DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #1081844  autor: krzysztofhuk87629
 08 paź 2019, 18:40
Witam wszystkich. Pewna magentowa sieć :D zaproponowała mi w abonamencie 59 zł miesięcznie nw. telefony:
- huawei P Smart - dopłata 399 zł
- huawei P Smart Z - dopłata 489 zł
- LG Q60 - dopłata 389 zł
- LG Q7 - dopłata 359 zł
- Motorola One - dopłata 429 zł
- Motorola One Action - dopłata 459 zł
- Nokia 7.1 - dopłata 549 zł
- Oppo AX7 - dopłata 449 zł
- Xiaomi Mi A3 - dopłata 499 zł.
1. Wymagania odnośnie telefonu: min. 3 a najlepiej 4 GB RAM, w miarę dobre zdjęcia dzienne, bateria - min 3000mAh, odtwarzana muzyka - słuchawki.
2. Preferencje odnośnie marki: brak.
3. Miejsce zakupu: teoretycznie u operatora. Chyba, że doardzicie coś na wolnym rynku :) .
4. kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora: w abonamencie do 550 zł, na wolnym rynku "+" "-" 150 zł więcej.
Aktualnie posiadam półtorarocznego Honora 8, którego oddam członkowi rodziny. Model Honor 8 dobrze mi służy, spełniał moje oczekiwania, co do baterii, aparatu, muzyki i sprawności działania systemu.

Za wszystkie pomocne odpowiedzi bardzo dziękuję.
 #1081853  autor: Eragon
 09 paź 2019, 01:39
Osobiście żadnego z nich bym nie brał.
Twoje wymagania spełni któryś Redmi Note(7-8). Szybkie, zdjęcia w miarę okej, bardzo dobra bateria, no i mają Jack'a.

:smt006
 #1081926  autor: kathumax
 09 paź 2019, 20:44
Z tych żaden.
Nie wiem, co dokładnie masz w tym abo, ale patrząc na ich oferty, to przepłacasz w stosunku do prepaida jakieś ~30 pln mies. 30x24=720 pln, dorzuć do tego te 550-700 pln i możesz spokojnie szukać na rynku czegoś za 1400-1500 pln...np. Mi9T, taką 7.1 (b. fajny telefon) dostaniesz za jakieś 800-900 pln.
 #1081971  autor: krzysztofhuk87629
 10 paź 2019, 20:01
Aktualnie mam prepaida za 25 zł, a w nim nielimitowane minuty na komóeki i stacjonarne, nielimitowane sms i 10 GB netu na miesiąc. Brakuję mi tylko mms, a w związku z wykonywaną pracą, czasem muszę przesłać zdjęcia współpracownikom.