DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1081878  autor: lero
 09 paź 2019, 12:24
Witam.
Sprawa wygląda tak że miałem kartę SIM Orange z fajnym numerem. Był to tzw leżak szufladowy. Czekał na swój czas. Teraz ten czas nadszedł i okazało się że szuflada go zjadła. Ni ma. Jest zarejestrowany w Orange i ważny jeszcze 2 miesiące. Ponieważ nie chcę tracić fajnego numeru a Orange za duplikat woła chyba 25 zł wpadłem na pomysł że przeniosę go do innej sieci i tak odzyskam numer dostając nową kartę SIM za free. Niestety sieci które sprawdzałem przy wypełnianiu wniosku o preniesienie wysyłają sms weryfikacyjny którego ja odebrać nie mogę. Znacie sieć która pozwala przenieść do siebie numer bez potwierdzenia smsowego czy tych 25 zeta nie zaoszczędzę?
 #1081896  autor: lero
 09 paź 2019, 14:04
Czyli bez wizyty w salonie się nie obędzie. Dzięki.
Choć mam pewne wątpliwości. Na stronie Play:
https://www.play.pl/kampanie/przenies-numer-na-karte/
czytam:
Przyjdź do salonu Play. Weź ze sobą dokument tożsamości i telefon z kartą SIM, którą chcesz przenieść.

Czyli jednak i w salonie trzeba mieć fizycznie kartę SIM...
 #1081931  autor: babciagienia1p
 09 paź 2019, 21:27
@ lero:
Z moich doświadczeń wynika, że nie będziesz miał żadnego problemu z przeniesieniem, bez pokazywania karty, w salonach Play, Plus, T-Mobile (łącznie z bibrandami). Do Orange nie możesz się przenieść :D . Gdyby zdarzył się nadgorliwy pracownik, wytłumacz, że może cię zidentyfikować po prawidłowo podanym numerze telefonu (karty) i PESELu z dowodu osobistego. Poradzisz sobie.
 #1081953  autor: Robin560
 10 paź 2019, 14:55
Remington pisze:
09 paź 2019, 16:11
Może coś się ostatnio zmieniło, w styczniu przenosiłem i karty nie wymagali.
17 września przenosiłem nie wymagali karty. nie wiem czy w play ale np. orange można prosić żeby informacje o przeniesieniu dostać mailem lub na inny numer.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen: