DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #1082288  autor: babcia77
 16 paź 2019, 08:05
Potrzebuję pre-paid T-M tylko z netem - kilka GB. Na jakiś miesiąc i tanio. Karta ma służyć do porównania pomiarów z innymi kartami T-M w różnych lokacjach stąd wymóg tej a nie innych sieci. Poradzicie coś? Np. jakiś starter plus pakiet albo inna sztuczka.

Oczywiście może też być zakup startera u konkurencji i migracja do T-M jeśli to da lepsze bonusy.

EDIT: Wygląda że dowolny starter plus 5 GB z aplikacji mobilnej wystarczy.
 #1082300  autor: babciagienia1p
 16 paź 2019, 11:49
@babcia77:
Ostatnio widziałam takie w Biedronkach przy kasach.
Pozostałe informacje wysłałam Ci na priva.

Dodatkowo - do 31 października 2019 możesz uruchomić bezpłatne 5GB z aplikacji Mój T-Mobile.
 #1082305  autor: Karlos20
 16 paź 2019, 13:09
W ramach taryfy "blueconnect na kartę", w której otrzymujemy w ofercie za doładowanie 5 zł 2GB neta + ważność konta na 30 dni, a przy nowym starterze 7GB na 7 dni - NIE WŁĄCZYMY pakietu 5GB z aplikacji Mój T-Mobile.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1082308  autor: iphoneski
 16 paź 2019, 13:53
babciagienia1p pisze:
16 paź 2019, 11:49
Pozostałe informacje wysłałam Ci na priva.
Co to miało na celu? Mnie też interesują te informacje - od dłuższego czasu zabieram się do przetestowania T.
 #1082311  autor: babciagienia1p
 16 paź 2019, 14:51
@iphoneski:
Na priva wysłałam informacje nieistotne z punktu widzenia wątku i zadanego pytania. Położenie centrów dystrybucyjnych Biedronki, na obszarze których spotkałam sklepy z kartami 111 GB. Biedronka często różnicuje swój asortyment w zależności od CD. Do tego rady oszczędnościowe, żeby wyłączyć opcje cykliczne na nowym starterze.
Jestem tutaj nowa. @Remington udziela mi wskazówek (i słusznie), żebym nie spamowała, nie zagęszczała postów, nie była zbyt rozwlekła i nieistotne informacje wysyłała via priv. Staram się do tego stosować. Nie zawsze skutecznie.
 #1082319  autor: iphoneski
 16 paź 2019, 15:58
OK, myślałem, że to istotne info dla wątku.