź 2019, 19:23
Przy prezentacji była chyba wzmianka o tym, że pracują by taka możliwość była i nic z tego nie wynika. Pytanie jaki sens miałoby takie przeniesienie - oferty abonamentowe są o wiele gorsze od Flex.
 #1082306  autor: Karlos20
 16 paź 2019, 13:15
W Orange Flex dostajesz dostęp do wielu usług dodatkowych (np. Music Pass, Video Pass, pakiety na połączenia roamingowe i międzynarodowe), niektóre z nich są dostępne w ofercie abonamentowej Orange, a we Flex nie wiąże Ciebie jakiekolwiek zobowiązanie 2-letnie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1082490  autor: lukjac
 18 paź 2019, 23:52
Może to głupie pytanie ale się zapytam: czy płatność za usługi O Flex muszą być pobierane z mojej karty np. Revolut czy może to być karta osoby trzeciej? Nigdy nie korzystałem z usług subskrypcyjnych.
 #1082494  autor: sylwekZolkusza
 19 paź 2019, 09:00
lukjac pisze:
18 paź 2019, 23:52
Może to głupie pytanie ale się zapytam: czy płatność za usługi O Flex muszą być pobierane z mojej karty np. Revolut czy może to być karta osoby trzeciej? Nigdy nie korzystałem z usług subskrypcyjnych.
Wprowadź potrzebne dane do obsługi karty we Flex, system odpowie czy tak się da zrobić, moim zdaniem nie powinno być z tym kłopotów.
 #1082856  autor: Karlos20
 26 paź 2019, 12:14
Piszcie na czacie Orange Flex bądź w komentarzach np. w Sklepie Google Play, żeby przy kolejnej aktualizacji aplikacji udostępnili funkcję billingu połączeń. To spory minus. Nawet słaba apka nju mobile na Androida posiada taką funkcjonalność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1084463  autor: Tolek
 24 lis 2019, 15:49
Ktoś kiedyś pytał o e-sim do Apple watch, może przyda się to co napiszę.
Jestem posiadaczem Galaxy Watch LTE i mam wgranego e-sima we flex a jak wiadomo oficjalnie nie ma wsparcia dla e-sim na inne użądzenia niż iphone.
Sposób polega na tym, że mając taryfę orange na kartę zmieniamy kartę na e-sim i wygrywamy ją do zegarka i dopiero po aktywacji e-sim przenosimy ten numer do flex. Po aktywacji oferty aktywujemy dodatkową kartę którą np wykorzystamy w smartfonie. Minusem tego sposobu jest to że główną kartę mamy w zegarku a dodatkową w smartfonie więc podczas wyjazdu za granicę działa nam tylko karta główna czyli w zegarku więc ze smartfona nie skorzystamy.
Wydaje mi się że jak na galaxy watch się udało to i na Apple watch powinno przejść. Można przetestować na nowym numerze aktywując w ten sposób flexa np za 25zł po czym gdy zdezaktywujemy ofertę w aplikacji można zrobic zwrot tej kwoty na kartę.
Mi zwrócili 25zł a korzystałem kilka dni.
Jak komuś pomogłem i chciałby się odwdzięczyć i jednocześnie dostać 50zł zwrotu na kartę to proszę przed dodaniem karty w aplikacji wpisać ten kod WYMODEROWANO dzięki :D
 #1084904  autor: reboot
 04 gru 2019, 19:11
Jak wygląda sprawa z przeniesieniem numeru z nju z rachunkiem do Flexa? Pewnie obowiązuje okres wypowiedzenia :( ale czy trzeba wyrabiać nową kartę czy można zachować starą kartę nju?

WKS
 #1084908  autor: Karlos20
 04 gru 2019, 20:19
Tolek: kod polecenia polecam wpisać w dedykowanym wątku > viewtopic.php?f=76&t=129523

reboot: przechodząc z nju abonament do Flexa NIE MASZ okresu wypowiedzenia. Dostaniesz fakturę wyrównawczą, która wyrówna odpowiednio opłaty za niewykorzystany czas z okresu rozliczeniowego, jeśli faktura została już opłacona, a miałeś np. wykorzystany próg wydatków np. w ramach usługi za 29 zł bądź zapłacisz tylko część kwoty, jeśli próg nie został osiągnięty.
Migracja potrwa kilka minut (podczas migracji możesz na chwilę stracić zasięg), nie potrzebujesz robić selfiacza i foto dowodu osobistego.
Karty SIM nie musisz wymieniać, dalej będzie działać już w ramach Orange Flex.
Nie zapomnij wbić kod polecenia, przed dodaniem karty płatniczej, bo możesz otrzymać po pierwszym odnowieniu planu we Flexie aż 50 zł! :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1085224  autor: iphoneski
 09 gru 2019, 08:46
Wie ktoś może czy jest jakiś limit aktywacji z kodem polecającym na jeden dowód/ jedną kartę płatniczą? Mogę przejść do Flex w lutym a mamy grudzień, czyli mógłbym teraz przenieść sobie swój drugi numer z karty pomarańczowych na 2 miesiące żeby przetestować ofertę, stabilność apki na AW itd. Gdybym wziął ofertę za 25 zł (więcej do testów nie jest potrzebne) to testy byłyby darmowe, ale wtedy w lutym nie będzie problemu z załapaniem się na zniżkę na docelowym numerze? Niby te 50 zł to nie jest jakiś majątek, ale trochę szkoda wydać je na coś, co w sumie nie jest jakoś wybitnie konieczne.
 #1085259  autor: zielony71
 09 gru 2019, 18:35
Z regulaminu promocji wynika, że z kodu polecającego mogą skorzystać tylko nowi klienci. A nowym klientem można być tylko raz. Tyle teoria, a w praktyce to by trzeba sprawdzić, bo w Orange nie zawsze wszystko działa zgodnie z regulaminem.
  • Strona 12 z 124
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 124
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 124