DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1081858  autor: trancex
 09 paź 2019, 09:37
Drodzy, mam pytanie. Od wieki wieków używam głownie abonament, gdzie średni koszt z nielimitowanym internetem oraz darmowymi połączeniami do krajów unii europejskiej wynosi ok. 30 zł. Zbliża się koniec umowy i na takie warunki już raczej liczyć nie można, wiadomo siec się rozwija wszystko drożeje itp. nie chce i nie oczekuje nic za darmo, ale rozważam przejście na prepaid. Na szybko sprawdziłem pakiety GB/bonusy i ilości by mi odpowiadały, ale bardzo często podróżuje po europie.
Czy w ofertach na kartę w Orange są jakieś połączenia międzynarodowe oraz internet w roamingu? Obecnie mam 12gb miesięcznie i mi starcza na swobodne jego korzystanie. Comiesięczne doładowywanie mógłbym jakoś znieść stałymi zleceniami. Aczkolwiek tu tez mam obawy, bo doladowywujac konto za 30zl i wykopując nielimitowane połączenia i sms, praktycznie nic nie zostaje. z góry dzięki za poradę
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019, 10:06 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: wydzielenie wątku
 #1081861  autor: iphoneski
 09 paź 2019, 10:22
Od karty lepiej będziesz miał w Orange Flex. Po pierwsze roaming masz darmowy, połączenia międzynarodowe też jakieś są ale tym się specjalnie nie interesowałem a po drugie nie musisz zasilać bo kasa idzie co miesiąc z podpiętej karty płatniczej.
 #1081866  autor: Karlos20
 09 paź 2019, 11:50
Orange Flex.
Darmowy roaming (minuty/SMS/MMS i pakiet GB) w UE do 4 miesięcy.
Połączenia międzynarodowe z Polski można wykonywać (dla bezpieczeństwa kosztów są one domyślnie zablokowane), ale wymagane jest włączenie specjalnego pakietu, w danym momencie, kiedy chcesz. Dostępne pakiety: 10 min za 10 zł lub 100 min za 75 zł w Strefie Standardowej. Strefa Egzotyczna jest droższa: 10 min za 40 zł, lub 50 min za 150 zł. Pakiety są ważne 30 dni i można kupić ich dowolną ilość. Uwaga, pakiety MAJĄ NALICZANIE SEKUNDOWE, u konkurencji taktowanie rozmów jest minutowe, więc wiesz ile masz i wiesz ile płacisz.
Więcej informacji masz w cenniku: https://flex.orange.pl/media/2c0c96d7-6 ... e_Flex.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥